Výroba a expedice NEJLEPŠÍCH LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ S ŘÍZENÍM A MAGNITUDOU - Laboratoře Vector

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
43
Points
18
Deals
20
VZORKY ZDARMA - PŘEČTĚTE SI NÁSLEDUJÍCÍ

V laboratořích Vector chápeme, že důvěru je třeba si zasloužit tím, že nikdy neporušíme slovo o kvalitě našeho produktu. Proto budeme projevovat své uznání této fantastické komunitě tím, že zahájíme rozjezd naší společnosti rozdáním několika vzorků našich výrobků zdarma. Našim novým zákazníkům chceme dát ochutnat náš bezvadný zákaznický servis a naši vynikající spokojenost tím, že začneme rozdávat následující produkty:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 vybraných zákazníků obdrží po 5G vzorku)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS PRO EVROPSKÉ ZÁKAZNÍKY
(7 vybraných zákazníků obdrží 1G vzorek)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS PRO ZÁKAZNÍKY Z USA
(7 vybraných zákazníků obdrží 1G vzorek).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JAK SE MŮŽU ZAPOJIT DO DÁRKU?

(Abyste se mohli přihlásit, musíte si přečíst následující informace).


Existují pouze dvě jednoduché podmínky, které musíte splnit, abyste si mohli užít vzorek zdarma. Musíte být členem tohoto fóra. Pokud je na banneru vašeho profilu napsáno "nový člen", nemáte nárok na získání vzorku, protože administrátor nepředá vaši recenzi na náš produkt jako platnou. Je to proto, že v pravidlech fóra o bezplatných vzorcích je uvedeno, že vzorky mohou být poskytnuty pouze "členům" fóra.

Další podmínkou pro rozdání je záruka, že zanecháte recenzi na výpis našeho výrobku v sekci tržiště a ve vlákně, které právě čtete. Zároveň bych chtěl zákazníky požádat, aby nezanechávali recenze nikde jinde na fóru kromě tržiště a tohoto vlákna (výjimku lze udělat, pokud nás doporučujete jinému uživateli fóra). I když mě těší vaše uznání, nechci, aby v důsledku spamování docházelo k obtěžování správy tohoto fóra. Pokud hodnocení nezanecháte poté, co vám poskytneme vzorek, náš tým a ostatní prodejci se nemusí rozhodnout vám vzorky poskytnout nebo s vámi obchodovat

Pokud splňujete tyto dvě podmínky, gratulujeme! Vzorek můžete obdržet! Stačí, když níže v tomto vlákně napíšete komentář, ve kterém uvedete, který výrobek byste chtěli odebrat (můžete odebrat pouze jeden vzorek jednoho výrobku), a my vám sami zašleme DM. Není třeba, abyste nám po svém komentáři psali zprávu, protože my vám o vzorek napíšeme.
 
View previous replies…

durpamb

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Rád bych vyzkoušel vzorek metamfetaminu! :)
 

TheOtherBrother

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 25, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Rád bych vyzkoušel váš vzorek meth :). pokud není k dispozici, rád bych místo toho vyzkoušel vaši rychlost
 

sunsiskos

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
A co kdybyste to udělali někdy v budoucnu?
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Dobrý den,
právě jsem obdržela ukázku....pěkné... dobré překvapení....brzy udělám podrobnou recenzi...co vy na to?
 

theitaliandude

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, je nějaká šance na vzorek? opravdu se těším, až budu mít skutečný materiál!
 

Slartibartfast

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zdravím vás, přátelé. Zajímalo by mě, jaká je kvalita vašeho D-Methu.

Jestli ještě nabízíte nějaké vzorky do USA. Byl bych velmi vděčný, kdybyste zvážili, zda bych mohl trochu obdržet. Už asi 6 let jsem si nedopřál žádný skutečně dobrý produkt...

A to ne proto, že bych to nezkusil. Jen mi připadá, že VŠECHNY pervitiny v USA jsou teď odpad.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Dobrý den všem,
Asi před deseti dny jsem obdržel dopis s úhledným balíčkem... celá věc je velmi souvislá... látka (2 g, jemné bílé krystalky...) je dokonale ukrytá, pečlivě zabalená... práce je úhledná...
Pro tuto chvíli a shrnutí, doprava a balení jsou na jedničku s hvězdičkou.
Brzy vám pošlu test tohoto vzorku.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
43
Points
18
Deals
20
Velmi bych ocenil recenzi na některou z našich nabídek na BB trhu.

Děkuji za zpětnou vazbu :)
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Jednoho z posledních rán si odvážím 40 mg dextrometu, který rozdělím na dvě rovnocenné čárky....jednu čárku vdechnu a 5 mg si připravím na alobal, který budu kouřit později.....
Během asi deseti minut pociťuji jasný, příjemný nával, bez nepříjemných pocitů z hlediska srdečního....Snadno se mohu věnovat různým úkolům, které sahají od úklidu až po čtení...
Po hodině dosáhnu plató, co se týče účinků, jsem naprosto jasný.... tento vzorek poskytuje stimulaci charakteristickou pro methedrin... Zdá se, že dávkování potřebné u tohoto vzorku odpovídá normám, které určují velmi dobrou kvalitu ...
Navíc při vykouření několika mg poskytuje působivý nával, pozor na dávkování ...
Závěrem lze říci, že společnost Vector Lab nabízí velmi kvalitní, diskrétní a profesionální služby založené na látce pozoruhodné kvality. blahopřejeme společnosti Vector k této dobře odvedené práci... Děkuji, že jste mi umožnili objevit váš sortiment...toto testování mě silně povzbuzuje k tomu, abych si chtěl objednat u společnosti Vector....Jsem opravdu mile překvapen vaším produktem...je to thé nejjemnější typ d-meth...opravdu, překonává mé očekávání...
S přáním všeho nejlepšího..
 

Artemis66

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, byli jsme na lovu nějakého D Metamfetamin je to jako vidět ducha. :( mi chybí ty dny, kdy jsem byl jen nadměrně šťastný a kurva hloupý osvětlený správným způsobem, ne přejetý úzkostí, ale přesný opak. Já a moje holka bychom byli moc rádi, kdyby se uvažovalo o vzorku a chtěli bychom se zeptat i na koupi.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Dobrý den,
Mám velký zájem otestovat vaši pastu Po otestování vašeho úžasného dextra....budete v blízké budoucnosti šťastným člověkem a defenitly zákazníkem.. Mnohokrát děkuji. Best regardz
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
28
Reaction score
23
Points
3
Dobrý den, čekáme na vzorek k otestování!
S pozdravem.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 22, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Jsem v USA byl členem na chvíli, pokud byste chtěli někoho pro buď vzorek pro recenzi bych raději d-meth, ale řekněme, že máte pouze amph pasta pro vzorek budu rád dát hodně zaslouženou recenzi, pokud byste chtěli obrázky bych mohl začlenit obrázky s testováním činidel nebo jen podrobný dobře formulované upřímné subjektivní recenzi produktu-díky za váš čas
 

brzipostar

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 1, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
D-meth by byl úžasný, ale amfetaminová pasta je taky super. Ozvěte se mi, až budete připraveni, a domluvíme se na podrobnostech.
 

Pervi*****

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kolik % má ICE Meth ?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
43
Points
18
Deals
20
Odpověděl jsem na vaši DM. Tam si o tom promluvíme. Líbí se mi tvůj profilový obrázek btw :D
 

traktor666

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 28, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Vzorek pervitinu nebo amfetaminu zdarma?
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Ahoj
Velmi se mi líbí váš přístup a vaše ideologie
Mám zájem o vzorek DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS PRO EVROPSKÉ ZÁKAZNÍKY.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
43
Points
18
Deals
20
Bohužel nám došly vzorky D-Meth v EU :(

. Pokud byste měli zájem o koupi, neváhejte nám poslat DM.
 

LLFire

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2024
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Ahoj, můžu dostat vzorek
 
Top