Question Споделяне на една мисъл

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Здравейте на всички, аз съм с този форум преди няколко месеца, страхотни хора, бих искал да кажа, благодаря на всички за това, че си помагате по пътя на химията и се развивате

Пиша този пост, защото имам въпрос, който искам да ви задам, живея в Малайзия и бих искал да бъда дилър на наркотици, онлайн търговия с наркотици, но реалността не е толкова лесна, повечето малайзийци все още не са запознати с крипто и не продават наркотици онлайн, срещнах няколко дилъри, единственият начин, по който си изкарват прехраната, е да излязат на улицата и да започнат да продават

Аз съм квалифициран програмист и съм използвал всичките си спестявания, за да вляза в този път на дилър на наркотици, мога ли да получа съвети от вас? Трябва ли да продължа или да се върна към живота в офиса?

само за сведение, предоставям някои малайзийски вещества като XTC, кетамин, ноид и т.н. сега имам от местен доставчик, има ли шанс да се занимавам с международна търговия?

Първо избрах този път е, защото исках да инвестирам себе си, за да стана хакер, но тази инвестиция има непредсказуема сума пари, и видях много малко дилъри на наркотици около мен, те са направили своите успешни истории, затова избрах този път на първо място, моля, не ме съдете, напоследък съм се питал дали трябва да продължа и много разочарован, моля, оставете коментара си, ще бъда много благодарен, благодаря
 
Top