Question Πώς να κόψετε την κοκαΐνη;

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Γεια σας παιδιά BB, χαίρομαι που σας γνωρίζω όλους.

Ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με έναν καλό τρόπο κοπής του κοκ και τι υλικά θα χρειαστώ σε αυτή τη διαδικασία
Διάβασα στο Reddit ότι μπορώ να χρησιμοποιήσω λακτόζη ή ινοσιτόλη. αλλά δεν ήταν πλήρεις και σαφείς οδηγοί.

Επίσης, πρέπει να ξέρω πώς μπορώ να το ξανακοιτάξω μετά τη διαδικασία κοπής; Θα ήμουν πολύ ευγνώμων αν κάποιος θα με βοηθούσε σε αυτή τη διαδικασία στέλνοντάς μου έναν σύνδεσμο ή ένα άρθρο για τη διαδικασία.
Είμαι noob στη χημεία, οπότε ελπίζω αυτή η διαδικασία να μην είναι περίπλοκη.

Διάβασα ότι μπορώ να χρησιμοποιήσω βενζοκαΐνη, αλλά είναι δύσκολο να βρω αυτή τη χημική ουσία. Η λακτόζη ή η ινοσιτόλη είναι καλές επιλογές;

Σας ευχαριστώ παιδιά.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Σωστό. ούτε μια περικοπή δεν είναι καλή. αλλά η πραγματικότητα είναι ότι οι περικοπές είναι αυτές που δίνουν στους διανομείς χαμηλότερου επιπέδου το περιθώριο κέρδους. οπότε αν πρέπει να το κάνετε κάντε το με τον ασφαλέστερο δυνατό τρόπο.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Γεια σας, έχετε 2 επιλογές levamisole
ZiBVmn0k9y
χρειάζεται μόνο να εξατμίσετε το νερό και να κάνετε μια πάστα ΚΑΙ να πλύνετε whit acetone puré γιατί τα εργαστήρια προσθέτουν κάτι με άσχημη μυρωδιά ,μια φορά που πλένετε βάζετε να στεγνώσει και να κάνει λεπτή σκόνη ,η λεβαμισόλη περνάει το τεστ ρωγμής ,αλλά δεν προσθέτετε σε exceso ,αυτό είναι για πραγματικά καλό προϊόν ,προσθέστε 10% ,και αυτό προσθέτει λάμψη ,wey το προϊόν με puré ακετόνη πιέστε στο καλούπι με μικρό βάρος ,μην χρησιμοποιήσετε hidráulico press γιατί δεν είναι πιο λαμπερό ,και χρησιμοποιήστε λαμπτήρες πυρακτώσεως ,η δεύτερη επιλογή είναι phenacetyn αλλά χρειάζεστε βεντσένιο για την εργασία είναι πιο δύσκολο να αποκτήσετε
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Η καλύτερη μέθοδος για να κόψετε την κοκαΐνη είναι με ένα μαχαίρι :alien::devilish:

Δεν χρειάζεται χημεία LMAO
 
Top