Syntéza mefedronu (4-MMC) [2B4M, ethylacetát, methylamin HCl]

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Mohu mít dotaz k části ma.HCI ? Sledoval jsem váš příspěvek o přidávání ma.HCI přímo do směsi a také jsem to nedávno jednou zkusil, mám problém, když jsem rozpustil 2b4m v rozpouštědle, má následovat NaOH + voda a začít míchat, pak hned přidávat MA.HCI po malých dávkách? Jestli jsem to nepochopil špatně, tak celá směs by po přidání vody s NaOH ztmavla, děje se to ještě před tím, než následuje MA.HCI, protože to se mi stalo při syntéze, takže jsem něco udělal špatně ? Nebo je to normální ? S pozdravem
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Ano, přesně podle popisu
plaese typ kroků, co přesně jste udělali jako v mém tématu
udělejte totéž
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Nejprve použiji benzen 1 l k rozpuštění 500 g 2b4m a ten se nemůže na začátku úplně rozpustit, takže ho trochu zahřívám, dokud se nerozpustí, poté je roztok teplý, ale ne vařící. Použil jsem 10litrovou baňku s kulatým dnem

2. Připravím si aq roztok NaOH (300 g NaOH a 600 ml vody, jen tolik, aby se rozpustil), nechám ho vychladnout na pokojovou teplotu a pak ho přidám k roztoku části 1. V této baňce se roztok rozpustí. Hned po přidání najednou vystoupí nějaký tmavě hnědý olej, pak začnu míchat, celé to zhnědne a uvolní se trochu kouře ( jen málo), pak hned změřím teplotu, je kolem 40-45 stupňů. A nikdy nepřestávám míchat.

3. Připravím si 400 g MA.HCI, přidávám ho po velmi malých dávkách, vždy asi 10-20 g, trvalo mi to asi 2 hodiny, protože udržuji teplotu kolem 45. Vždycky jsem si připravila 400 g MA.HCI, přidávala jsem ho po velmi malých dávkách, vždy asi 10-20 g, trvalo mi to asi 2 hodiny. A vidím, že na dně se stále hromadí NaCI, a taky se tam objevují bublinky, které vycházejí ze dna. Poté, co jsem přidal všechen MA.HCI, míchám, dokud teplota sama neklesne.

4. Odfiltruji NaCI a dvakrát promyji vodou, celé rozpouštědlo je stále tmavé, pak pokračuji v okyselování acetonem a HCI v poměru 5:1 až do ph5, po kapkách jehlou. Ale stále tmavé.

Obávám se, že jsem něco udělal špatně, ostatně, dokud píšu tuto odpověď, ten tmavý roztok mi momentálně už 3-4 hodiny leží v lednici. Opravdu hledám pomoc ohledně toho, modlím se, abych zítra mohl mít nějaký výsledek, s pozdravem.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
1. Dejte to na 12 hodin do mrazáku, možná z toho něco vytáhnete :)
Proč používat benzen? Nemůžete sehnat jiná rozpouštědla?
Proč právě tento poměr. Četl jste před přidáním nebo jaký byl důvod takového množství 200 ml rozpouštědla 100 g 2b4m, a methylamin v takovém poměru. Proč?
Mohu jen hádat, ale pravděpodobně 2b4m nebyl zcela rozpuštěn nebo teplota byla již příliš vysoká. Nikdy se mi nestalo, že by se na začátku ukázalo, že je tmavý. Mohou tam být i jiné faktory. Teplota byla vysoká, mohlo dojít k nějaké reakci s benzenem a NaOH.
Pro budoucnost, pokud chcete něco změnit, prostě to nejdříve zkontrolujte, vyhnete se tak chybám.
Navrhuji, abyste prostě použili ethylacetát a zachovali poměry, ano?
jak bylo řečeno na začátku, dejte na 12 hodin do mrazáku a potom filtrujte, možná dostanete nějaký produkt, můžete mi později ukázat, co máte.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Použil jsem benzen, protože jsem viděl, že jiná syntéza ho může použít jako rozpouštědlo, a ethylacetát je v mém městě zakázán; o poměru methylaminu je, protože jsem sledoval jiný článek o 1 molu 2b4m kombinovat 1 mol methylaminu může tvořit 1 mol 4-mmc, ale to, co mám, je MA.HCI, takže 400 g MA.HCI je obsaženo 200 g kolem MA, vzhledem k mému špatnému stavu chlazení, takže jsem se rozhodl použít 2 krát množství methylaminu pro 500 g 2b4m.

Jsem opravdu vděčný za vaši odpověď, vrátím se k vám později, doufám, že z toho také něco vytěžit
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Příště použijte více rozpouštědla, bude snazší udržet teplotu, a zkontrolujte, jaká je skutečná teplota, abyste mohli kontrolovat její stav. Můžete použít i vodní lázeň.

pravděpodobně získáte mnoho nečistot, takže 1. to vysušte a pak použijte aceton s pomalou fitrací, možná ještě něco získáte.
 

c01db100d_india_mephedron

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Cas č. ?
  1. KYSELINA CHLOROVODÍKOVÁ 2M/2N
  2. Kyselina chlorovodíková 33%
  3. HCL N10
Který z nich ?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Pro jaký účel
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
vy mentoin pro okyseleníproblémů :) pak hcl aq
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
----syntéza mefedronu---
10g bk4
50 ml ethylacetátu
200mlh2o
10g naoh 20mlh2o2
15gr methylaminu
70ml studeného acetonu
5-7ml kyseliny hcl
3x30ml h2o
Je můj výpočet správný? Začnu s tímto množstvím.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
20 ml h2o pro NaOH

hcl a aceton (pokud se používá k čištění ) závisí na
 
View previous replies…

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
Myslím, že pro čistotu bude stačit 6 ml kyseliny hcl a 70 ml studeného acetonu.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
JAK JSEM ŘEKLA, záleží na
použijete aceton 1;1 zbývající freebase a hcl až do ph 5-6 :)
použijete aceton po odchodu z mrazáku, pokud není bílý.
 
Top