Question Avrupa kokain laboratuvarlarının çalışma süreçleri

89WK89

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Avrupa kokain laboratuvarlarının temel çalışma süreçleri nelerdir?

Sadece genel olarak ne yaptıklarını merak ediyorum çünkü kesinlikle hiçbir fikrim yok.
Koka yaprağı ithal etmediklerinden oldukça eminim... peki ne yapıyorlar?

soru eski görünüyorsa özür dilerim ama bu forumda yeniyim ve öğrenmeye çok istekliyim!

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
19
Örneğin kokainin giysilerden çıkarılması ve tekrar tuğla haline getirilmesi.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
287
Aradığınız kelime "troparil" ve onu elde etme sürecini nasıl geliştireceğimi biliyorum.

riahisunak

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Troparil sentetik bir kokain, yani troparil üretip kokain olarak sattıklarını mı söylüyorsunuz?

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
287
Daha pek çok şey var ama yeterince test edilmemiş ve iyi olmayacağını bildiğim fikirler verebilecek bileşikler hakkında alenen bir şey söylemeyi reddediyorum.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
971
Deals
1
Avrupa örneklerinde aşırı miktarda norkokain bulunmasının nedeni bu mu? Bir adam bana postayla gönderilen numuneleri test eden bir site gösteriyordu ve cochise numunelerinde %20-50 aralığında çok fazla norkokain vardı ki bu doğal miktarın en az 10 ama muhtemelen 20 katıdır. Bence 100 kat olabilir çünkü Norco'nun amacı cochise'in bir metaboliti ama bu onun yutulması ve enzimler tarafından parçalanması gerektiği anlamına gelmiyor mu? Norcocaine pek sağlıklı bir şey değil. Ve bunu söylerken kokainle karşılaştırıyorum.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
287
İşin tuhafı, sadece norkokainin aktif olması değil, N atomunun O veya S olabileceği ve aktivitenin benzer olacağı görülüyor (moleküler ligand yer değiştirme testinde).

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
971
Deals
1
Pekala aktif. Tam değerleri hatırlamıyorum ama 8t'nin sizi öldürme olasılığı 10 kat daha fazlaydı. Hatırlamıyorum ve saat sabah 6:39 ve önceki gece de bütün gece uyumadım (60 saate ulaştım) ama ld50 100 kg'lık bir adamda 2 gram gibiydi. Bunu Salı günü birkaç saat içinde yapıyorum.