Παραγωγή συνθετικού χασίς

Bobi

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
Μπορώ να χρησιμοποιήσω μόνο το JWH-018 ή πρέπει να το αναμείξω με το UR-144
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Καμία πρόταση για το πώς να κάνετε τη σύνθεση, αλλά χωρίς τον υδραυλικό τύπο; Για παράδειγμα να το αφήσετε να στεγνώσει, να θερμάνετε το προϊόν και να το σχηματίσετε σε τούβλο χρησιμοποιώντας χαρτιά ψησίματος ή άλλα χαρτιά ως περιτύλιγμα και στη συνέχεια να το καταψύξετε όπως για να το πιέσετε εναλλακτικά;

Υπάρχει άλλος τρόπος ίσως;
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Και θα είναι χειρότερης ποιότητας το σιτάρι μου αν χρησιμοποιήσω λυκίσκο από προμηθευτή σπιτικής ζυθοποιίας αντί για εκχύλισμα λυκίσκου;
Τι διαφορά θα μπορούσε ή θα μπορούσε να κάνει αυτό;
 

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Υπέροχο να βλέπουμε πώς θέλετε να βλάψετε σκόπιμα τους πελάτες σας. Αυτό που κάνετε είναι εξαιρετικά επιζήμιο!!
 

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Πώς θα ζημιωθούν εσωτερικά οι πελάτες ;
 

Bobi

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
δεν κατάλαβα αν έχω μόνο ur-144 είναι αρκετό για την κάνναβη ή χρειάζομαι άλλο συστατικό
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Το UR-144 είναι ένα ενεργό κανναβινοειδές από το οποίο είναι δυνατόν να παρασκευαστούν μείγματα καπνίσματος
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Γεια σε όλους!

Τι γίνεται αν εκχυλίσω THC από κάνναβη (περίπου 250γρ.) με 750ml ισοπροπυλικής αλκοόλης και προσθέσω την υπόλοιπη σύνθεση ως απόδειξη σε αυτή την εκχύλιση, θα δουλέψει;

tnx για την προσοχή!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Θα λειτουργήσει. Αλλά καλύτερα να ελέγξετε τη συγκέντρωση, φτιάξτε πρώτα μια μικρή ποσότητα συνθετικού χασίς (10g). Αν η ισχύς είναι καλή, κάντε μια μεγάλη παρτίδα.
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3

Tnx για τη βοήθεια.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Παιδιά μόνο ζωντανή ρητίνη μπορεί να κάνει γεύση και άρωμα..im κάνει αυτό γύρω στα 3 χρόνια, πιστέψτε με... πρόσωπο σε πρόσωπο έχουν τις δικές τους μοναδικές συνταγές...τελικό προϊόν εξαρτάται τους εμπειρία, πίεση και μεθόδους μαγειρέματος....υπάρχουν μία και μοναδική λύση για γεύση και άρωμα u πρέπει να πάρετε πεύκο φρέσκο γάλα...και να το βάλουμε έξω από το σπίτι σας για 4 ημέρες για να στεγνώσει...αφήστε το να στεγνώσει σωστά...για resipe μόνο u χρειάζονται 30g ρητίνη πεύκου για 100g τούβλο χασίς... ζητωκραυγές...
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Αυτό μυρίζει σαν αληθινό πράγμα;
Τι είδους εκχύλισμα λυκίσκου χρησιμοποιείται;
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Θα μυρίζει σαν λυκίσκος. Μπορούν επίσης να χρησιμοποιηθούν και άλλα εκχυλίσματα. Ορισμένοι χρησιμοποιούν τερεβινθέλαιο για τη μυρωδιά, πιο κοντά στη φυσική, αλλά δεν είμαι υποστηρικτής της εξαπάτησης.
 
  • Like
Reactions: T 3

lydiareseller

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Σας ευχαριστώ William Dampier Θα φτιάξω σύντομα μια παρτίδα 100G, θα σας ενημερώσω μόλις τελειώσω την παρτίδα. Εκτιμώ την ανάρτησή σας.
 

draxcus31v22

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, ήθελα να ρωτήσω για ποιο λόγο ακριβώς χρησιμοποιείται το εκχύλισμα λυκίσκου στη συνταγή;

Και είδα ένα σχόλιο που είπατε ότι θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί μια άλλη κατηγορία εκχυλίσματος, ποια προτείνετε; δεδομένου ότι εδώ στην Ευρώπη το εκχύλισμα λυκίσκου πωλείται μόνο σε υγρή μορφή και δεν ξέρω αν θα επηρεάσει τη συνταγή
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Η μυρωδιά και ο συνδετικός παράγοντας. Αλλά και άλλα ξηρά, συμπυκνωμένα φυσικά εκχυλίσματα μπορούν να λειτουργήσουν με τον ίδιο τρόπο.
 
Last edited by a moderator:

OGKUSH

Don't buy from me
New Member
Joined
May 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
jwh-018 am-2201 Πώς μπορώ να πάρω αυτές τις ουσίες ή είναι χρήσιμο να ψεκάσω το φύλλο με ασετόν ή να ψεκάσω ένα άλλο φάρμακο; Θέλω να φτιάξω κάποια συνθετικά φάρμακα για τον εαυτό μου.
 

OGKUSH

Don't buy from me
New Member
Joined
May 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
jwh-018 am-2201 Πώς μπορώ να πάρω αυτές τις ουσίες ή είναι χρήσιμο να ψεκάσω το φύλλο με ασετόν ή να ψεκάσω ένα άλλο φάρμακο; Θέλω να φτιάξω κάποια συνθετικά φάρμακα για τον εαυτό μου.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Τα παλιά κανναβινοειδή του, πιθανότατα δεν θα το βρείτε πουθενά.
Αλλά σε ορισμένες χώρες οι πρόδρομες ουσίες μπορεί να είναι νόμιμες.
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Μπορείς u παρακαλώ να μας εξηγήσεις ιδιαιτέρως ή να μας δώσεις τις πληροφορίες για το πώς να το κάνουμε;
 
Top