Uued hiina keele piirangud

rasamyr

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Täname ajakohastamise eest. Keegi teab, mis oleks pmk asendaja ? Ilma Sassafras õli läbi käimata?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Katekool või piperonaal
 
View previous replies…

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton

MDMAPA

3-okso-2-(3,4metüleendioksüfenüül)butanoaat

On juba olemas MGPA, mis on 4-fenüülbutüraat, mitte 2-fenüülbutüraat, nii et ma eeldan, et varsti on olemas MD versioon, samuti MDMAPA etüülversioon.


https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/eBXItERNcT


Edasisteks

R- ja S-MDMA süntees homokiraalsete N-tosüülasiridiinide nukleofiilse ring-avamise teel

Homokiraalset (R)- ja (S)-3,4-metüleendioksümetamfetamiini (MDMA) valmistati vastavalt D- ja L-alaniini kiraalsetest lähteainetest kuues etapis (kumbki). Võtmetähtsusega etapp, N-tosüülasiridiini regioselektiivne ring-avamine arüül Grignard'i reaktiiviga, toimus suure saagisega ja täieliku regioselektiivsusega. Töötlemine saavutati konfiguratsioonilise terviklikkuse säilitamisega, saades R- ja S-MDMA hüdrokloriide, mille enantiopuhtus oli >99,5%, nagu määrati enantioselektiivse HPLC abil koos fluorestsentsdetektoriga. Katseid rakendada sünteesimeetodit MDMA α-fenüülanaloogi (UWA-001) homokiraalsete enantiomeeride sünteesiks nurjab regioselektiivsuse muutumine põhietapis.


Australian Journal of Chemistry 76(5) 299-310 https://doi.org/10.1071/CH23064
Esitatud: 20. aprill 2023 Vastu võetud: 20. juuni 2023 Avaldatud: 12. juuli 2023


Meetod 1-(atsüüloksü)-alküülkarbamaadiühendite valmistamiseks

Täielik idee

Reageerida metüleendioksüfenüülpropaan dimetüülkarbonaadiga, seejärel reageerida toode metüülamiinhüdrokloriidi ja leeliselise katalüsaatoriga (näiteks liitiumdiisopropüülamiidiga). Seejärel reageerige selle reaktsiooni produkt naatriumhüpokloriidiga. Saagis - MDMA vesinikkloriid ~78%.
Credit: https://www.reddit.com/user/RussianIntellig/


Alkaanide reageerimine Me2CO3-ga

selle reaktsiooni produkt

Metüleendioksüfenüülisovõihape





[0244]
1-kloroetüül-2-metoksükarboonüülfenüülkarbonaati (D1-11) ja 1-kloroetüül-3-metoksükarboonüülfenüülkarbonaati (D1-12) saab valmistada, kasutades asjakohaseid reagente ja järgides D1-10 puhul kirjeldatud meetodit.
Kirjeldus 1-13
1-kloroetüül-3,4-metüleendioksüfenüülkarbonaat (D1-13)

0275]
1-({[(2-metoksükarbonüülfenüül)oksü]karbonüül}oksü)etüül-2-metüülpropanaat (D2-11) ja 1-({[(3-metoksükarbonüülfenüül)oksü]karbonüül}oksü)etüül-2-metüülpropanaat (D2-10) (D2-12) saab valmistada, kasutades sobivaid reagente ja järgides D2-10 puhul kirjeldatud meetodit.
Kirjeldus 2-13
1-({[(3,4-metüleendioksüfenüül)oksü]karbonüül}oksü)etüül-2-metüülpropoaat (D2-13)




Naljakas on see, et sellest räägiti 5 aastat tagasi...
PMK-glütsidaat sai just ÜRO poolt keelustatud - mis saab edasi?

Olin sel nädalal narkootiliste ainete komisjoni koosolekul ja PMK-glütsidaat on seal keelatud. On aja küsimus, millal riigid hakkavad seda kontrollima.

Viimati, kui PMK keelustati, läks turg tagasi safrooliõlile - ja kui see ära kuivas, kukkus turg peaaegu kokku, kuni PMK-glükidaat pani selle tagasi hüppama tugevamalt kui kunagi varem.

Mis juhtub järgmiseks?

PMK glükidaat on odav ja lihtne viis oskamatutele värdjadele, et saada MDP2P ja sünteesida ebapädevat kraami, enamasti ebapuhtat, hind on suhteliselt madal, kuid kui oled piisavalt osav, siis hind ei ole riski väärt ;)

Mõned ideed.

3,4-metüleendioksüfenüüläädikhape. 3,4-metüleendioksütsinüülhape. Lihtsalt mis tahes 3,4-dihüdroksüühend ja sobiv metüleeriv aine. Grignardi reaktsioon 5-brom-1,3-bensodioksooli ja allüülhalogeniidi vahel. Friedeli reaktsioon 1,3-bensodioksiooliga koos allüülkloriidiga. Otse amiinile N-Trifluoroatsetamiidiga (Alaniin --> N-Trifluoroatsetüülalaninool --> N-Trifluoroatsetüülalanoolkloriid --> Friedel-Crafts 1,3-BDO-l ja hüdrolüüs) või Friedel-Crafts 2-kloro-3-metüül-1R-atsiridiiniga (mis põhjustab spontaanse ring-avamise isopropüülamiiniks). Üleminek MDRA-lt 5-aminopropüülbensofuraanile või 5-aminopropüülbensofuraanile/indoolile. Maa-alused keemikud on alati kohanenud ja kohanevad alati, ja alati on ahned värdjad, kes on valmis *sattumuslikult* häbematult seadust rikkuma, kui sellest on kasu.
 

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
3,4-(metüleendioksü)fenüülketonitriil kõlab ka lõbusalt. Keegi küsis selle kohta, kuid IDK, miks nad vajasid infot

Muutke nitriil amiidiks või karboksüülhappeks ja minge sealt edasi.

Hell piperonüülalkohol või atsataat intrigeeris mind, kui ma esimest korda alustasin

Mul on teisi, mis asendavad 1:1 PMK-d boorhüdriidi sünteesi, kuid ma ei taha rääkida ilmselgetel põhjustel. Aga kui need poisid tõesti tõesti õpivad. See ei ole nii raske minna niiöelda väljapoole teed.

Ka MDP2NP nitrostüreeni

Samuti mingit regulatsiooni BISULFATE adduktide kohta?
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Rohkem lõbu...

Ma arvan, et joodi aduktsioonid


3,4-metüleendioksübenseeni

1,3-bensodioksool-5-karboksimidamiid

3,4-(metüleendioksü)aniliin võib?


Ummm või kuidas oleks

MDP2P oksiim või epoksiid... Ok ma olen tänaseks valmis XD
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Või siis

2-metüül-3-(3,4-metüleendioksüfenüül)propionaldehüüd (2MMPP) on piperonaali väike koostisosa.

Või PMK atsetüülatsetaali derivaat PMK (PMKA) vms.

Ma arvasin, et iga pooleldi korralik inimene võiks midagi välja mõelda... Ilma palju tööd tegemata

Lihtsalt sööda sarnaseid ühendeid molspec või sigma.

1,3-bensodioksool-5-karboksüülhappe metüülester
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ka boc kemikaalid

tert-butüüloksükarbonüüli lähteained ja lihtsalt eemaldage see hiljem...

IDK see on lihtsalt ideid keegi ise õpetanud, kui ma eksin mõne em andke mulle teada. Aga see on lihtsalt vaatab keemiline ja läheb see ei näe võimalik. Aga mõnikord ma olen alati midagi puudu.
 
Last edited:

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Helionaaliga pean silmas enamiini vaheühendit 😉, kuid on juba uusi vaheühendeid
 

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ma olin teadlik esimesest. Aga mitte teisest...
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Soovin küsida, 5449-12-7 ei ole enam saadaval ostmiseks. Kas on olemas mõni alternatiiv, mida saab asendada? Ja kas seda saab edukalt ja hea saagisega NaBH4-ga redutseerida?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Palun lugege, mida on kirjutatud teemas ja selle kommentaaride sektsioonis.
 
Top