Extrakce efedrinu z rostlin

Microogata

Don't buy from me
Resident
Joined
May 2, 2022
Messages
9
Reaction score
6
Points
3

cesc

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
1
Ahoj. I ve bough téměř 1 kg na Xina, možná bych mohl pomoci u
 

lain

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
Pocházím z Číny a mohu snadno sehnat efedrin. Mohu efedrin extrahovat Soxhletovou extrakcí?.
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Naučím vás to.
 
View previous replies…

wwcc11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Umíte učit?
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Za poplatek vás mohu naučit umění syntézy metamfetaminu.
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Pokud mi zaplatíte, mohu vás naučit umění syntézy metamfetaminu.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18

V příštích měsících se pokusím o extrakci a zveřejním výsledky.
 

nobody66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den, bratře, už jste to zkusili? Jaký je výsledek? Uspěli jste s touto metodou?
 

roshan

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 6, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1

Mohu používat Ephedra gerardiana?

 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
7
Points
3
Deals
8
Objednal jsem 250 g Ma Huang a vyzkoušel jsem jednoduchou extrakci s 25 g.

V mixéru jsem ji rozemlel na prášek a extrahoval 1 díl etanolem a 1 díl IPA, oba extrakty jsem sušil při teplotě kolem 30 °C a podle očekávání byly oba extrakty zelené od chlorofylu a po zahuštění a zmrazení se nic nedělo a po odpaření nezůstal bílý prášek, ale spíše viskózní zelený olej.

Napadlo mě, že když tento olej extrahuji s naftou a dobře promíchám, mohu z něj získat efedrin. Po zmražení se však nic nestalo a po odpaření nafty zůstal jen černý dehtovitý zbytek.

Poslední věc, kterou jsem zkusil, bylo rozpustit ho v troše napthy a vysrážet acetonem, ale ani to nepomohlo.

Mohlo to být také tím, že mi Číňané poslali šmejd, ale přinejmenším to vypadá jako Ephedra sinica.
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Nepolární rozpouštědla
Ropa => nepolární rozpouštědlo ?
 

Irving Langmuir

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Před časem jsem vyzkoušel acidobazickou extrakci na ephedra distachya, protože etanolová extrakce rozpouští chlorofyl a další sajrajty.

Zdá se, že to fungovalo, protože mi zůstal bílý prášek, ale příliš malé množství na to, aby to byl použitelný zdroj efedrinu.

Ephedra distachya, kterou jsem dostal, pravděpodobně neobsahovala mnoho efedrinu a já jsem to tak trochu očekával, nebo moje práce stála za houby.

Pro ty, které to zajímá, je zde dokument o vlastnostech různých efedrinových solí.

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/epdf/10.1002/jps.20927
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Dobrý den, přátelé, mám k dispozici extrakt z efedry v práškové i tekuté formě. Mohu z extraktu efedrinu získat efedrin? Jakou metodu doporučujete? Musí to být suchý rostlinný prášek?
 

lapgan1

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2024
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, mohu bílý prášek z kroku 1c získaný druhým způsobem extrakce použít k syntéze pervitinu?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
117
Reaction score
72
Points
28
Extrakce efedrinu z Ephedra vulgaris je poměrně jednoduchá. Listy rostliny se usuší a poté rozemelou na prášek.

Tento prášek lze poté přidat do vody a vařením vytvořit extrakt. Efedrin se z roztoku vysráží a lze jej shromáždit a usušit pro pozdější použití.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
117
Reaction score
72
Points
28
Zde je snadno proveditelný průvodce krok za krokem od rostliny k potenciálu
5.1 Příprava rostlinného materiálu
- Sklízení: Vyberte zralé rostliny z dříve uvedených zdrojů a ujistěte se, že neobsahují kontaminanty.
- Očištění: Rostlinný materiál důkladně očistěte, abyste odstranili nečistoty a zbytky.
- Sušení: Rostlinný materiál vysušte, abyste snížili obsah vlhkosti, který je pro proces extrakce klíčový.

5.2 Rozmělňování
- Rozmělnění: Rozmělnění se provádí pomocí mlýnku, který je určen k rozmělnění: Rozemelte sušený rostlinný materiál na jemný prášek, abyste zvětšili povrch pro lepší extrakci.

5.3 Extrakční metoda
- Výběr rozpouštědla: Zvolte vhodné rozpouštědlo, např. methanol nebo ethanol, které dokáže efedrin účinně rozpustit.
- Míchání: Vymíchejte a promíchejte efedriny: Smíchejte rostlinný prášek s rozpouštědlem ve vhodné nádobě a zajistěte důkladný kontakt mezi rozpouštědlem a rostlinným materiálem.
- Odvar: Směs mírně zahřejte, abyste usnadnili proces extrakce. Sledujte teplotu, aby nedošlo k degradaci efedrinu.

5.4 Filtrace
- Separace: Provedeme separaci, při které se oddělí část látky od zbytku látky: Po dokončení extrakce oddělte kapalinu od pevného rostlinného zbytku filtrací. Použijte filtrační papír nebo tkaninu, abyste zajistili získání čiré kapaliny.

5.5 Odpařování
- Koncentrace: Odpařte vodu z vodní lázně, která se nachází v blízkosti vodní lázně: Odpařením rozpouštědla z kapalného extraktu se efedrin zkoncentruje. To lze provést pomocí rotační odparky nebo mírným zahříváním pod digestoří.

5.6 Krystalizace
- Chlazení: Chlazení se provádí tak, že se krystalizace provede v chladicím zařízení: Koncentrovaný roztok ochlaďte, abyste podpořili krystalizaci efedrinu.
- Filtrování krystalů: Jakmile se vytvoří krystaly, odfiltrujte je pomocí vakuové filtrace, abyste získali čisté krystaly efedrinu.

5.7 Sušení a vážení
- Sušení: Krystaly efedrinu důkladně vysušte, aby se odstranilo zbytkové rozpouštědlo.
- Vážení: Extrahovaný efedrin zvažte, abyste určili výtěžnost extrakčního procesu.

5.8 Kontrola kvality
- Zkoušení: Zkoušky se provádějí na základě výsledků testů, které se provádějí na základě výsledků testů: Proveďte testy, např. tenkovrstvou chromatografii (TLC) nebo vysokoúčinnou kapalinovou chromatografii (HPLC), abyste potvrdili přítomnost a čistotu efedrinu v extraktu.
 

four4jhon

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Potřebuji metamfetamin
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kolik jich potřebujete? Ve které zemi se nacházíte? Pokud zaplatíte, mohu vás naučit syntetizovat pervitin sám.
 

wwcc11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
První, nebo jaká?
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mohu vás naučit extrahovat efedrin z efedry a následně jej použít k odkyselení a výrobě metamfetaminu, a to se 100% úspěšností.
 
Top