5fadb või 5cl?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Im arutelu 5fadb või 5cl tellimise vahel, ma mõtlesin, kas kellelgi on kogemusi mõlema või kummagi neist kannabinoididest ja kas ta võiks mulle nende kohta oma arvamust avaldada.
Tänan
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Meie insener ütles, et 5f on veidi tugevam kui 5cl. Aga toiduvalmistamisest lähtuvalt on 5cl super lihtne valmistada. 5f keetmise puhul on temperatuuri raske kontrollida.
Nii et enamik kliente meist valib 5cl eelkäija ostmiseks keetmiseks.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Mu vend, ma olen näinud, et inimesed edastavad valesti sõnumit, et 5F süntees on raskem, nii et ma pean siinkohal vastama, et sünteesiprotsess on sama ja 5F on tugevam!
 
  • Like
Reactions: pvp

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Kas te olete tõsiseltvõetav? Kuigi põhipulber on nii 5f kui ka 5cl puhul sama, kuid abimaterjalid ei ole samad. KAS OLETE KINDEL, ET KEETMISPROTSESS ON SAMA? Näidake meile palun oma tõendeid.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Mu sõber, ma võin teile öelda vaid seda, et kui te ei tea toote sünteesiprotsessi spetsiifikat, siis palun ärge postitage eksitavaid väiteid, nii 5F kui ka 5C sünteesitakse minu klientide poolt peaaegu iga päev, ja mis puudutab teie kommentaari selle kohta, et 5F sünteesimine on raskem ja 5F sünteesimise temperatuuri on raske kontrollida, siis minu arvates on see täiesti ebaprofessionaalne!
 
  • Like
Reactions: vis

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Erinevus 5C ja 5F vahel seisneb selles, et kasutatav brom on erinev, süntees ja reaktsiooniprotsess on sama ning puudub selline ebaprofessionaalne väide, et temperatuuri on raskem kontrollida, Väike teadmine, kui soovite teada toote tugevust, saate kontrollida toote EC50 väärtust ning CB1/2 afiinsuse andmeid.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Lubage mul lühidalt kirjeldada seda sünteesiprotsessi, ma ei usu, et keegi leiaks 5F raskemini, kui nad kasutaksid meie lähteaineid ja meetodeid, nagu paljud minu kliendid foorumis võivad kinnitada.
5C sünteesis kasutatav brom on 5-brom-1-pen*****, 5F kasutab 1-brom-5-fluoropentaani, mis ei tekita sünteesis raskusi!
Kui tarnija ütleb teile, et teatud NOIDSi süntees on raske, siis võite tulla meie juurde, selles valdkonnas saame kohandada teile mis tahes NOIDSi lähteaine ja sünteesi lahenduse tootmist! Edu on absoluutselt garanteeritud ja ebaõnnestumine on täielikult hüvitatav!
 
Last edited:

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Huvitav, ja milline oleks 5f reccomend annus, et saada sarnane kõrgaine nagu tavalise kanepi puhul ja mitte minna zombie-režiimi?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Paber? Vürtsid? Vedelik?
See sõltub kliendirühmast, nagu ma ütlesin, saate võrrelda nende EC50-väärtusi ja retseptori afiinsuse andmeid, et hinnata teiste toodete annustamist ühe toote alusel, kuid ma ei saa liiga palju rääkida lõpptoodetest individuaalsete erinevuste ja mõningate õiguslike põhjuste tõttu.
 
  • Like
Reactions: vis

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Vürtsi jaoks.
Kas te teate, kui palju tugevam on see näiteks delta9? See aitaks hinnata täpset annust
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Minu esitatud andmed põhinevad mõnedel aruannetel, mille ma saan kätte, ja need on ainult võrdluseks, kuna eksperimentaalsed andmed varieeruvad mõnevõrra sõltuvalt katsemetoodikast

5F on indasoolil põhinev NIODS. see on tugev agonist CB 1 retseptori juures ( EC50 = 0,52- 1,24nM) ja asendas täielikult Δ 9 rottide diskrimineerimisuuringutes, olles samas ligikaudu15- 30-kordselt tugevam.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Vikipeedia loetleb palju nM:e. Ma ***** varsti teemat kõige tugevamate kannabinoidide kohta, mis põhineb CB1: s nM-numbril minu lihtsuse järgi: Vähem keeruline on informatiivsem; alustuseks. MDMB-CHMINACA on vürtside godzilla o_O 🤪😵
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Tõeline MDMB-CHMINACA on õline toode, mis on teoreetiliselt hea vürtside tootmiseks, kui see on inimestele vastuvõetav.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Jah, kuid see on õline toode. ma arvan, et see on pigem vedelike või maitsetaimede jaoks.
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Okei, see on tugevam, kuid tugevam ei tähenda tingimata paremat. Kas on aimu, milline on mõju võrreldes 5f-ga?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Olen saanud tagasisidet klientidelt, kes ütlevad, et see täidab paremini
 
View previous replies…

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Me ei kasuta tooteid ja ei tea täpselt, kuidas erinevad tooted tunduvad, see on nagu see, et ühel kartulikrõpsul on erinevad maitsed, mõnele meeldib grillmaitse ja mõnele tomatimaitse. Alati on individuaalsed erinevused,mulle ei meeldi, kui inimesed küsivad minult, milline on kõige tugevam toode, tegelikult, kui teile meeldib tomati maitsega krõpsud, siis tunnete, et mis tahes muud spetsiaalsed krõpsud ei meeldi teile, sel hetkel meeldib teile ainult see üks, me saame analüüsida tugevusi ja nõrkusi ainult objektiivsete andmete põhjal, see ei esinda subjektiivseid tundeid. Mis kliendid vajavad, milliseid tooteid, mis tunne meeldib, see on nende vabadus!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Väga lahjendatud vedeliku valmistamine on kõige tugevamate noidide jaoks parim, et teha tavalist vürtsi. Ma ei tea, kuidas kogemus peale joobe on, nii et seni on muud tegurid ebaolulised. Kõige giveback-noidid (vaba maa ressursid) C1 väärtuse järgi (kui wikipedias leida) on MDMB-CHMINACA & HU-210. See on ka Horror House Fun, et neelata puhtalt (ainult mikro tilk; et olla kindel, et ei ole alla, nagu ma olen kergesti on). Noids on kõige rikkalik Hiina tootmine, see on üsna lihtne importida lähteaineid ja teha paisutatud peenestatud vürtsi, ja valmis pulber narkootikumide on kõige lihtsam osta lahtiselt tohutu kasumimarginaal. Kui teete spray tugevaks, kuid mitte ohtlikuks vürtsiks (aeglase suitsupuhanguga), siis saite ~50 korda pulbri kogust müüa nagu tippvürtsi väheste OD-dega.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Need indasoolkoomi tapja Noid on lihtsalt täielikult retseptorite surumiseks, ei ole spektrit rohkem kui teste natuke, mitte nagu Cannabis. Need rasked Noids on nagu Fentanüül tuimus, mitte heroiini rush, kuigi mõned väidavad, et godzilla Carfentanil annab tugevat eufooriat ka. Cannabinoidid on pigem rõve downer kuigi keemiliselt, isegi kui on nii palju variante. Nii et ma lihtsustan ja ütlen, et Stronger is Better, sest see on see, millest kasutajad enamasti hoolivad. Streght of Märgitud (Nad on saadaval ka farmatseutiliste pulbritena) indasoolide Vikipeediast:
5-CL-ADB-A on vale nimi (ei ole ühtegi nimega 5CL, õige on MDMB-4en-PINACA: CB1 [Ki] 0,28nM, EC50 1,88-2,47nM on 3x tugevam kui kurikuulus JWH-018, mille CB1 9,00nM. Tapa 5CL, mida müüakse siin BB-s, on puhas kuradi tugev mikrodoos (hästi valmistatud õli).
5F-ADB (5F-MDMB-PINACA) Wiki väärtus puudub. Rohkem surmajuhtumeid kui 5CL. Tugevam molekul kui 5CL. Tähendab vähem kasutatud sama kividega! Tähendab palju, kui 30 korda lahjendatud Spice'i valmistamiseks.
MDMB-CHMINACA (MDMB(N)-CHM) CB1 0,0944nM . MDMB-CHMICA: EC50 väärtus 0,14 nM. Nr wiki CB1. Nõrgem MDMB-FUBINACA CB1 1,14nM, kuid siiski nii palju surmajuhtumeid ja hospitaliseerimist.
Kõige kahjulikum ja surmavam OD Noid. HOIATUS! HOIATUS nagu 25I NBOMBS ja 5meoDMT.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Haruldane kuningas?: HU-210 on 100 kuni 800 korda tugevam kui kanepi looduslik THC ja tal on pikem toimeaeg. HU-210 seondumisafiinsus CB1 juures on 0,061nM // CB2 0,52nM. Tõeline THC on Delta-9-THC koos CB1 40,7nM. (wikipedia)
 
Top