• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Mrtvé kapky v USA - jaké město?

The best city for dead drops?

  • New York

    Votes: 9 20.9%
  • Los Angeles

    Votes: 6 14.0%
  • Chicago

    Votes: 7 16.3%
  • Houston

    Votes: 4 9.3%
  • Phoenix

    Votes: 2 4.7%
  • Philadelphia

    Votes: 4 9.3%
  • San Antonio

    Votes: 0 0.0%
  • San Diego

    Votes: 4 9.3%
  • Dallas

    Votes: 3 7.0%
  • Austin

    Votes: 4 9.3%

  • Total voters
    43

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Nesnažím se být urážlivý, gordone, jen to vyznělo, jako bys dělal mrtvé kapky pervitinu a cena pervitinu je super nízká, protože kartely se snaží zničit veškerou konkurenci a daří se jim to. Jen jsem se ti snažil pomoct, člověče, proč bych se měl solit, když se snažím, abys mi pomohl s něčím superdůležitým pro přežití mě a mého. Snažil jsem se být velmi konkrétní, protože prvních pár zpráv, které jsme si vyměnili, se nezdálo, že bych byl pochopen, to bylo vše.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Jo, ale všechny výrobky pocházející z Mexika jsou vyloženě na nic. Klidně bych platil 100 dolarů za gram, kdyby to byl opět skutečný materiál. Otravný je ten prostředník, kterému je jedno, že je to šmejd, chce jen peníze a prodá cokoli a řekne, že cokoli je dobré, hlavně že vydělá. Taková je nabídka v USA zhruba od roku 2018/2019. Kdokoliv by přišel se skutečným, silným, čistým materiálem, okamžitě by ovládl trh.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Potřebujete nějaké kapky v okolí Chattanoogy Tennessee jsou
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Chicagská čtvrť by byla taky fajn, abych nemusel znovu jezdit do té díry a nechat si podstrčit drogy od policie.
 

KingCharles1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Atlanta má velký nenaplněný trh se 4-MMC
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Nějaké mrtvé body v Orlandu?😬
 

terminus

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Wisconsin, Minnesota a Michigan by si jistě zasloužily trochu lásky.
Milwaukee, WI
Appleton, WI
Grand Rapids, MI
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
pm mě, jestli je někdo ochotný dělat mrtvé kapky v dentonu texas (asi hodinu cesty od dallasu) 😽
potřebuji stimy.
 
  • Like
Reactions: vis

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jednou jsem na pracovní cestě projížděl Texasem. Pár pistolí v kufru půjčeného auta, protože znáte ten Texas. Všiml jsem si policisty, který mě na dálnici sledoval několik mil. Nakonec mě zastavil. Posadil mě na přední sedadlo svého auta. Uběhlo několik minut. Pak mi řekl, že můžu jet. Bylo to bizarní.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Vsadím se, že ve všech těchto městech je velké množství zákazníků.
 

Sly4Stkn

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Oblast Stocktonu v Kalifornii....představuje velký počet obyvatel ve vztahu k městům v okolí. Všechny tři dopravní prostředky zde přístavní vodu ven do zálivu železnice přes zemi a letiště. Silný výdělek tady ...jsme připraveni pracovat zasáhněte mě.
 

Brujo222

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇺
Joined
Jul 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nějaké mrtvé kapky v Tampě?
 

Stars and sea

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Existují produkty ve Spojených státech, prosím, kontaktujte mě
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Je to jen moje anekdotická zkušenost, ale nemyslím si, že by se v Americe mrtvé kapky snadno uchytily.

Zaprvé, zákazník má pocit menšího bezpečí. Nejsou na to zvyklí, takže byste je museli opravdu nalákat, třeba malým vzorkem nebo slevou pro prvního kupujícího, ale lidé jsou velmi nedůvěřiví, když dávají peníze bez výrobku v ruce.

Za druhé, pokud to není v aplikaci pro bezpečné zasílání zpráv, která je jen tak tak bezpečná, většina se nebude obtěžovat. Prostě chtějí zavolat a nechat si někoho přijít, případně donést, co chtějí. Pohodlí je král a mrtvé schránky jsou méně pohodlné než doručení.

Je to možné, jen by to chtělo čas a hodně úsilí.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Myslím, že by se hodilo nějaké venkovské město u některého z těch velkých.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Severní Karolína již léta spí na ... Jezdím nahoru a dolů po východním pobřeží a ve věku ×× vím dost o území a o tom, co je nejoblíbenější používat v každém státě tak nějak, ale dokážu rozpoznat cokoli
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Domnívám se, že klíčové je zde označit, s jakým měřítkem pracujete.

Malé až střední měřítko, třeba gramy až unce, by se dalo snadno provést jak na venkově, tak ve městech. Obojí by mělo své výhody a nevýhody. U malých množství je však méně pravděpodobné, že lidé budou chtít jet řekněme více než 20 minut pro gramy, imo, unce 30 je tolerovatelné.

U kilogramů a výše si myslím, že to musí být na okraji velkého města. Nejsem zdaleka odborník, ale šance, že někdo narazí na libru nebo kila, je příliš vysoká a od určitého bodu nelze věci snadno skrýt, ale to je velká váha.
 
Top