Question İtalyanca Yerel Bölüm

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
46
Neden yerel bir Itlian bölümü yok? Oluşturmak mümkün mü? Yerel topluluklar ölü noktalarda gerçekten önemli olabilir. Elbette, tüm bunlar yalnızca ilgilenen yeterli sayıda kullanıcı varsa anlamlıdır. Lütfen @heinsenberg bana haber verin ve lütfen İtalyan kullanıcılar bize haber versin. Herkese teşekkürler.

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Deals
3
evet, ben de birkaç gün önce aynısını düşünüyordum
İtalyanca eksik
i̇talya'ya her hafta gönderi̇ yapiyoruz müşteri̇leri̇mi̇zi̇n neredeyse yarisi i̇talyan

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
46
Fungo ilgilenen sadece ikimiziz gibi görünüyor ahahah, başka olasılıklar da var, bir şeye ihtiyacınız varsa bana dm'den yazın :)

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
20
Fead damlaları özellikle İtalya'nın güneyinde bir sorundur, yerel bir iticinin kıçının altına düşemezsiniz, sadece eve teslimat all'ospedale'dir. Diyorlar ki: para senin, bu yüzden istediğin yerden alabilirsin ama kıçımın dibinde satamazsın yoksa ölü damlası gibi ölürsün :)) O yerin boş mu yoksa sahipli mi olduğunu nasıl bilebilirsin? Yani riske girmemek için yerel satıcının onayına ihtiyacınız var, bunun da bir maliyeti var. Bu yüzden belki İtalya'nın kuzeyindeki diğer büyük şehirlerde mümkün olabilir, ancak yine de birçok başka nedenden dolayı risklidir. Ciao

4synergy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
bu doğru ancak güney İtalya'da varlığı bilinmeyen maddeler için geçerli değil, örneğin "meth". maddeler Telegram'da satıldığı için artık geçerli olmayan yerel satıcı kuralı, müşteri nereye gideceğini seçmekte özgürdür. tabii ki bu kokain için kesinlikle geçerli değil

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
20
Ne topladığınızı bilmelerini umarak, aksi takdirde prenderla t'inculano için 90 gradi'yi abbassi ederken, mai raccogliere a 90°!!! ;))

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
20
Ölü damlalar artık gerçek ve İtalya'da bunu ilk yapan biziz.
Ölü damlasını ilk ben topladım! Bu bir ödülü hak ediyor! Ve uçan damlayı da icat ettim! Ahahahaah

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
20
Peki biz ne yapıyoruz? Burada İtalyanca konuşabilir miyiz? Ama hala topluluklar/konuşulan diller var mı?

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
46
@HEISENBERG bazı İtalyan üyeler olduğunu gördük, forumda topluluğumuzu oluşturabileceğimiz yerel bir bölümümüz olabilir mi? ilginç ve üretken olacaktır, yapılması gerekiyorsa kolayca moderatör olabilirim. Bununla gerçekten ilgileniyoruz, bize bildirin. İsterseniz bunu pm ile tartışabiliriz

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,743
Deals
666
Forumun İtalyanca bölümünü oluşturabilmemiz için öncelikle İtalyan ilaç piyasası hakkında bir araştırma yapmamız gerekiyor. @donkaz bir tane yazacaktı ama henüz yazmadı.

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
20
Evet anlayabiliyorum ama 2 parçayı birleştiremeyeceğimi söyledim çünkü deneme adobe premium'un süresi doldu. Diğer 2 rapor hükümet tarafından İngilizce'ye çevrildi ve polisin nasıl organize olduğu ve diğer detaylarla ilgilenmiyorsanız son 2 bağlantıyı görmezden gelin. Sonra birisi ilk bağlantıyı indirip 2 bölümü birleştirebilir ve tekrar yükleyebilir. Sadece 2 pdf'i 1'de birleştirmek için 75€ ödemeyeceğim. Anlayışınız için teşekkürler, özür dilerim.

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
46
HEISENBERG tamam teşekkürler! Bölümümüzün olması için iyi bir araştırma oluşturmak için birlikte çalışmaya çalışacağız :)

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
20
JUfNQLDoiY
Zaten istendiği gibi 1 hafta içinde yükledim ancak bulutta 1 hafta sonra bağlantının süresi doldu. Şimdi tekrar yükledim.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,743
Deals
666
Cevabımı okudunuz mu? Üç belgeye ihtiyacım yok, bir araştırmaya ihtiyacım var, bunun için gerekenler ilgili başlıkta açıklanmıştır.