Как да създадем скоростна паста от а-масло?

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Необходим ви е също етанол и подкиселяване на а-маслото, за да се достигне рН 7, не съм сигурен колко е кофеинът, но можете да опитате сами, като направите малки порции. Например 100 мл масло, 100 мл етанол и 100-150 г кофеин. Ако крайният продукт не ви харесва, просто коригирайте пропорциите.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Кофеинът не е необходим за чистото качество на нещата, които са шибана рязана мате.
Напълно възможно е да се направи постоянна паста от чист продукт без кофеин.
 
View previous replies…

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
Ще го купя и аз, ако е 600 евро
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Може ли да се използва оцетна киселина 80%?
Или оксалова киселина? Те са много по-лесни за получаване.
И ако могат да се използват, трябва ли да измивам амфетамина с изопропанол или асетон, след като е готов
 
Last edited:

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Сярната киселина е най-добрата. ако не можете да я купите, просто си купете стар автомобилен акумулатор (или нов lol), счупете го и източете течността, в която има около 30% сярна киселина, дестилирайте водата и другите отпадъци и ето ви я. :)
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Имам малко сярна киселина за продажба atm, можете да проверите добавката ми и PM за подробности.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Как работи ацетон + H2SO4? А какво ще кажете за изопропанол + H2SO4?
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Направен изопропанол+H2SO4 той работи. Най-добре е Метанол + H2SO4. Ацетонът би трябвало да работи, но аз никога не съм го правил.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Само за да се уверя, че смесвам масло с ацетон или h2so4 с ацетон и след това го добавям към маслото?
Мога ли да добавя пример смесете 10ml h2so4 с ацетон и го добавете към 100ml масло + 100ml ацетон?
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Съотношението 1:5 А-масло към ацетон е по-добро и по-безопасно. Количеството на H2SO4 варира, не може да се каже точно колко е необходимо за 100 г А-масло + 500 г ацетон, за да се достигне рН6.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Ще източвам батерията и ще изварявам водата (докато h2so4 започне да пуши). Това би трябвало да ми даде ~98% чист h2so4. И съжалявам, че английският език не ми е роден. Значи смесвате ацетон с h2so4 и след това го добавяте към масло? Защото видях, че е направено по този начин в едно ръководство, но просто искам да съм сигурен, че няма да изгоря амфетамина. Имам пипета, така че мога да добавям бавно
 
Top