Sentetik Çin kokaini mi?

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
35
Ülkemde birçok sokak efsanesinin "Çin kokaini" olduğunu söylediği bir ithalat var? Şimdi aklıma geldi ve yaklaşık 8-9 yıl önce Google'da arama yaparken gerçekten garip isimli bir kimyasaldan sentetik kokain için belgelenmiş bir senteze rastladığımı hatırlıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam hidrojenasyon içeriyordu. 2-3 gün boyunca aradım ama hiçbir yerde bulamadım. Merak ediyorum, bunu gerçekten yapan ve ayrıntılı olarak paylaşabilecek biri var mı?

awrq

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Muhtemelen Dimethocaine'den bahsediyorsunuz -- ANCAK ÇOĞU ZAMAN %100 SAF DIMETHOCAINE SATILIYOR, DEĞİL; BU YÜZDEN DOĞRU TEST EDİN VE GERÇEKTEN %100 SAF 'DMC' ALDIĞINIZDAN VE BAŞKA BİR *CAINE ÜRÜNÜ OLMADIĞINDAN EMİN OLUN (NUMBKNG İÇİN BUFF VE UYARICI ETKİSİ YOK DOĞRU DMC & RTI-113.

VE Evet - 🙂 var, tamamen yarı yarıya kötü değil ve SADECE kokain hcl'nin yarı sentetik bir ikamesi için gerçekten iyi (koklanabilir kokain gibi), çünkü dışarı çıkarılamaz ve içilemez, burunda oldukça pürüzsüzdür ve genellikle OTANTİK kokain kadar yaklaşık% 80 "güçlü" olduğu söylenir (Ama bu hala% 80 kadar değil.😋 100 saf kokain kadar güçlü, BEN şahsen bunun bugünün ORTA Sınıfına göre yaklaşık% 80 olduğunu söylüyorum (MH - EVET, en az bir kez yeniden pompalandı ve hala TOP GRADE HH olarak satılıyor, ancak sadece DEĞİL). Konudan sapmamak için bahsettiğiniz sentetik Çin kokainine 'Dimethocaine' deniyor ve 'DMC' olarak kısaltılıyor ve CAS numarası 553-63-9 ve bir baz cas numarası var, AMA crack gibi bir bazda pişirilemeyeceğinden oldukça eminim. KESİNLİKLE HİÇBİR UYARICI ETKİSİ OLMAYAN SADECE SAYISAL BİR '*CAINE' UYUŞTURUCUSUNDAN / KESİMİNDEN KESİNLİKLE DAHA İYİ BİR UYUŞTURUCUDUR VE BİRİ OLARAK KULLANILABİLECEK KADAR UCUZDUR VE AŞAĞIDAKİ WIKIPEDIA'DA BU KONU HAKKINDA BİR OKUMA YAPMANIZI TAVSİYE EDERİM

Dimetokain HCL

Ayrıca RTI-113 adında başka bir sentetik ve çok daha GÜÇLÜ uyarıcı vardır ve bununla ilgili her şeyi WIKIPEDIA AS WELL @ BELOW'da da okuyabilirsiniz.

RTI-113

ANCAK GERÇEK KOKAINLE HALA ILGILENIYORSANIZ, IŞTE SIZE WIKIPEDIA VE AŞAĞIDA OKUYABILECEĞINIZ BAZI GERÇEKLERLE ILGILI BILGILER;

Kokain HCL

Bununla birlikte, 2023'ün son yarısında ve 2024'ün ilk yarısında (ve devam ediyor gibi görünen) BU KADAR YÜKSEK KALİTELİ kokain hcl'nin bu kadar AŞIRI DÜŞÜK prosesiyle ve KG seviyesinde satın alırken fiyat VS kalitesinde gerçek bir MAJOUR dalgalanması yok. Ayrıca insanlar, üreticilerin yeni çağıyla ve fiyatların düşmesinin arkasındaki motive edici faktörlerle, yani. Tüm COVID-19 salgınının büyük üreticilerin ÇOK büyük kayıplar yaşamasına neden olması gibi, şimdi bu durum sona erdiğine göre gözlerini YENİ GELİR ÜRETMEYE ve bu süre zarfında stokladıkları TÜM envanteri taşımaya diktiler ve ÜSTELİK insanların üreticilerin üretimi üçe katlamaya ve diğer rotalara yayılmaya ve doğrudan TALEP olan bölgelere kaçakçılık yapmaya çalıştıklarını söylediklerini bile duyabilirsiniz. HER KAYNAKTA ÜRETİM SEVİYELERİNİ ÜÇE KATLAMAK MUHTEMELEN imkansız olsa da, en azından katkıda bulunan faktörlerden kaynaklanan doymuş stokları ve üretimde SERT BİR İTME ile MAYIS ayında (en azından önümüzdeki birkaç yıl için) üretimi üçe katladıkları GİBİ, Üretimin gerçekten üç katına çıktığı şüphelidir, ancak stoklarıyla birlikte YÜKSELEN üretim seviyeleri, GERÇEKTE yeni bir ÇOK DAHA YÜKSEK üretime sahip oldukları ve saflık seviyelerinin yükseldiği ve BÜYÜK arz nedeniyle aynı DEĞİL gibi görünmesine neden olabilir, ancak şimdi KALİTELİ kokaine olan talep HER GEÇEN GÜN ARTIYOR) ve dünyanın eskiden kaliteli kokain bulmanın çok zor olduğu noktalarına doğrudan giden YENİ keşfedilmiş rotaları sayesinde üreticiler yeni yollara ve yeni kanallara ulaştılar ve ŞİMDİ her yerde ABD ile aynı kalitede olmasa da kokain bulunuyor, daha da iyisi, yeni güzergahlar uzun süredir KALİTEDEN yoksun olan DAHA YÜKSEK ÖDEME YAPAN BİR PAZARA yol açtığından, ŞİMDİ YENİ kanalların üzerinde daha az göz var (henüz önemli miktarda varsa) ve bu TÜMÜ ÜRETİCİ Ülkeler ve söz konusu bölgelerdeki Kokain Kontrol güçleri için İYİ HABER, basitçe söylemek gerekirse; ŞİMDİ SIRA DÜNYANIN EŞİT (DAHA İYİ OLMASA DA) KALİTEDE KOKAİN ARZINA ULAŞMASINDA, çünkü ABD'nin talebi her zaman olacaktır ve bu talep her zaman bir şekilde karşılanacaktır, ancak ŞİMDİ SADECE Kuzey Amerika'nın tek başına alabileceğinden DAHA FAZLA ürün var ve GÜÇLER kaybedilen zamanı telafi ediyor ve mümkün olduğunca fazla ürünü taşımak için yeni rotalar ve yeni deatinasyonlar elde etmek için her türlü fırsatı değerlendiriyor.çok da uzak olmayan bir geçmişte son derece yavaşlamış zamanlardan "para kaybetti". Şu anda 2024'te olduğumuz gibi, insanlar ve bu rakamlar tahmin veya yaklaşım değil, GERÇEKLER, çünkü bahsettiğim test sonuçları, bir FTIR / MS ve GC testi kullanarak tamamen güncellenmiş PUBCHEM & CHEMSPIDER kütüphane setlerine karşı kişisel olarak test ettiğim rakamlara dayanıyor ve sonuçlar% 99,9 güven seviyesine sahip ve sonuçlar 2023'teki salgının sonu itibariyle 2024'te bugüne kadar aşağıda. Kanada, %94,6 Kokain HCL'yi EN ÜST düzey ürün (HH) olarak görmektedir **(KANADA'DAN SONRA 18-21 bin $ CAD/KG PAZAR ORANI İÇİN DOĞRUDAN KOLOMBİYA'DAN VE GENELDE %94'TEN BİLE ÖNEMLİ DERECEDE DAHA DÜŞÜK SAFLIK SEVİYELERİ.6, çünkü her zaman genellikle 'bilinmeyen karbonhidratlar' olarak sınıflandırılan MİNİMUM% 5 bağlayıcılar vardır), ABD genellikle biraz daha düşük bir saflık seviyesi görüyor çünkü Latin üretim kaynaklarından ABD'ye kaçakçılık rotaları artık çok sıkı bir şekilde izleniyor, genellikle ÜST seviyeleri (HH) için Kanada'dan birkaç% daha düşük alıyorlar.

Her neyse, daha da devam edebilirim -- ancak bunu ZATEN yaptığıma ve asıl soruyu yanıtladığıma inanıyorum.

Çok fazla yazdığımı düşünen herkesten özür dilerim, sorunun alaka düzeyini en üstte ve ilk sırada tutmaya çalıştım.

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
35
Teşekkürler kardeşim!