Моят синтез на 3-CMC

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
След промиване на мръсния прах 3cmc с ацетон и рекристализация със смес от вода и ацетон в съотношение 1:2 всичко, което получих, е бяла слузеста субстанция и не се образуват кристали, някакви идеи?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
157
Reaction score
72
Points
28
Това се случва, когато сте преместили контейнера и разтворът е влязъл в движение, Просто го оставете да престои там няколко дни и изчакайте.
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Имам въпрос за етилов ацетат, когато направих реакцията с DCM, кристалите се оказаха доста чисти и полученото тегло също беше доста добро, но с етилов ацетат сякаш все още имаше нереагирал 2b3c, не съм сигурен дали трябва да сложа повече разтворител или метиламин, но кристалите излязоха наистина мръсни и мазни, използвайки етилов ацетат. имате ли някакво мнение?
 

Ba*****ka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Температурата на кипене на етиловия ацетат е 77° по Целзий. каква температура сте задали?
 

Ba*****ka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Температурата на кипене на етиловия ацетат е 77° по Целзий. каква температура сте задали?
 

Athanasias

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
@Jesse_Pinkman_ Благодаря ви много за това, че предоставихте цялата информация. Тя беше от голяма полза за мен при първия ми опит с 4mmc. Използвах 2b4m(50g), EthylAcetate и methylamineHCL. Беше малък тираж, тъй като не исках да губя. Получих около 45%.
Като цяло съм много доволен и очаквам с нетърпение да доусъвършенствам всичко. Благодаря отново!
 

Attachments

  • TYoIEt1O9s.jpeg
    TYoIEt1O9s.jpeg
    3.7 MB · Views: 114

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Какви други методи има за производство на моли, някакви алтернативни начини, които предлагате? Кой метод е по-възможен и достъпен за географията на САЩ. Трудно е да се поръчва от сайтове, които продължават да искат бизнес информация. Чувал съм за 2b3chl има ли начин да се получи този продукт, за да се направи моли
 
Top