LSD sentez videosu

psy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
47
Deals
2
Merhaba arkadaşlar,
Bir süredir LSD'nin bir sentezini yapmayı planlıyordum. Eğer bunu görmek isterseniz, bana haber verin. Muhtemelen, kamera kaydı olsun ya da olmasın bunu zaten yapacağım, bu yüzden uğraşmaya değip değmeyeceğini anlamaya çalışıyorum. Sentez kafergot haplarından başlayarak 100 mg ölçeğinde olacaktır. Ergotamin etil asetat/hekzanlarla ekstrakte edilecek ve hapların içindeki diğer bileşenlerden kolon kromatografisi ile ayrılacak. Shulgin tarafından lizerjik aside hidrolize edilecektir. Daha sonra bir peptit bağlama reaktifi ile dietilamin ile reaksiyona sokulacaktır. Ardından LSD elde etmek için çalışılacak. Bu noktadan sonra saflaştırmayı düşünmediğim için tartarat tuzu ile uğraşmayacağım.

Eğer bu projeyi desteklemek isterseniz benden biraz sihirli toz satın alabilirsiniz. Yeterince sipariş alırsam ya da yeterince ilgi görürsem bunu yapacağım. Hepinize reklam yaptığım için üzgünüm ama ne yazık ki tüm bunları bedavaya yapamam.

Saçmaladığımı düşünenler için:
GNRz0*****xH8

Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,743
Deals
666
İyi yapılmışsa sizden bir sentez videosu satın almaya hazırız. Teklifle ilgileniyorsanız uzmanlarımızla iletişime geçin.

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
98
Özellikle her adıma açıklamalar/tavsiyeler eklenirse (örneğin nelere dikkat edilmesi gerektiği, her bir malzemenin nasıl hazırlanacağı gibi) bu çok güzel olur. Böyle bir videonun satın alınmasına katkıda bulunabilirim, Heisenberg, anlaşma devam ederse bana haber ver.

psy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
47
Deals
2
Şu anda üzerinde çalışılıyor; ancak DCM'nin fosfor pentoksit ile nasıl kurutulacağını, peptit birleştirme reaksiyonu için katalizör sentezini, dietilaminin tuzundan nasıl arındırılacağını, bir kolonun nasıl çalıştırılacağını, ekstraksiyonlar hakkında kısa bir açıklama vb. gösterebilirim.
Bu ileri düzey bir kimya ancak çoğunluğun anlayacağı şekilde sunmak için elimden geleni yapabilirim.

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Herhangi bir ilerleme var mı? Bir güncelleme umuduyla aylardır sabırla kontrol ediyorum

Wario

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Bu, sevgiyi tüm dünyaya yayacaktır 💘

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Video ile ilgili yeni bir gelişme var mı?

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
287
İlk yayınlayan ben olmasam da bunu yapmayı planlıyorum... Umarım iyi olur. Sadece bir rotavap makinesine ihtiyacım var çünkü bunun için cam eşyalarım var, ayrıca karıştırıcılar ve kelepçeli standlar, belki de büyük bir sep hunisi eksik. Uygun bir yer bulmak için sabırsızlanıyorum. Açıklarken yüzümü göstermeyi düşünüyordum ama en sevdiğim grup Sleep Token, maskeler ve kimse onlar hakkında bir şey bilmiyor. Hannibal Lecter maskesi takarak çarpıtacağım bir damar (sleep token üyesi) kimliği benimseyebilirim.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
287
Elde edilen asidin bir damlası bile satılmayacak!!!.... İşte böyle demek istiyorum. Son dönemde oldukça fakirdim ve saatler önce işsiz kaldım. Eğitimde genç bir geleceğim var ve tavsiyem nedeniyle onlara büyük para getirdiğini bilsem bile bu forumdaki herkese ücretsiz yardım ediyorum. Reaktifler olsun (özellikle bir paket satın almak pahalı olan dietilmonometulamin), 5-10 mL'lik bir flakon çoğu küçük amine göre maliyetlidir, ekipman önceki iki stajyerimden çalındı, ayrıca vakum pompası ve bazı soğuk cam eşyalar.

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Bu, HerrHaber'in Heisenberg'e dönüştüğü andır.
Şaka bir yana, videonuz için kimyasalları finanse eden "yatırımcılara" asit vermenizi öneririm. Bu herkes için bir kazanç. Forum, insanlara yardımcı olan bir videoya sahip olur, siz videoyu kendi finansmanınız olmadan üretebilirsiniz ve kimyasalları finanse eden insanlar biraz geri dönüş alırlar. 1-2g LSD 5000x 200uq yolculuk için yeterli olacaktır, bu da her yatırımcıya iyi miktarda asit sağlamaya yeter.
Ayrıca BB Forum video materyali için size biraz para verebilir.

Umarım durumunuz daha iyi olur, mücadeleyi ben de biliyorum.

Şerefe

Last edited:

PsychedelicDog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
@HerrHaber ne kadar kurucuya ihtiyaç duyulduğuna dair kabaca bir tahminde bulunabilir misiniz?

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
287
Bazı hesaplamalar yapıyordum ve bu soru için size teşekkür ediyorum çünkü ne kadara mal olduğunu kabaca bile bilmediğimi fark ettim. Durum öyle ki ekipman, kimyasallar, zaman ve kimyayı hesaplayabiliyorum ama örneğin mekanı da dahil etmeliyim. Sonuçta "asit" parçasını elde etmenin asimetrik amin ve PyBOP'tan sonra en maliyetli üçüncü malzeme olması beni biraz şaşırttı. Buna, metil esterin yerinde hidrolizinden kaynaklanan asidin doğrudan yoğunlaşması yoluyla yaklaşmak denenmeyecek kadar cazip. Öte yandan, kiralitenin yok edilmesi, aşırı reaksiyona girmemek için dikkate alınması gereken kilit bir noktadır, bu da preparatif miktarda buna değebilir, ancak prosedürü stereoselektif olarak yayınlamak kulağa çok 2023 geliyor. Rasemik çözünürlüğün hem kiral kromatografi hem de tartarik asit gibi optik olarak saf asitle diastereoselektif tuz oluşumu yoluyla gerçekleştirilebileceğinin farkındayım. Rasemizasyon tarihsel olarak gidilecek yol olsa bile ve maksimum verimin %50 olduğunu bilmek buna değer.