K dispozici jsou syntézy a procesy s odborným vedením krok za krokem.

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, jak by to bylo pro zákazníka výhodné? Vaše pokyny zahrnují pomoc s tříděním činidel, vybavení, jak najít zákazníky? Jakou přesnou syntézu léčiv můžete naučit? Máte povědomí o tom, jak vypadá trh s činidly v EU?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Ano, takové služby by měly být placené jako ty vaše, protože v mnoha zemích vede výroba drog v mnoha zemích k velmi dlouhým letům vězení a dokonce k trestu smrti. V dnešní době chce každý všechno zadarmo, protože si to zaslouží, a vy si nemůžete pořádně ověřit, kdo je na druhé straně obrazovky. Stejně tak můžete požadovat drogy zdarma a brát drogy zdarma po celá léta. Co je na tom dealerovi?" "Chodí snad někdo do obchodu a dává mu zadarmo jídlo?" "Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne. Existuje mnoho metod peoduction, mdma, pervitin, mef nebo fent, ale spousta stráveného času a syntéz vede jen k výsledkům. Mnoho lidí potřebuje učitele a my jsme lidé a máme také svůj soukromý život, nejen internet. Takže s tebou souhlasím, syntézy by měly platit pro velké hráče a ne pro děti, které sedí na takových fórech bez dozoru rodičů.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
24
Points
8
A co se děje, když jsem zaplatil 7250 euro a aby mě vyvedl z úschovy, zaslouží si platbu předem na nákup prekurzoru a nyní 7250 euro jsou v jeho peněžence, je to brzy 50 dní, slibuje každý týden poskytnout sledování zásilky (jako první dva obchody v úschově, kde v pořádku), ale nikdy to nerespektuje a stále mi lže.... jsem požádal prosím o vrácení 60%, nic zpět do mé peněženky ještě, dobře udělal btcbboss2022 .... Pokud říkám, že kecy dejte mi důkaz, že budete odesílat to, co bylo očekáváno, včera po páté jste slíbil, že položka byla odeslána a máte sledovat, ale opět nic nedostal... Nechci válku, jen žádám o vrácení 60% bitcoinů zaplacených do vaší peněženky zpět do mé peněženky a obchod je uzavřen a nebudu vás již obtěžovat.

S pozdravem každopádně je to pro mě obrovská ztráta:(

(není pravda, že položka nebyla odeslána ani jednou zisk)
 
Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pokud se nenarodíte pro vaření, proč to děláte.🤔😉 . To není hezké, velký náklad peněz , , I dient vědět, že existuje trh pro takové ceny., Učím před lety své synovce a hes spolužáky, jak vařit,. stejně jako můj Grand pah😂 vtip,
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Brácho, hloupá otázka. Jelikož je teď nedostatek 99,9% acetonu, musím si nasušit 98,5 (čistota se počítá podle bodu varu) z obchodu s potravinami. Poprvé v životě jsem to zkoušel sušit pomocí MgSO4. Výsledek jsem zkontroloval pomocí MDMA HCL.
Ve 100 ml "mého suchého" acetonu se rozpustilo 0,5 gr.
Je to normální, nebo je třeba více sucha?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Myslím, že bezvodý síran sodný bude v tomto případě fungovat lépe.
Každopádně 0,5gr záleží na tom, kolik bylo výchozí množství.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Je to zajímavé, ale upřímně řečeno, opravdu to není můj případ. Nemám dostatek místa, abych mohl uchovávat činidla a rozpouštědla po celé týdny. Možná v budoucnu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
3Molekulární těsnění je sušící prostředek vašich snů a ve většině scénářů nahradí ostatní sušící prostředky.
1. Je inertní a nereaguje s kyselinami bázemi aminy ani ničím jiným.
2. Může se přidávat do rozpouštědla a díky své povaze je poměrně selektivní. Absorbuje pouze vodu a sloučeniny menší než voda (3 angstromy), čímž už neztrácí rozpouštědlo ani produkt. Přidání příliš velkého množství není na škodu.
3 jsou to velké částice, které můžete odfiltrovat jemným sítkem.
4. Je dobíjecí, stačí z něj vypálit vodu a používat ho znovu a znovu.
Každému podle jeho uvážení. Někdo chodí do lesa s lahví od popu a čističem brzd a jiný je vybaven laboratoří financovanou firmami. Většina z nás je někde mezi tím
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Jistě. já osobně hledám způsob, jak získat 99,9% aceton v konečné ceně kolem 10-15 EUR za 1L. Pokud není nutné uchovávat takové činidlo a aceton v mrazáku několik týdnů, budu za takový návrh vděčný.

Mimochodem, viděl jsem nějaký zajímavý "výzkum" (nemůžu to najít v mžiku) uvádí, že MgSO4 a aceton reagují za vzniku nějakého třetího produktu. Takže se vyplatí nedržet tento sušící prostředek v acetonu dlouho.
Je to pravda?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Vím, že se obvykle nenechává jako převrácená nádoba na dně džbánu, ale odfiltruje se krátce poté, co se přestane hrudkovat. Ale MS lze ponechat a dokonce nadále působí v mrazáku. Také když džbánek otevřete a trochu použijete, vnikne do něj atmosférický vzduch a už není bezvodý, ale to je taková falešná vlajka, protože několik kubíků 50%rh vzduchu o pokojové teplotě pojme jen asi 1 kapku vody max. A ano, reaguje s několika věcmi, ale já ho nepoužívám, takže z hlavy nevím s čím.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Pokud budu mít čas, pokusím se tento článek najít zpětně jen pro "archiv". Stručně řečeno, říká se, že MgSO4 vystavený po dlouhou dobu působení acetonu, vytváří zdvojenou "zrcadlovou" molekulu acetonu, která má specifickou "medovou" vůni. Proto je omezeno dlouhodobé uchovávání MgSO4 v acetonu. Ale nejsem takový odborník, abych potvrdil, zda je to pravda, nebo ne. Jen pozorný čtenář.
 

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Lék na oko je velmi těžké dát razítko xd. Vím, že mletá chemická látka pro recepturu mdma šampaňského voní po anijsu, likéru, dextro / vanilkovém mandlovém extraktu. . Myslím, že jeho vrchol budovy mdma, co máte rght befre youre oči,
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
24
Points
8
Proč mi už neodpovídáte, nechal jsem vám 4 zprávy, stále je obě objednávky k odeslání, máte dodací adresu, proč jste mě zablokoval, protože máte na mysli, abyste neposílal mé objednávky (myslím 7250 eur), brzy otevřu nové vlákno nezajímá...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Podívejte, na vaše příspěvky a výhrůžky kašlu, poslední zásilka dorazila rozbitá. Pokud si myslíte, že to není problém, velmi se mýlíte. Nepošlu ji stejným způsobem do stejné oblasti, v žádném případě. Hledám jiný způsob přepravy. Takže jestli chcete počkat, fajn. Pokud ne, můžete psát tisíc příspěvků denně, nic to nezmění. Taky už neprodávám online, tak si to vyřeš sám, jsi úplný blázen, jak víš!
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Otázka týkající se pH destilované vody.

Vím, že veškerá destilovaná voda, kterou kupuji, je mírně zásaditá, většinou 7,5, někdy 8,0. Jaká je její hodnota?

Obvykle upravuji pH při okyselování jako 3,0-5,0. Pak promyji acetonem a OK.

Ale když dělám závěrečnou krystalizaci, všiml jsem si, že pH klesá na 6,0-8,0. Vždycky jsem si všiml, že je to tak. Má smysl upravovat pH v konečném roztoku několika kapkami HCl? Nebo mi taková alkalická voda nezkazí hydrochlorid?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Není totéž upravit pH ve směsi volné báze, aby se vytvořila co nejvíce HCL, než pH roztoku HCL k rekrystalizaci
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Myslím, že jste otázku nepochopili správně. Nejedná se o zbytky kyselinových bází. Žádné zbytky bází neexistují.

Otázka se týká korekce pH vody. Vím, že někteří lidé provádějí dvojitou destilaci, aby získali vodu s perfektní hodnotou 7,0, ale je to zatracená noční můra. Může se do vody přidat pár kapek HCl, aby se nastavila na 6,0 před přidáním do chlorovodíku? Obávám se, jestli taková mírně alkalická voda nezmění část hydrochloridu na bázi.

Omlouvám se, dlouhý hloupý dotaz.
 
Last edited:

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ale přeháníte to. Doporučuji, abyste si před položením otázky nastudoval základy chemie. při 8,0 nebo při 9,0 se nepřevede sůl na volnou bázi proboha.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Opravdu ne příliš přehnaně. K úpravě pH z 8 na 6 1 l vody potřebuji jednu kapku nebo tak nějak to říká kalkulačka. Ale pokud to nevadí - OK.
 

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Dlouho jsem přemýšlel, jak správně a objektivně popsat naši obchodní spolupráci, ale pak jsem se rozhodl, že bude lepší dělat méně a na vlastní pěst.

S výhledem do budoucna si dovolím tvrdit, že každý cent stojí za to, abyste se nechali vést za ruku od A do Z.
Dříve jsem k výuce syntézy pervitinu využíval někoho jiného a byla to noční můra. Ztráta činidla, času, nervů. Nejsem chemik, měl jsem pár let zkušeností s efedrinem, ale to je vše.
Když jsem se obrátil na něj, všechno mi podrobně vysvětlil, odpověděl na všechny moje hloupé otázky, i na ty, které se netýkaly tohoto procesu. Vyplnili jsme eskont, trpělivě počkal a dal mi čas, abych si shromáždil vše potřebné, a začali jsme. Byl přítomen na každém kroku, vždy se ponořil do toho, co přesně se dělá, a poradil, jaké existují alternativy. I když jsme něco pokazili, vytáhl nás za ruku a vysvětlil. Hned je cítit, že to všechno dělal v praxi a zná to, a ne jen teorii. Ukazuje, jak je to v reálných podmínkách jednodušší. I potom jsem se na něj stále obracel s prosbou o radu, vždycky mi navrhl něco, co už se netýkalo našeho obchodu.
Celkově ho naprosto doporučuji! Skvělý člověk a skvělé služby.
Ještě jednou děkuji.

P.S. Omlouvám se za svou angličtinu, je to všechno překladač
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Jedná se o chytrou službu, kterou je třeba nabídnout
 
Top