Ескроу

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
видях системата за плащане на мостри, но не разбирам, че купувачът плаща парите, така че какво става, ако продуктът не стигне до ръката му, не можах да разбера тази част, защото продавачът взема парите от крайните етапи
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
От купувача зависи да реши кога да освободи парите на продавача. В противен случай администраторът се кани да сключи сделката
 
View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Можем ли да попитаме продавача за начина на опаковане преди изпращане (манипулация с опаковката)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Можете да попитате продавача за всичко, преди да купите.
 

Bmth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Оке Добре, ще опитам първо в малка извадка Господине, ще има голяма бизнес възможност, която е устойчива, ако доставката на Пакета пристигне успешно.
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Не знам как да избутам BTC в портфейла нямаше адрес на портфейла, моля, помогнете ми
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Опитайте отново. Проверих, всичко работи добре.
 

dombo

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 25, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Как да изпратя адреса си на продавача?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
По всеки удобен за вас начин
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Помислете дали да не му изпратите адреса на изоставената къща от другата страна на улицата или на старата лада2 блока надолу, или на услугата за препращане на пощата, или на къщата на баба ви. ако все пак му дадете адреса си, не използвайте името си и за любовта на Бога не казвайте на никого, че това е вашият адрес. Не използвайте името си и ако пощальонът почука и поиска подпис, кажете, че не е адресиран до вас и че не познавате този човек и не бихте могли да приемете поща от негово име, защото не го познавате. ( често срещана тактика е полицай да се преоблече като пощальон и да я достави и щом я подпишете, да ви сложат белезници). Вярно е, че рискът е доста нисък, но първият път ще е последният, ако не защитите самоличността си
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Бих казал, че наистина зависи отситуацията кой от тези начини трябва да се използва. Например при поръчката на лекарства смятам, че съществуващ адрес, но несъществуващ апартамент е най-добрият вариант за доставка, или просто да обсъдите с продавача какъв метод за доставка има и междувременно да установите връзки с куриери в града или нещо подобно, за да им се обадите и да вземете на този адрес.
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Вече съм допускал грешка, но това няма да се повтори
 

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Имам платена поръчка, но не разбирам как да изпратя адреса си в криптирано съобщение. Изтеглих Open Keychain, но съм толкова объркан. Извинявам се за невежеството си... Моля, посъветвайте ме
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Просто напишете съобщението и щракнете върху полето за съобщение по ключ и то ще ви даде низ, който трябва да запазите. По същество това е pgp ключ, същият тип технология. Само хората с ключа могат да го разкодират
 

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Благодаря за помощта ви, така ли да напиша съобщението тук или в приложението ми за ключодържатели ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Изпратих ви съобщение. Ако продавачът е предложил определено приложение, използвайте го, но чатът на този сайт е толкова сигурен, колкото и всеки друг
 

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Още веднъж благодаря, разбрах го. Не бях изпратил съобщението на продавачите DM, така че точно както при този отговор, няма опция за изпращане с ключ.
 
Top