Ας μιλήσουμε για τη γελοία ανοχή μου

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Δοκιμάστε έναν ΜΑΟΙ, όπως η μοκλοβεμίδη.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Σας ευχαριστώ και πάλι κύριε για άλλη μια σύσταση για τη λίστα των ενώσεων που πρέπει να δοκιμάσω! Ήμουν ήσυχος την τελευταία εβδομάδα, εδώ και παντού. Το μόνο που υπήρχε ήταν η Μαίρη όλη την εβδομάδα.

Η τελευταία μου 25mg Sertraline ήταν το περασμένο Σάββατο, αισθάνομαι μάλλον τεμπέλης και κοιμισμένος. Ήθελα μια πλήρη εβδομάδα από τον πάγο, δεδομένου ότι είναι το μόνο που έχω να πειραματιστώ με αυτή τη στιγμή, μια πλήρη εβδομάδα σε, μια πλήρη εβδομάδα μακριά. Και όταν λέω "σε" εννοώ μόνο μεταξύ 0,05 - 0,10g ανά μυρωδιά και το έκανα μόνο μία φορά την ημέρα. Ο @SauceySockss ανέφερε σε ένα σημείο να κάνει μια ουγγιά ανά εβδομάδα;! Κρίνοντας από το πόσο πολύ αυτό το πράγμα κλωτσάει τον κώλο του εγκεφάλου μου και πώς κυριολεκτικά σχεδόν πέθανα την προπερασμένη Δευτέρα από το να κάνω το "πρώτο" μου 0,10g, θα έλεγα ότι αυτό πρέπει να είναι κάποιο τρελό σκατά υψηλής ισχύος, ή έχω βρει κάτι που προσωπικά αντιδρώ μοναδικά.

Εγώ στον πάγο: γρήγορο και χαζό, ένα αμβλύ αντικείμενο... Είμαι συνήθως πολύ προσεκτικός και προσπαθώ να είμαι στρατηγικός σε κάθε απόφαση που παίρνω (πάρα πολύ, οπότε συνήθως δεν γίνεται τίποτα. Οι άνθρωποι με ΔΕΠΥ ξέρουν για τι πράγμα μιλάω). Στον Πάγο το μυαλό μου τρέχει με ένα εκατομμύριο μίλια το λεπτό, αλλά δεν με πειράζει(;) Αρπάζω μια ιδέα από τον αέρα και τρέχω με αυτήν. Αλλά απλά τρέχω και τρέχω και τρέχω και τρέχω... Πέρασα όλο το Σαββατοκύριακο μετά την πρώτη μου εβδομάδα Ice ξαπλωμένος πάρα πολύ πονώντας για να κινηθώ από την υπερβολική άσκηση που έκανα στην αυλή... Δεν μπορώ να κάνω λίστες στο μυαλό μου όπως στο 4MMC, οπότε είμαι σαν ένας ανόητος που καθαρίζει/καλλιεργεί/διορθώνει, απλά χοροπηδώντας από το ένα πράγμα στο άλλο.

Ειλικρινά, έτσι ήμουν στα 20 και 30 μου πριν το μυαλό μου καεί εντελώς στην Κοινωνία. Πραγματικά η μόνη διαφορά είναι η αϋπνία, εννοώ, αυτό είναι ψυχολογικό. Έκανα 0,07 γραμμάρια στις 9 το πρωί της Πέμπτης. Αφού ξάπλωσα στο κρεβάτι για ακριβώς 3 ώρες εδώ γράφω αυτό στις 2:30 το πρωί της Παρασκευής wtf.

Αυτό το πράγμα είναι πολύ μακριά προς μια κατεύθυνση βασικά, κάτι λείπει από την "εμπειρία διέγερσης" που είχα με το MeowMeow και το MDMA στο umm, "τμήμα ταξινόμησης και αρχειοθέτησης"(;) του εγκεφάλου μου. Αγόρασα κάποια είδη κατοικίδιων ζώων σήμερα και η κυρία ρώτησε παρεμπιπτόντως τι ράτσα σκύλων είχα και δεν μπορούσα να θυμηθώ γαμώτο!!! Όπως, ΤΙ;!

Αν μπορούσα να κάνω τη γραμματέα του εγκεφάλου να κάνει τη δουλειά της ΚΑΙ να έχω αυτά τα επίπεδα κινήτρων και ενέργειας, νομίζω ότι αυτός είναι ο τελικός στόχος. Και δεδομένου ότι έχω επίσης μόλις πρόσφατα μάθει για τα MAOI's νομίζω ότι θα αποθηκεύσω τα pychedelics ίσως ως "ανταμοιβή" για τον εαυτό μου μόλις έχω αυτό το πολύ πιο σοβαρό ζήτημα των Nootropics καταλάβει και τουλάχιστον πιο κοντά στο σημείο όπου αισθάνομαι σωστά επίπεδα κινήτρων, επειδή έχω σοβαρά σκατά για να ξεκινήσω γαμώτο!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Μπορείτε επίσης να δοκιμάσετε τους σπόρους συριακού ρόδου, καθώς και αυτοί είναι ένα μαόι επίσης. ΑΛΛΆ ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΕΡΕΥΝΉΣΤΕ ΤΙΣ ΑΛΛΗΛΕΠΙΔΡΆΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΠΕΘΆΝΕΤΕ!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Η γνώση είναι δύναμη, φίλε μου!
 
Top