Syntéza alfa-PVP (stupnice 1-10 kg). Kompletní výukové video.

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
@William Dampier

Potřebujete pomoc s měřením

Místo toho, abyste použili :valerofenon
Koupím kapalinu : 2-Bromovalerofenon

Pokud chci použít 1litr

2-Bromovalerofenon


Jaké množství činidla budu potřebovat na I litr:


-Kyselina hydrobromová (HBr) 48%;?

-Peroxid vodíku (H2O2) 35%;?

-Pyrrolidin (CAS 123-75-1);???

-Ethylacetát ;???

-Uhličitan sodný (Na2CO3) 20% aq roztok;???

-Diethylether (Et2O) ????

-EtOH 50 ???

-Kyselina dibenzoyl-D-vinná ??

-Dichlormethan (CH2Cl2) 830 ml;

-Hexan ????

Kyselina chlorovodíková konc. 35% (HCl);...?

VELMI BY MI POMOHLO, KDYBYSTE MI MOHLI POSKYTNOUT ROZMĚRY PRO POUŽITÍ 1 LITRU 2-BROMU. PROSÍM?????

Abych mohl stanovit náklady na reakci, je také odhad výtěžku asi 20% ztráta.
1 litr = 800 g a-pvp?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
302
Points
63
Napsal jsem vám PM.
 
View previous replies…

Taiwan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Dobrý den, mám stejný problém, můžete mi pomoci?
 

viking1111

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den, mám malý problém, pro 25k 2bromovalero používám ke krysalizaci po pirolidynu a po promytí, používám ke krystalizaci 1,5l acetonu na 0,38 kyseliny na 1kg bromu, ale kapaliny ke krystalizaci vezmu 1l a udělám ph 2 se směsí acetonu a kyseliny, po 10h v mrazáku se nic neděje (míchalo se to 4 hodiny s pirolidynem při teplotě 55) co jsem udělal špatně a jak to napravit?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dobrý večer, promiňte, mohu vás požádat o pomoc? Provedl jsem syntézu alfy pvp podle tohoto receptu https://bbforum.eu/tags/a-pyrrolidinovalerophenone vše jsem udělal podle popisu, až na destilaci ethylacetátu, okyselení jsem dovedl na 5, dal do mrazáku a soli nevypadly, jak mohu situaci napravit? dále jsem roztok odpařil na 1/2 při teplotě 74-77 a dal opět do mrazáku a vše bez výsledku, možná se s tím někdo setkal? prosím o pomoc!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Pokud je v látce kyselina, je třeba ji odpařit při nízké teplotě nebo ve vakuu. Zbytky můžete získat jako černou pryskyřici. Ke krystalizaci musíte použít chemicky čistý suchý aceton. Pokud se jedná o aceton pro domácnost, mohou nastat problémy. Kromě acetonu existuje také metoda čištění, pokud se vám podaří pryskyřici získat a rozpustit ve vodě. Extrahujte vodu s rozpouštědlem od nečistot a po ochlazení produkt vykrystalizujte z vodného roztoku.
 

CalvinCandy

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Podařilo se vám to stejně jako ve videu?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, děkuji za pomoc, vše mi vyšlo, celý problém, jak jsem pochopil, byl v ethylacetátu po jeho úplném zkažení a zředění suchým acetonem, byl jsem překyselen a pak vypadly soli.
 

Skurczolo

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
To jsem zase já. Úspěšně jsem syntetizoval a-pvp hydrochlorid a teď chci zkusit vyrobit a-pihp pomocí hexanofenonu. Mám ho bromovat na a-bromo-n-hexanofenon ? stejnými postupy jako u valerofenonu ? Jsou nějaké tipy, než to zkusím, nebo je to snad stejně "jednoduché" jako s valerofenonem?
 

mynameisjeff

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Potřebuji pomoc s provedením A-PHP, prosím
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den , při přidání pyra (265gr)do 2bromu (300gr+1080gr EA)zůstává teplota 25 celsium také se nemění barva. znamená to, že vůbec nedochází k žádné reakci?
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
10
Reaction score
12
Points
3
Ví někdo, jak syntetizovat MDPV? Je to jen Apvp provedený s metylaminem? Vyráběl jsem aphp i apvp, ale nikdy ne mdpv, a rád bych věděl, zda bych mohl přejít od 2-bromovalerofenonu k MDPV, nebo je postup úplně jiný?
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
10
Reaction score
12
Points
3
Ví někdo, jak syntetizovat MDPV? Je to jen Apvp provedený s metylaminem? Vyráběl jsem aphp i apvp, ale nikdy ne mdpv, a rád bych věděl, jestli bych mohl přejít od 2-bromovalerofenonu k MDPV, nebo je postup úplně jiný.
 
Top