Spolehlivý prodejce mefedronu z Evropy?

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
*bump*

Po 5 pokusech z 5 různých zemí EU, kde recenze na trhu a "potvrzené" (placené uživatelské recenze) na dread, po získání 2x totálního bunkru, plného rozpouštědel, strašně nízké (pokud vůbec nějaké) čistoty 4-mmc a 3x náhodných analogů katinonu, by bylo skvělé najít legálního prodejce z EU. Se slušným utajením neposílat z horkých zemí v *** vzduchové bublinkové obálce se zapečetěným sáčkem uvnitř a ničím jiným, ani (náhodnou) zpáteční adresou.

UK je známá kulturou 4 mmc a výroba se tam nikdy nezastavila. Ale žádný prodejce neposílá do EU kvůli zpoždění a přísné celní kontrole IN/OUTgoing.
PL/NL je 50/50, mezi získáním řádné ohnivé dávky, nebo náhodného analogu.
Německo bylo vždycky totální propadák (sorry prodejci, nejdřív si laboratorně otestujte, co kupujete).

Sháním to jen pro skrýš/osobní použití, ale mohu se spojit s prodejci z EU, kteří mají zájem o přeprodej *opravdových* 4-MMC, zejména z nehotových zemí EU.

Nezajímají mě nabídky z CN/USA, platí totéž co v původním tématu - prodejci z EU (= země fyzicky se nacházející na kontinentu zvaném Evropa. ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Může někdo mému neznalému zadku vysvětlit, proč to předbíhá trh? Zdá se mi poněkud zvláštní vyrábět halogenové katinony v obrovském množství a vytlačovat jimi methylkatinony. Nerozumím tomu z hlediska výroby ani účinku na člověka. Jaký přínos má výroba 3cmc/4cmc místo toho?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Rád bych měl podrobnou odpověď, ale bohužel, když se věci ubírají špatným směrem, kupující, kteří nedostali žádné vodítko o skutečném 4-mmc, nebo se jim líbilo 3-mmc v domnění, že je 4-mmc, nyní dostávají všechny ostatní desítky analogů v domnění, že jsou to jen "lepší" nebo nejhorší šarže. Dokud budou velkoobchodní velryby nabízet tento produkt a jejich ostatní produkty budou legální, "kultura" pravého Mňau Mňau bude bohužel pryč.

Je to prostě levnější a bezproblémové pro velké prodejce získat od svého velkoobchodního prodejce, kterému důvěřují, cokoliv reaguje pozitivně na katinony, a velkoobchodní prodejci prostě nakupují od jiných výrobců z EU, ale většinou z Číny "kódové označení" neznámé náhodné. To je hlavní důvod: Čína může vyrábět velmi levně velké množství.

"Kultura" 4-mmc se začala opět šířit / zvedat s 3-mmc, protože to byl nejbližší záběr (i když stále na míle daleko), a to byla chutná příležitost, jak "ošidit" spoustu vracejících se skutečných milovníků mefedronu. Výroba 4-mmc probíhá nejčastěji (a jedině, mluvíme-li o EU) ve Velké Británii, kde nikdy nepřestala existovat, a v Polsku. V NL/SWE a dalších východních zemích je to o hubu, co si kdo pořídí. Ale laboratorní kontrola léků provedená v posledních 2-3 měsících v EU hovoří jasně: ani jeden odeslaný do energy-control (Španělsko) nebo eve-rave (Švýcarsko) nebyl 4-mmc, dokonce už ani 3-mmc.
UK je vysoce riziková země pro přepravu, totéž Polsko (pro odesílatele, ne pro příjem na druhou). Takže skutečné 4-mmc zůstává v rukou šťastlivců, kteří seženou přeposílatele v jedné z takových zemí.

A ano, *bump* stále čekám na skutečného výrobce 4-mmc se sídlem v EU, který může dodávat 4-mmc - malé i velké množství.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Je to zatracená škoda. Mám ruské telegramové kanály, ze kterých jsem loni dostával skutečné 4mmc z mrtvých kapek v Polsku. Letos jsem se vrátil a zkusil 5-6? různých, jen po gramu, abych se přesvědčil, a všechno to bylo 3-4cmc. V Rusku předpokládám, že to vyrábějí taky, ale myslím, že ani odtamtud se to nedostane ven. Vím, že moji kamarádi tam pořád dostávají pravé sračky, ale taky mají na to chuť a poznají rozdíl. Řekl bych, že tam a ve Velké Británii jsou na tom v tomto ohledu podobně. Bohužel se nemůžu dostat zpátky do Ruska, ale momentálně jsem v Gruzii a snažím se spojit s nějakými ruskými kamarády, abych zjistil, jestli tady ještě mají to pravé.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Co je opravdu neuvěřitelné v samotném doslovném významu tohoto slova, je to, jak může být velký humbuk kolem 4-mmc, který byl na chvíli "vzkříšen" z uživatelů 3-mmc, místo aby se stal dobrou příležitostí a stal se součástí racionalizace produktů od velkých výrobců / organizovaného zločinu (místo výroby tun pervitinu bez použití pseudoefedrinu jako prekurzoru ceny pervitinu v EU drasticky klesly.. ale to proto, že po nárůstu popularity, který se vrátil před 3-4 lety, se současnou kvalitou masové výroby, která jen kouří a chutná jako pervitin, ale můžete jít spát o pár hodin později a ani se vám nepodaří dostat psychózu..lidi přestali tenhle odpad kupovat, nestojí jim ani za těch 50-60 eur, co si řekli) - mohli ty resourced utratit za 4-mmc - v USA se prodává i za 100 USD /g v některých státech a v EU podle země 30-90 eur/g (a to ho nikdo neprodává online, leda tak další random katinony - kromě PL/UK, NL velký velkododavatel se rozhodl taky kupovat jen random čínské katinony nebo zbytky těch z EU produkce nikdo nedal $hit - dřív to bylo minimálně 50/50 šancí..).

Jen proč, opravdu.. prekurzory jsou snadno k nalezení a dovozu (k dispozici ve více zemích EU), synth je velmi jednoduchý (nejsem chemik proto nemohu vědět s jistotou, ale je to jednodušší než amfetamin, a existuje několik malých dodavatelů vyrábějících domácí) - proč nikdo nedělá *** s tak velkou poptávkou (skutečnost, že komunity se staly tak roztříštěné a rozptýlené v tolika dalších platformách a telegramových skupinách a DNMs prodejci velryb by mohla hrát roli o tom, že není vnímavý poptávky..ale to samé platí i pro RC opioidy s nízkou potencí v EU, v poslední době se zase objevil O-DSMT..dražší než čistý/hq skutečný heroin pro gram? to je prostě tak ujeté, a lidi to kupují za takové ceny bez ohledu na to,,)

Vzdávám to, opravdu nemám zájem obchodovat (alespoň osobně, někteří moji klienti by kupovali a přeprodávali ve velkém), je to už několik měsíců, co jsem si řezal o pořádný 4-mmc high, ale po 6 pokusech neúspěšně, a zřejmě žádný prodejce v UK ani PL nedodává mimo svou zemi, a žádná jiná země se k dodávkám neukazuje (možná Švédsko..?) - budu prostě čekat, až se něco stane, protože je to taková ztráta času a deprimující vidět takovou scénu, kde nové generace zkouší 4-cmc nebo cokoliv prodávaného jako 4-mmc a myslí si, že zažili pravé Mňau Mňau, Takový nedostatek úcty ke 4-mmc kultuře to analogicky zamořuje celou EU.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Cítím v tobě stejný druh zklamání, příteli. Mám v plánu najít skutečný zdroj a vytvořit pro něj trh ve Státech. Je mi jedno, jestli budu sedět na několika kilech, zatímco ostatní věci v obchodě se budou dál prodávat a doplňovat. Jakmile lidé vyzkouší skutečnou věc a budou mít základ pro srovnání, možná se věci mírně změní. Metamfetamin ve státech je minimálně z 50% řezaný MSM, promyl jsem mnoho dávek a ten proces se zdá být obtížnější než samotná výroba 4mmc. nicméně nevím, jestli je tam tak snadné získat prekurzory jako v EU. Nestojí to za to riziko, když pro to není žádný trh, ale jsem ochotný najít legálního chemika, který má možnost skrývat a dovážet drogy sem. Jsem si docela jistý, že najdu ten správný zdroj a skutečné 4mmc bude skladem v mém internetovém obchodě.

Ale jsem velmi zklamaný, když vidím stav věcí, když jsem bral možnost získat skutečný 4mmc ani ne před celým rokem jako samozřejmost po odchodu z východní evropy. teď musíte všechno zpochybnit. Ve státech se to původně nikdy neuchytilo kvůli obrovskému přílivu "legálních" katinonů na scénu. lidi prodávali všechny typy jako MDMA, což bylo 100/g pouliční ceny, a dovoz těchto z číny s malými obavami byl 2/g? pokud se něco vrátilo žluté na testeru, lidé se chystali zabít toho, kdo to prodával.

Myslím, že odtud už to bude jen horší, a to jsem si myslel, že už je to špatné.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
* náraz * situace se stále nemění, většina prodejců v EU na DNM tvrdí, že prodávají 4-mmc dodávající náhodné katinony z Číny.
Pouze skutečné 4-mmc vyrobené v UK a PL se mimo jejich země nedodávají (ani do jiných zemí EU) a najít přeposílatele je velmi těžké.

Jakékoliv aktualizace v této věci budou velmi vítány (hledá se prodejce z EU, prodejce z USA díky, ale objednávat hromadně 4-mmc z USA je příliš rizikové a nemůže to být jedna z nejjednodušších drog k syntéze a s šílenou poptávkou, prostě se ignoruje a to samé jako u jiných úžasných RC se děje stále dokola, líní prodejci příliš velcí na to, aby selhali, dodávají jen analogy slibující skutečnou věc, ale přinesou jen bunkr a po 1..2...3 letech to kupující vzdají). Komunita je už tak dost roztříštěná a roztroušená všude možně.. Opravdu nechápu, proč o to žádný malý-střední chemik/prodejce nemá zájem. Lidi kupují reálné 4-mmc za 100USD v USA a v EU, pokud by nějaký byl, by zaplatil klidně 50-120 eur/g podle země kvůli velkému rozdílu s platy.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
hodně lidí má 4mmc koupit hodně prodávající obavy poslat do jiné země, protože není bezpečné, pokud prodávají hodně pak, pokud policie ho top ztratili všechny
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Ano, ověřil jsem si to a máte pravdu, pokud jste v PL, zasílání ven není snadné. Ale vždy můžete zaplatit někomu žijícímu v blízké zemi, aby to vyvezl mimo PL, nebo můžete požádat cizince / někoho žijícího v jiné zemi, aby přijel do PL a šel to poštou odeslat, samozřejmě potřebujete nějaký velmi speciální ninja stealth, abyste odeslali alespoň 500 g a udělali velmi dobré zisky. Ale existuje několik způsobů, jak projít celnicí..a v nejhorším případě nebude tento člověk sledován, protože není občanem PL

Udělejte něco dobrého pro tento svět a zachraňte EU před globálním podvodem! ^^
 
Top