ASheSChemi amfetamiini katsed ja katsed

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
mu kallis sõber, sest rääkida on kahju: / nagu oleks olnud üks liiter õli ja lõpptulemus oli umbes 500g sulfaati ... siin on, kus teine pool ... minu jaoks tundub, nagu oleks seda õli lahjendatud, et tekitada illusioon, et see on 1000ml.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Ma võin eksida, kuid tänavamfetamiinidega seotud lõhn ja maitse pärineb vababaasi jääkidest. ma kahtlustan, et nad jätavad selle meelega, et "maitsestada" täiteaineid.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Ye
Jah, see on kõige tõenäolisem põhjus, miks kavandatud puhtast a-õlist saadakse väike saagis. Küsimus on selles, milline lahjendaja oli lähteõlis. Tavaline süüdlane on metanool, nii et tulevikus võiksite proovida aurustada õli 50-80 C juures paar tundi, seejärel aurudestilleerida ülejäänud õli puhastamiseks.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
ja kõik oli selge pärast happe-baasi ekstraheerimist tuli välja, et see, kes seda õli valmistas, lahjendas seda piiritusega ... vee ja õli aurustumisel ja dcm aurustumisel hakkas see piiritusega alla jooksma. Aurutasin selle ära, lisasin uuesti väävelhapet ja välja tuli ilus puhas toode, mis kuivas 40 minutiga.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Jah, ja piiritus on, nii palju kui ma loen, tavaliselt metanool. Konfiskeeritud amfetamiiniõli proovidest on eraldatud kuni 50%.
Seega on mõttekas teha väiksemaid prooviostusid mis tahes müüjalt ja seejärel aurustada õlis olev alkohol ära. Tõenäoliselt ka aurudestilleerida, et vabaneda kõigist vähem lenduvatest õlidest, mis võivad esineda. Siis saab selgeks, kui palju toodet saab iga tellimuse eest, ja raha saab vastavalt arvutada.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Lõhn pärineb lisanditest, amfetamiinsulfaat ei lõhna nagu midagi.
Freebase on ebastabiilne ja laguneb aja jooksul, seal ei ole kunagi freebase kiirus või kiirus pasta kõik lihtsalt loll diiler rääkida.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Mul ei olnud mingeid koostisosi ja ma olen natuke laisk, ma ei taha nii palju köögis seista, aga ma näen, et sellistel aegadel ei ole muid võimalusi ja tuleb leppida tõega, et kui seda tahetakse hästi teha, tuleb seda ise teha .. ehhh
sellest väiksemast poolest, umbes 200g, jäi ainult nii palju õli kokku ...... XIRyEe25do
60ml õli . :/
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Noh, te saate alati seda, mida te väärite. Pange tööd sisse, saate tulemusi. Olge laisk, sobige endale.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Freebase lõhnab teravalt ja "kala", see ei ole nii suur venitus, et oletada, et osa sellest jääb sulfaadi ümber kinni, kuid idk ma võin eksida.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
saate P2NP kristalliseerida jääveega kohe see säästab teie palju aega, seejärel kristalliseerige ümber IPA või etanooliga,
.
Mzv8yUPNMn
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
siis alustasin järgmisena ja sain lõpptoode , sain kristallid nagu see .
8O4r5MghX9
UoL0NhWKMf
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
mine on erinevad.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
ma katsetan seda marquis reaktiiviga ja selle positiivne,mida te arvate poisid .
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Minu arvates näeb see natuke sutsu välja, kas saatsid, külmutasid ja filtreerisid? Või ainult sadestamine ja filtreerimine?
Paistab natuke nagu oleks teil sinna jäänud propeeni, sest see on kummaline kristalliseerumine, kergelt kollane värvus. kas teie toode lahustub täielikult vees? Kas teie ekstrakt oli pärast basifitseerimist märgatavalt kollane? Kas see lõhnab nagu teie tooraine?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
võib olla, et lõpptootesse on jäänud mõni P2NP , proovige ümberkristalliseerida veega.
 
Top