Problemler ve çözümler

Madre

PR manager
Reaction score
139
Yemek pişirme sürecinde, özellikle yeni başlayanlar için, sorular, yanlış anlamalar ve şüpheler kaçınılmaz olarak ortaya çıkacaktır.
Bu bölümde tüm sorularınızı sorabilir ve deneyimlerinizi diğer forum kullanıcılarıyla paylaşabilirsiniz.
Forum yöneticilerinin destek ve tavsiyelerine her zaman güvenebilirsiniz, ancak çoğu durumda temel sorular yemek pişirme deneyimi olan ve sizinle aynı zorluklarla karşılaşmış BB Forum kullanıcıları tarafından yanıtlanabilir.
Sorular sorun, deneyimlerinizi paylaşın, uyuşturucu pişirme dünyasına ilk adımlarınızı atın.
Bir süre sonra kendinizi aynı yeni aşçılara tavsiyelerde bulunurken bulabilir ve "Çok uzun zaman önce ben de bir hödüktüm, lol" diye düşünebilirsiniz.

whaddya

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Orta Avrupa'dan sevgiler,
Romanya'daki Arena grubu ile ilgili son olaylar, tüm Avrupa'daki diğer pek çok kişiyle birlikte beni de zor durumda bıraktı. Ben sadece safsızlıklardan ve sokaktan satın alma onurunun mutlak eksikliğinden bıkmış ortalama bir son kullanıcı olarak, uzun zaman önce 'kendim yapmaya' karar verdim - arada sırada bir şişe Arena (1500x50mg) satın alarak zincirin en ucunda olmaktan çok mutluydum. Unutulmuş bazı kırıntıları bulma umuduyla evin dört bir yanında sürünerek, naçizane, ideal olarak aylık veya iki ayda bir birkaç düzine gram efedrin tedarik etmenin zahmetsiz ve saçma olmayan bir yolunu arıyorum.
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

not: bozuk i̇ngi̇li̇zcemi̇n kusuruna bakmayin

microsharp

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Şu anda P2P üretmek için sodyum (Na) tuzu [cas 5449-12-7] kullanıyorum. Sentez sürecinde hidroklorik asit yerine fosforik asit kullandım. Şu anda yaşadığım sorun şu: P2P kristalinin saflığı ile ilgili bir sorun var gibi görünüyor. Kristali ateşliyorum ve kalıntısının beyaz bir toz olduğunu görüyorum. Normal şartlar altında kalıntının şeffaf ve viskoz olması gerekir. Fosforik asit kullanmamın nedeni, süreçte fosforik asit kullanmazsam, daha sonra Metamfetamin sentezlemek için P2P kullandığımda, elde edilmesi nispeten zor olan kırmızı fosfor kullanmam gerekmesidir. Şimdi merak ettiğim şey, işlem sırasında fosforik asit nasıl kullanılıyor? Sıcaklık, konsantrasyon ve benzeri gibi. Aydınlatmanız için çok teşekkür ederim

Last edited:

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
P2P normal durumda sıvıdır.

View previous replies…

microsharp

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
üzgünüm , yanlışlık , P2P üretmek için sodyum (Na) tuzu [cas 5449-12-7] kullanıyoruz , sonra Efedrin yapmak için P2P kullanıyoruz. kristalleşir. ve test etmek için yaktık. ve kalıntının beyaz toz olduğunu öğrendik. ve normal şartlar altında kalıntısı şeffaf ve viskoz olmalıdır. bu yüzden fosforik asit nedeni olup olmadığından şüpheleniyoruz, eğer evet ise, onu nasıl kullanacağız. Aydınlatmanız için çok teşekkür ederim

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
Erime noktasını kontrol etmeli ve literatür verileriyle karşılaştırmalısınız. Yönteminiz güvenilir değil.

microsharp

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
işte son sonuç: P2P üretmek için sodyum (Na) tuzu [cas 5449-12-7], sodyum (Na) tuzu [cas 5449-12-7] ve reaksiyona girmek için Hcl kullanıyoruz. şimdi sonuç aşağıdaki videoda gösterildiği gibi. bir sonraki adımda ne yapmamız gerekiyor? NaoH eklemek? ayrıntılı talimat verebilir misiniz?

Attachments

• AMsKN8vRcZ.MP4
    2.7 MB · Views: 0

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
Sanırım katmanları ayırmanız gerekiyor. Hidrolizden sonra karışım var mı?