gönderme konusunda gerçekten yardıma ihtiyacım var

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
93
Deals
17
AB'den Avustralya'ya bir paket göndermek istiyorum. birçok sentetik ilacın organik olduğunu biliyorum. lütfen bana sentetik noidlerin organik olup olmadığını ve xray'i (gümrükleme) geçmek için nasıl yapmam gerektiğini söyleyebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
287
Doğal veya sentetik tüm kannabinoidler organiktir! Şimdiye kadar duyduğum tek psikoaktif inorganikler N2O ve Xenon

beherit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Seramik, alüminyum folyolu (gümrüklerdeki modern x-ışınları çok güçlü olduğu için buna çok ihtiyaç olacaktır), x-ışınlarını yansıtma/emme eğiliminde olan diğer birçok maddeyle kaplı bir şeyin içine gönderin.

Sonuç olarak. Uyuşturucuya benziyorsa incelenecek veya aşk mektubu alacaksınız, her ikisi de sikilmenize yol açacaktır.

Ayrıca bir feragatname, ben uluslararası bir gönderici değilim. Sadece sade bir yerli mal tüccarıyım. Yani, eğer bir şey varsa, araştırmanızı yapın.

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
93
Deals
17
senteti̇k kanabi̇noi̇dleri̇n şampuan gi̇bi̇ organi̇k ve anorgani̇k olduğunu buldum

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
287
Organik ve inorganik kimya arasındaki farkın şampuan etiketi ile ilgisi yoktur... "Organik sofra tuzu" ifadesini görmüştüm, ki bu kendi anlamında büyük bir yalandır.

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
93
Deals
17
benim hatam :)

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
93
Deals
17
X-ışınlarının sadece yoğunlukları ve organik ve inorganik malzemeleri gördüğünü gördüm, ait olmadığı bir yerde saklanmadığı sürece pakette ne olduğunu bilemezler