Πώς να δημιουργήσετε πάστα ταχύτητας από α-έλαιο;

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Χρειάζεστε επίσης αιθανόλη και οξίνιση α-έλαιο για να φτάσετε το pH 7, δεν είμαι σίγουρος για το πόσο καφεΐνη αλλά μπορείτε να το δοκιμάσετε μόνοι σας φτιάχνοντας μικρές μερίδες. Για παράδειγμα 100mL λάδι, 100mL αιθανόλη και 100g-150g καφεΐνη. Εάν δεν σας αρέσει το τελικό προϊόν απλά προσαρμόστε τις αναλογίες.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Η καφεΐνη δεν είναι απαραίτητη για ένα καθαρό ποιοτικό υλικό που είναι ένα γαμημένο cut mate.
Είναι απολύτως δυνατό να γίνει μια συνεπής πάστα καθαρού προϊόντος χωρίς καφεΐνη.
 
View previous replies…

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
Θα το αγοράσω κι εγώ αν είναι 600 ευρώ
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί οξικό οξύ 80%;
Ή το οξαλικό οξύ; Αυτά είναι πολύ πιο εύκολο να βρεθούν.
Και αν μπορούν να χρησιμοποιηθούν θα πρέπει να πλύνω την αμφεταμίνη με ισοπροπανόλη ή ασετόν μετά το τέλος της.
 
Last edited:

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
το θειικό είναι το καλύτερο. αν δεν μπορείς να το αγοράσεις απλά αγόρασε μια παλιά μπαταρία αυτοκινήτου (ή καινούργια lol) σπάσε την και στράγγιξε το υγρό που έχει περίπου 30% θειικό οξύ απόσταξε το νερό και άλλα σκουπίδια και να το έχεις. :)
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Έχω λίγο θειικό οξύ να πουλήσω atm, μπορείτε να δείτε την προσθήκη μου και PM για λεπτομέρειες ..
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Έτσι λειτουργεί το aceton + H2SO4; Τι λέτε για την ισοπροπανόλη + H2SO4;
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Έγινε ισοπροπανόλη+H2SO4 λειτουργεί. Το καλύτερο είναι μεθανόλη + H2SO4. Η ακετόνη θα πρέπει να λειτουργεί αλλά δεν το έχω κάνει ποτέ εγώ ο ίδιος.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Απλά για να βεβαιωθώ ότι αναμιγνύω λάδι με ακετόν ή h2so4 με ακετόν και στη συνέχεια το προσθέτω στο λάδι;
Μπορώ να προσθέσω παράδειγμα να αναμείξω 10ml h2so4 με ακετόν και να το προσθέσω σε 100ml πετρελαίου + 100ml ακετόν;
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Το 1:5 Α-έλαιο προς ακετόν είναι καλύτερο και ασφαλέστερο. Η ποσότητα H2SO4 ποικίλλει δεν μπορώ να πω ακριβώς πόσο χρειάζεται για 100g Α-έλαιο + 500g ακετόν για να επιτευχθεί pH6.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Θα αδειάσω την μπαταρία και θα βράσω το νερό (μέχρι h2so4 Θα αρχίσει να καπνίζει). Αυτό θα μου δώσει ~98% καθαρό h2so4. Και συγγνώμη im δεν είναι η μητρική γλώσσα των αγγλικών ομιλητή. Οπότε αναμειγνύετε ακετόν με h2so4 και μετά το προσθέτετε σε λάδι; Επειδή το έχω δει να γίνεται με αυτόν τον τρόπο σε έναν οδηγό, αλλά απλά θέλω να σιγουρευτώ για να μην κάψω την αμφεταμίνη. Έχω πιπέτα για να το προσθέσω σιγά-σιγά.
 
Top