Question Ketamin mi içiyorsunuz?

Die*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
9
Her türlü bilgi için teşekkürler AŞK

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Birkaç yıldır daha fazla insanın k-rock'ı bilmemesi beni şaşırtıyor. Kime anlatsam, hiçbiri bana inanmıyor ama öğrendiklerinde takıntılı hale geliyorlar!
Sadece kola gibi davranın ve kokain haline getirin. Soda kullanabilirsiniz, ben amonyağı tercih ederim, kül suyu da işe yarar ama iyice durulandığından emin olmak isteyebilirsiniz. Kokain borunuza sokun ve korna çalın. Ya da en iyi yol olan dab çivisiyle yapabilirsiniz.
Ayrıca K tuzunuzu istediğiniz oranda kola ile karıştırabilir ve hibrit bir kaya oluşturmak için karışımı pişirebilirsiniz.
Daha fazla insanın bunu bilmediğine inanamıyorum, özellikle de kokainmanlar her zaman içmek için yeni bir taş istediklerinden beri.
Normalde ketamin içmek iyi bir şey değildir. Eskiden bir oda arkadaşım vardı, insanları kandırmak için bir metamfetamin piposunu K ile doldurur, hafifçe eritir ve insanlara jibmiş gibi verirdi. Borunun içinde kırmızıya dönerdi, sonra zehirli dumandan boğulurlardı. Çok korkunçtu!
Yaklaşık 19 ya da 20 yıl önce, çok az miktarda ketamin ile kontamine olmuş bir meth partisi ortalıkta dolaşıyordu. Raylar üzerinde çalışırken fark edebileceğiniz kadar değil, ama tadı bok gibi ve pipoyu kırmızıya boyamaya yetecek kadar. Büyük bir parti olmalı ya da elden ele dolaşmış olmalı çünkü yaklaşık 6 ay boyunca ortaya çıkmaya devam etti.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
52
Sentetik sigara içmek benim için saf kanserdir. Tavsiye etmem ama içiyorsanız da güvende kalın.