5fadb nebo 5cl?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Dobře, je tedy silnější, ale silnější nemusí nutně znamenat lepší. Máte představu o účincích ve srovnání s 5f?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Získal jsem zpětnou vazbu od zákazníků, kteří tvrdí, že funguje lépe
 
View previous replies…

talibanetis

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Podle mého názoru je nejlepší alespoň výroba kapaliny za 6cl, MDMB se mi nelíbilo - CHMINACA
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Produkty nepoužíváme a nevíme přesně, jak se různé produkty cítí, je to podobné, jako když jeden typ bramborových lupínků má různé příchutě, někteří lidé mají rádi příchuť barbecue a někteří rajčatovou příchuť. Vždy existují individuální rozdíly,nemám rád, když se mě lidé ptají, jaký výrobek je nejsilnější, ve skutečnosti, pokud máte rádi brambůrky s rajčatovou příchutí, budete mít pocit, že jakékoli jiné speciální brambůrky vám nechutnají, v tuto chvíli vám chutná jen ten jeden, silné a slabé stránky můžeme analyzovat pouze z hlediska objektivních údajů, nepředstavuje to subjektivní pocity. Pokud jde o to, co zákazníci potřebují, jaké výrobky mají rádi, jaký pocit, to je jejich svoboda!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Výroba velmi zředěné kapaliny je nejlepší pro nejsilnější noidy k výrobě běžného koření. Nevím, jaká je zkušenost kromě intoxikace, takže do té doby jsou ostatní faktory irelevantní. Nejvíce giveback-noidů (volných zemských zdrojů) podle hodnoty C1 (pokud je lze najít na wikipedii) je MDMB-CHMINACA & HU-210. Je to také Horror House Fun požít čistý (jen mikro tad z; být si jisti, že nebude downed jako já jsem snadno jsou). Noids je nejhojnější čínské výroby, je to docela snadné dovážet prekurzory a udělat nafouklé jemné koření, a hotové práškové narkotika je nejjednodušší koupit ve velkém s obrovskou marží. Pokud si uděláte sprej na silné, ale nijak nebezpečné koření (pomalými kouřovými pohyby), máte ~50x větší množství prášku, které prodáte jako špičkové koření s několika málo předávkováními.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Toto je kopie většiny mé odpovědi v podobném vlákně, na kterou se nedostalo žádné reakce, která je zde zajímavá:
Jde o nejsilnější, nejmenší dávku, OD:ic noid. Pokud chcete noid ředit, pak záleží jen na síle kamenování a dostanete se mimo nebezpečí (těžko předávkovat).
Dělal jsem JWH-210, velmi častý noid na místech, a 5CL. První z nich je stará slabě nudná náhrada JWH-018 s rychle se snižujícím účinkem.
U 5CL jsem odebral vzorek oleje zde. Je mohutně silný s mým plným respektem. 5CL je nejznámější z moderních noidů zabíjejících indazol. Uškodí vám pouze v případě, že se předávkujete, což je hloupost, protože je tak silný v mikrodávkách, takže všichni musí dávkovat vždy opatrně. JWH-210 je těžká práce být předávkován.
Pořiďte si nejsilnější (ultimátní?) MDMB-CHMINACA, kde méně znamená více. Opravdu chci, aby se MDMB střetl se starým králem HU-210, který je 100-800krát silnější než přírodní THC-9 z konopí a trvá déle. o_O :eek:
 

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Zkusil bych 5fmdmb2201 adb-butinaca MDMB-4en-PINACA 4fadb atd.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Vynikající výběr nemilosrdných indazolů o_O
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
5f mají obvykle kratší trvání, ale vyšší účinek.
 

noidsking

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
43
Reaction score
4
Points
8
ano, příteli, máš pravdu, můj klient říkal, že míchá 5F a 5cl, protože 5f je silnější, ale vydrží krátce, takže je míchá, aby byl výrobek silnější a vydržel déle
 

ragnaria

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 15, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Deals
3
MDMB-INACA je nejsnadněji zvládnutelná. A funguje mezi špičkou. Nebudete litovat, pokud si objednáte MDMB-INACA
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Co je na mdmb-inaca tak dobrého ve srovnání s 5c? Myslel jsem, že mdmb-inaca je jen prekurzor.
 

cvvvxa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
5f vydrží malé množství, ale je šíleně silný, mnohem silnější než mdmb-4en-pinaca, měli lidé špatné předávkování při dávkách 500ug, buďte velmi opatrní, dobré dávky jako plevel bez vedlejších účinků jsou 100ug
 
Top