Question Hap basın kaynakları?

Danny_Vaas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bu benim bu forumdaki ilk yazım, bu yüzden her türlü yardıma açığım! Tdp5 veya zp9 hap presleri için güvenilir bir kaynağı olan var mı? Bir kaynak bulmakta gerçekten zorlanıyorum. LFA'da olduğunu duydum ama güvenmiyorum çünkü sizin bilgilerinizi verdiklerini biliyorum. Her türlü yardım için minnettarım!

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
679
Çin'de benzer bir tablet baskı makinesi satın aldım. Tedarikçi konusunda yardımcı olabilirim, bana doğrudan mesaj yazın.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Hata payı 5 mg'dan fazla olmayan dozaj kontrolü gereksinimini karşılayan en temel baskı nedir?
5 mg oldukça makul sanırım?

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
16
zp9 en iyisidir

Danny_Vaas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Evet, bu konuda herkes hemfikir gibi görünüyor. Eskiden alibaba ve diğer yerlerde bunlardan çok görürdüm, ta ki onlar engel olana kadar.

johnnyppp

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Alibaba'da sorunsuz bir şekilde bulabilirsiniz. zp5 ağır hizmet için fazlasıyla yeterli, kullanımı kolay, kalıplamayı değiştirin.

1019er

Don't buy from me
Resident
Reaction score
47
Ebay kleinanzeigen'i deneyin, bazen insanlar orada kullanılmış presler satıyor.
Küçük ölçek için kendiniz de bir tane inşa edebilirsiniz.

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
93
Deals
17
Madeinchina'da 44 $ 'a bulabilir, "hap delme aleti" yazabilirsiniz, elektrik istiyorsanız başka bir yere bakmak daha iyi olur çünkü böyle bir şey sipariş ederseniz yetkililerin ilgisini çekebilirsiniz ve satıcıya paketin açıklamasına başka bir şey yazmasını söylemek iyi olur, asla bilemezsiniz :) önce güvenli