5fadb või 5cl?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Okei, see on tugevam, kuid tugevam ei tähenda tingimata paremat. Kas on aimu, milline on mõju võrreldes 5f-ga?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Olen saanud tagasisidet klientidelt, kes ütlevad, et see täidab paremini
 
View previous replies…

talibanetis

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
minu arvates on vähemalt vedeliku valmistamine kõige parem 6cl jaoks, mulle ei meeldinud MDMB - CHMINACA
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Me ei kasuta tooteid ja ei tea täpselt, kuidas erinevad tooted tunduvad, see on nagu see, et ühel kartulikrõpsul on erinevad maitsed, mõnele meeldib grillmaitse ja mõnele tomatimaitse. Alati on individuaalsed erinevused,mulle ei meeldi, kui inimesed küsivad minult, milline on kõige tugevam toode, tegelikult, kui teile meeldib tomati maitsega krõpsud, siis tunnete, et mis tahes muud spetsiaalsed krõpsud ei meeldi teile, sel hetkel meeldib teile ainult see üks, me saame analüüsida tugevusi ja nõrkusi ainult objektiivsete andmete põhjal, see ei esinda subjektiivseid tundeid. Mis kliendid vajavad, milliseid tooteid, mis tunne meeldib, see on nende vabadus!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Väga lahjendatud vedeliku valmistamine on kõige tugevamate noidide jaoks parim, et teha tavalist vürtsi. Ma ei tea, kuidas kogemus peale joobe on, nii et seni on muud tegurid ebaolulised. Kõige giveback-noidid (vaba maa ressursid) C1 väärtuse järgi (kui wikipedias leida) on MDMB-CHMINACA & HU-210. See on ka Horror House Fun, et neelata puhtalt (ainult mikro tilk; et olla kindel, et ei ole alla, nagu ma olen kergesti on). Noids on kõige rikkalik Hiina tootmine, see on üsna lihtne importida lähteaineid ja teha paisutatud peenestatud vürtsi, ja valmis pulber narkootikumide on kõige lihtsam osta lahtiselt tohutu kasumimarginaal. Kui teete spray tugevaks, kuid mitte ohtlikuks vürtsiks (aeglase suitsupuhanguga), siis saite ~50 korda pulbri kogust müüa nagu tippvürtsi väheste OD-dega.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
See on koopia suuremast osast minu vastusest sarnases teemas, mis ei saanud vastust, mis pakub siin huvi:
Minge kõige tugevama, väikseima annuse, OD:ic noid. Kui soovite lahjendada noid siis tugevus kivid on ainult see, mis loeb ja sa saad välja kahju (raske OD).
Olen teinud JWH-210, väga levinud noid kohapeal ja 5CL. Esimene on vana nõrga igavuse asendaja JWH-018, mille mõju on kiiresti vähenev.
5CL ma proovisin õli siin. See on vägagi tugev minu täieliku austusega. 5CL on kõige tuntum kaasaegsetest indasooli tapvatest noididest. See kahjustab teid ainult siis, kui te üleannustate, mida on rumal teha, kuna see on nii tugev mikrodoosis, nii et kõik peavad alati kergelt doseerima. JWH-210 on raske olla OD.
Hankige kõige tugevam (ülim?) MDMB-CHMINACA, kus vähem on rohkem. Ma tõesti tahan, et MDMB põrkuks vana kuninga HU-210-ga, mis on 100-800 korda tugevam kui looduslik THC-9 kanepist ja kestab kauem o_O :eek:
 

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Ma prooviksin 5fmdmb2201 adb-butinaca MDMB-4en-PINACA 4fadb jne.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
suurepärane valik halastamatuid indasoole o_O
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
5f on tavaliselt lühema kestusega, kuid suurema mõjuga.
 

noidsking

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
43
Reaction score
4
Points
8
jah sõber teil on õigus, minu klient ütles, et nad segavad 5F ja 5cl, sest 5f on tugevam, kuid kestab lühikest aega, nii et nad segavad neid, et toode oleks tugevam ja kestaks kauem
 

ragnaria

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 15, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Deals
3
MDMB-INACA on kõige lihtsamini käsitletav. Ja see töötab tippude seas. Te ei kahetse, kui tellite MDMB-INACA
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Mis on mdmb-inaca puhul nii hea võrreldes 5c-ga? Ma arvasin, et mdmb-inaca on lihtsalt eelkäija.
 

cvvvxa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
5f kestab väike kogus, kuid on hullult võimas, palju tugevam, et mdmb-4en-pinaca, oli inimesi üleannustamise halvasti 500ug annuste juures, olge väga ettevaatlik, hea weed nagu annused ilma kõrvaltoimeteta on 100ug
 
Top