Jumala eest, ma vajan abi

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Teie külmapakendid, mida nad ütlevad koostisainete kohta? Ma otsisin pikalt ja põhjalikult ja ei leidnud ammooniumnitraadi külmapakendit. Nad ei ole neid enam kui kümme aastat teinud. Kui neil on kirjas kaltsiumammooniumnitraat või karbamiid, siis need ei tööta. Vahetage see ammooniumsulfaadi või mis tahes ammonium-Luisi happe vastu.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
oma protsessis ***** järgmist (kui teid huvitab, kui mitte, siis vabandan ebavajaliku teabe pärast)

-mõõdistan coleman kütuse (kõik see on üles kirjutatud btw, ja mul ei ole seda praegu käepärast, et olla 100% täpne, kuid mul on täpsed mõõtmised üles kirjutatud)
-panen selle soda stream pudelisse
-mõõtke ammoonium, pange see soda stream pudelisse
-riieta patareid, pane eraldi mahutisse coleman kütuse säilitamiseks.
-Võta segatud pseduo, pane soda stream'i pudelisse.
-mõõtke leelist, pange soda stream'ile.
-võtke liitium, sisestage soda stream'ile.
-käivitage reaktsioon tillukese tillukese tillukese veekoguse abil ja korkige kohe.
-vurruta, mitte loksuta, kuni segu hakkab kõvasti veerema
-Oota võimalikult kaua enne röögatamist
-värisema kuradi moodi, röögata, korrata, jätkata, kuni kogu liitium muutub pronksjaks
-filtreeri läbi vatipallide ja mitme kohvifiltri uude anumasse.
-gaasistage vedela tule ja soolaga läbi torude, kuni see "lundab".
-filtreeri valge kraam ja kuivata

-lõpptulemus on kasutuskõlbmatu prügi. kas see kõik on ammooniumi tõttu? kas ma võiksin selle prügipulbri võtta ja panna uude keedusesse ja see siis toimiks? või on see kasutu ja tuleb välja visata?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Mul on olnud katastroof streik üsna mitu korda koos sooda voolud aga. väikesed kummist tihendid kaaned, ive oli minu sõna otseses mõttes rebeneda või osaliselt lahustunud, ja kui kogu rõhk vabaneb korraga, vulkaan purskab. Kõik peale ühe korra olen väga tähelepanelik ja mul on varukork lähedal, kus ma saan katastroofi ära hoida. üks kord pritsis see mulle kütust ja kogu mu garaažile. Õnneks ei otsustanud midagi süttida või vihastuda, muidu oleksin olnud super krõbe.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Jah, ma rikkusin oma lemmik kamo püksid ja kapuutsi, kuidagi pritsisin end H2So4-ga ja ei mõelnud sellest eriti palju. Järgmine kord, kui ma neid riideid nägin, olid need räbalad nagu koi horde oleks need kätte saanud. Mul jooksis üks tilk üle käe tagakülje ja ka sellest ei mõelnud palju, see muutus haigeks armiks... H2So4 on päris kole... kõik muu lihtsalt põletab ja ärritab pikalt. HCl+CaCl2ga pole veel proovinud gaasi teha... ehk järgmine kord.

Niisiis, eelmisel nädalal tegin karbi SU-24'd (10*240mg) [märkasin mõningaid kummalisi asju, täpsustan] .. improviseerisin naftat/tolueen asemel värvi lahjendajat... kõik oli kosher, kuni oli aeg loputada väntvõlli atsetooniga (külm, kuiv, muidugi.) Atsetoon lahustas kogu mu väntvõlli.. ja ma olin täiesti endast väljas, sest seda ma ei oodanud. Õnneks pesti seda puhtasse nõusse, et aurustada ja vaadata, mis on alles jäänud, ja seda me just tegime... Ma sain lõpuks kohutavalt pisikese saagise .4 kristalljääga - kuid see oli parim jää, mida ma kunagi suitsetasin, käed alla. (Ma olen harjunud meksikopärasega)

Eile alustasin karbi wal-phed (walgreens brand generic sudafed) 96*30mg=2.88g PSE - "red hots". Ma valin need tabletid, kuna need andsid minu esimese edu, kuid ma olen saanud need, SU-24 ja walphed 12 (20*120mg = 2,4g PSE) tööle või vähemalt tegema lund gaasitamisel, mis ei pruugi midagi tähendada, kuid ma tean, et proovivõtmisel toimus edukas vähendamine metaks.
Igatahes, nii et ma gaasitasin seda jama, kõik tuli välja hästi, kuid ma märkasin seekord, nagu ka SU-24's, et KÕIK vänt lahustusid pärast loputamist atsetooniga. Nii et lasin kuivada ja kogusin ning võtsin siit proovi. Kohutav. Jube maitse, ei mingit aktiivsust. Nii et nüüd läksin xtaliseerima %99 IPA-ga (kuiv) ja sain samasuguse toote nagu atsetooniga, punakas/pruun/roosa määrdunud värvus, naljakas lahusti lõhn, kohutav maitse, millegipärast väga happeline, mis kõige tähtsam... ei mingit psühhoaktiivsust. Kuidagi ärritunud sel hetkel...

Nii et ma läksin tagasi joonistusplaadi juurde... Ma otsustasin, et A/B mis iganes kuradi mu "toode" oli. Samuti võtsin vana kütuse, gaasistasin seda, midagi ei sadestunud. Nii et ma viskasin selle tagasi koos reaktsioonimahlaga. Ma viskasin selle kõik koos kütusega kohviveskisse ja hoolitsesin selle eest, et see pulbristuks/seguneks suurepäraselt. Pärast panin selle segu kuumale plaadile madalal/kõrval umbes tunniks, segades siin ja seal. Lisasin aluse, mis iganes mu "toode" oli, filtreeritud/kuivatatud kütusesegule. Ma gaasitasin kogu seda segadust uuesti, seekord oli sade palju paljutõotavama väljanägemisega. Niisiis filtreerisin selle, midagi ei jäänud ...vaatamata sellele, et nägin tahkeid aineid. Kaasamisanuma sees oli sade ka, mille kogusin atsetooniga loputades kokku. Nii et ma töötan jälle atsetooniga loputuse, "lahustunud vurruga?". Otsustasin, et viskan sinna sisse %99 IPA ja lihtsalt xtallizeerin kõik korraga. Nii et see istub minu tassi ootab nüüd kuivamist. Annan teada, kuidas see välja tuleb...

Kas on mingeid mõtteid selle hädaolukorra kohta?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Vabandust hilinenud vastuse eest...
Kuidas see siis välja tuli? Noh.... umbes sama sitt nagu esimesel korral. Miks? Ma ei ole päris kindel. Kasutasin geneerilist wal-phed 96*30mg 'red hots', millega mul on varemgi edu olnud. Erinevus oli seekord selles, et talve asemel on suvi ja ma ei ekstraheerinud tablette enne metanooliga. Ma otsustasin need lihtsalt purustada ja viskasin need matkaautosse. Atsetoonipesu lahustas kogu mu vänt, nagu SU-24s, kuid kui ma selle aurustasin, jäi mul jama. SU-24-ga jäi mul lõpuks natuke mingi pommijäägi. Seekord aga mitte midagi, nii et ma ei tea, mis läks valesti.

Nagu näete, on see, kui ma üritan seda kindla töömeetodina valida, jätnud mind mõnevõrra segadusse ja pettunud. Nii palju kui ma armastan selle meetodi kunstilist ja improvisatsioonilist vabadust ja valmisolekut/kättesaadavust... Ma hakkan kalduma kõigi teiste seisukohtade poole selles küsimuses: "Lihtsalt tee seda RP/I2 meetodi abil õigesti." ... Vähem arvamistööd. Vähem muutujaid. Vähem asju, mis võivad valesti minna. Kindlasti vähem ohtlik ja rohkem "uustulnuka" sõbralik.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
@SauceySockss Jah, HEETi kollased pudelid on need, mida soovite. Need sisaldavad peamiselt metanooli (koos väikese tsüklohekseeni või midagi.) Metanooli on see, mida soovite kasutada oma pillide puhastamiseks / ekstraheerimiseks, see näib olevat nende jaoks universaalne lahusti ja on minu kogemuste kohaselt alati toiminud. Loomulikult tahate oma metanooli kuivatada Mg2SO4 või mõne muu kuivatusainega. Destilleerimine on alati parim variant.

Mis puutub tolueeni allikasse. Gumout kaubamärgi carb ja choke cleaner on üks paremaid võimalusi, mida ma olen leidnud. See sisaldab tolueeni, atsetooni ja süsinikdioksiidi. Nii et põhimõtteliselt lihtsalt pihustada või tühjendada see kõik konteinerisse ja pesta seda paar korda veega. Soolane vesi/soolvesi aitab emulsiooni lõhkuda. Jällegi, destilleerimine on parim variant, kui saate.

@Frit Buchner Ma võisin seda sulle juba mainida, kui nii, siis vabandan. Ma olen leidnud ammooniumnitraadi ja veega koheseid külmapakke - õiged! - CVSist ja ainult CVSist. Neid ei ole alati ja mitte igas kohas, aga kontrollige pidevalt ja võib-olla on teil õnne. Need on CVSi kaubamärgi "instant cold packs." Ma haaran neid kõiki, kui ma neid kuskil näen. Ma olen viimase aasta jooksul vist ainult 3/4 karbi kohanud mõnes erinevas kohas üle minu maakonna. Nii et... nad on ikka veel seal... sa pead lihtsalt otsima ja pidevalt tagasi kontrollima... ja proovima erinevaid kohti...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Vau, kena lugemine siin. Te olete dokumenteerinud palju head uurimistööd. Põhjus, miks kõik, mida te atsetoonis teete, maitseb nagu sitt, on denotooniumbensoaat bitrex. See onstandardin atsetoon nüüd destilleerida või maksta suuri dollareid.
Sa knewinjust postitas selle kohta analüütiliselt, kui palju asju ma destilleerisin välja "100% atsetoonist"
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Jah, ma nägin seda - see oli palju jama, mis jäi üle "%100 atsetooni" jaoks ... ya know? See paneb mind kaks korda mõtlema paljude asjade üle, mida ma olen ilmselt enesestmõistetavaks pidanud. Eeldades, et mõned neist asjadest on enam-vähem OK mõne kuivamise või mis iganes...

Ma arvan, et selle ja nagu ma ütlesin, suve ja talve vahel, ma tean, miks kogu mu vänt pidevalt kaob. Ma mainin aastaaegu, sest siin on ilmselt temperatuuride erinevus ja ka niiskus. Samuti unustasin lisada, et minu esialgse edu korral oli vahepeal võetud lisaaega. Ma tegin oma kaset pudelis ja filtreerisin ja kuivatasin või lasin istuda ja kuivatada epsom-sooladega konteineris koos reaktsioonikütusega, selle asemel, et saada otse gaasi. Ma usun, et kasutasin ka teistsugust atsetooni - see oli %99 puhas kaubamärk, mida kuivatati ja jahutati kauem, kui mul tavaliselt kannatust on. Põhimõtteliselt tõin kõik gaasimiseks, filtreerimiseks ja pesemiseks mõeldud asjad seljakotis oma semu juurde, et ma saaksin seda tema ees teha. Ma tegin päris palju kõike tema tagaukse lävepakul - nii et pooleldi väljas. Nii et ma ei ole liiga kindel, mis on muutuja selles olukorras - temperatuur, aeg või kaubamärk?

Mäletan, et kui ma gaasitasin, siis kütus ei saanud kogu valge ja hägune nagu ma nüüd alati näen. Seal olid palju suuremad sademed, mis vajusid põhja. Need filtreerusid kohe välja, ei mingit probleemi. Pärast seda pesin atsetooniga ja ainult nii palju loputasin ära. Nii et ma olin päris põnevil, kui ma esimest korda neid tulemusi nägin, sest ma teadsin, et see oli see, mida ma otsisin. Ainus põhjus, miks ma sain hiljuti kõrgele, oli see, et ma õppisin oma õppetundi varasemast ja pesin puhtasse tassi aurustamiseks, et näha, mis oli alles - mis sel korral juhtus olema kõik. See oli kaubamärgiga SU-24 ja kasutasin värvi lahjendajat koos mõne eetriga kütusena, et see oleks võimalik.

Ma olen üsna pettunud ja pettunud oma viimase ebaõnnestumise üle wal-phed redhotsiga. Peamiselt sellepärast, et ma püüdsin dubleerida seda, mida ma tegin eduka jooksu ajal, välja arvatud pillide ekstraheerimine kõigepealt, tegelikult, ja sellepärast, et ma täiesti ebaõnnestusin. Ka sellepärast, et minu smurfid saavad mind suzy, muidugi tahavad nad ka kõrgele saada, ja mul ei oleks probleemi, kui ma saaksin tugeva grammi või kaks sirget d-jää. Nii et kui mul ei ole midagi näidata, siis nad arvavad, et ma olen ahne või midagi ja ei taha enam minna, kuigi ma maksan niikuinii kõik kinni. Nii... nagu ma ütlesin, ma ilmselt kavatsen tulevikus kalduda RP / I2-kokkade poole, lootuses, et mul on vähem vingerpussi, ka tõenäoliselt mõned ma huangi ürdid minu EP / PSE allikana, kui ma saan õiglase koguse midagi kasutatavat.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Unustasin mainida. Leidsin supermarketist toote nimega Alum. See on alumiiniumammooniumsulfaat. Kas me teame, kas see töötab meie SnB eesmärkidel või kas me saame seda kuidagi meie eesmärkidel tööle panna? Kui jah, siis kuidas?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et alumiiniumammooniumsulfaat see ei ole. Sa ei tohiks loobuda, iga kord, kui sa proovid õppida õnnestub või ebaõnnestub. Ilmselgelt soovite seda teha ja see on väärtuslik ja kadunud kunst. Ma arvan, et see oleks kick ass kukkuda suur dope pop pudelis. Ma nägin paar asja, mida võiks parandada. Kui sa loed teaduslikku keemiat, nad ostavad acs ja reagentide klassi kemikaale ja destilleerivad neid, nii et tavaliselt ilmselt. Kindlasti raputamiseks ja küpsetamiseks, sest sa ei pruugi seda puhastada ma pean seda uuesti lugema see on palju
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ma mõtlen, et ma ei ole abielus raputamise ja küpsetamise meetodiga. Ma lihtsalt leian, et see on praegu praktiline. Töötan sellega, mis on minu ümber olemas. Ma ei suuda ammooniumi vajadust lõpmatult pikemas perspektiivis varustada, eriti esialgu. Nii et mul ei jää varem või hiljem muud valikut kui HI-tee, olen varunud oma tikutoosiraamatuid ja I2-pudeleid. Puuduvad veel mõned seadmed ja hea allikas EP/PSE jaoks.

Ma olen ausalt öeldes juba liiga kaua torkinud. Ma jõudsin lõpuks punkti, kus ma olen tüdinenud ja väsinud kõigiga ja kõigega tegelemisest ning miski ei muutu ega muutu paremaks, kuni ma ei lahku ja ei tee natuke oma asja. Nii et ma võtan väikese puhkepausi ja tulen tagasi jõuliselt. Ma kavatsesin eelmisel aastal olla valmis selleks, et sel aastal edasi minna, kuid ma lõpetasin selle kuradi, uskudes kõiki magusaid asju, mida kõik mulle räägivad. Liiga palju inimesi siin, kes võtavad headust nõrkuse eest ja veel mõnda jama, inimesed, kes minu rahaga kuradima hakkavad, ja nii edasi ja nii edasi. Mul on sellest küllalt. Nad arvavad, et ma vajan neid ... nagu sõltuksin neist, mida ma pean tegema või midagi, nad saavad raskelt teada, et ma õitseksin, kui mind jäetaks omapead. Noh... nad jäävad bussist maha... see on kõik. Kurb lugu, jah? Igatahes, vabandust, et ma jorutan...

Edu või ebaõnnestumine, ma olen õppinud palju erinevaid aspekte mitmete erinevate asjade kohta, muidugi jooksevad teadmised ja kogemused uutesse karikasse. See ei ole, et ma "viskan rätiku sisse" - ma töötan ikka veel selle valimise kallal, kui ainult järeltuleviku jaoks ja võib-olla, et minna alla kui viimane ja suurim SnB'er lamedal maal. Mul on lihtsalt tõesti vaja lõpetada lollitamine ja saada paar head edu ja on mingi toode, millest vabaneda. Ma ei saa endale lubada, et ma ei saa enam ühtegi tagastust... Rahapuudus jõuab lõpuks sinna punkti, kus, nagu ma ütlesin... ma olen vihane. Mul on olnud kogu raha, mida mul on vaja investeerida paar korda praeguseks, kuid kui ma saan seda 20-40 dollarit korraga, ei saa ma seda kinni hoida. Nii et see on koht, kus seda õiglast viha, õigesti rakendatud, saab kasutada minu kasuks - aitab mul uuesti hinnata oma praegust olukorda ja seda, kes mu sõbrad tegelikult on...

Ma arvan, et paljud neist OTC-toodetest sisaldavad rohkem üllatusi, kui me eeldasime, ootasime või isegi..., uskusime. "%100 atsetoon" ... Jah... ***** off... kõik, mis sellel pildil üle jäi, oli sitt? - Atsetooni destilleerimise jäägid? See nägi välja nagu peaaegu 1/5 sisust. Sheesh...
 
Top