Question 4mmc ağırlığı nasıl daha fazla ve daha az güçlü hale getirilir

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
4
Bu yüzden yakın zamanda 4mmc sentezledim ve arkadaşım bu şeyi denedi, piyasada bulunan ve bunun büyük bir farkı olduğunu söylediler, bu çok güçlü, bu yüzden nasıl daha ağır hale getirebilirim, kimseye zarar vermeyen ne tür toz şeyler eklemeliyim

Ve ne kadar eklemeliyim, diyelim ki 100g 4mmc varsa

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
45
Deals
1
Bu tam bir saçmalık. Zaten hafif olan bir şeyi alıp saçmalıklarla kesmek mi istiyorsun? Cimriliği bırak. 4mmc 4mmc'dir, hiçbir etkisi olmadığını ya da neredeyse hiç olmadığını bildiren kullanıcılarınız olacaktır. Ama sen kesmek istiyorsun.

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
4
Kardeşim anlamayacaksın, ne ekleyebilirim biliyor musun, biliyorsan lütfen söyle

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
WAT

Çok mu güçlü? @freedum tam on ikiden vurdu: SAÇMALIK.
Keşke hangi satıcı olduğunu bilseydim de TF'yi senin saçmalıklarından uzak tutabilseydim. Yine mi 90'lardayız? 'Kimseye zarar vermek istemiyorum' saçmalığınla buradan defol git.

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
45
Deals
1
Sanırım yanlış kişiye cevap veriyorsun evlat

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
4
Tamam çocuklar özür dilerim, sadece merak ettim, sadece bir fikrim vardı, satıcı falan değilim, sadece kendim için kendim yapıyorum, özür dilerim

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
52
Özür dilemeyin, sorunuzu doğru formüle edemediniz. Hepimiz hata yaparız ve insanlar ürününüzü kesmek ve daha fazla miktara sahip olmak istediğinizi düşündüler ve kimse kesilmiş ürünler satan insanları sevmez. :)

View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
52
Düzenleme: Kimse zaten saf olan ürünlerini kesen insanları sevmez, bazen insanlar satmak için zaten kesilmiş ürünlere sahip olmaktan kendilerini alamazlar. Dolayısıyla, iyi ve saf bir ürününüz varsa, olduğu gibi satın, bu şekilde daha fazla kar elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. İnsanlar güçlü ürünleri sever. Sizin durumunuzda, anladığım kadarıyla çok güçlü olduğu için kendiniz için kesmek istediniz. Bunu yapmayın, bunun yerine dozajınızı bulun, istediğiniz yüksekliğe ulaşmak için ne kadar ihtiyacınız olduğunu görün. Bence bu, ürününüzü bazı saçma kesme maddeleriyle mahvetmekten çok daha iyidir. Güvende kal dostum!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
Yeter ki zaten saf olan bir ürünü alıp müşterilerin canına okumaya çalışmayın: Sert sözlerim için özür dilerim ve "üzgünüm" (ne yaptığımı gördünüz mü?), burada "bunu" hiç yapamayacağımızı düşünüyorum.

Eğer kullandığınız madde gerçekten 'çok' güçlü ve etkiliyse, tahminimce ya sinüslerinizde bir ağrı ya da tat sorunu var, belki de rahatınız için çok fazla 'uyuşmuş yüz'? Sadece bir dab'l size iyi gelir, kristallerin 'en küçüğünü' alın, mümkün olduğunca ince öğütün (parçalar YOK) ve oradan tekrar başlayın. Siz ve arkadaşınız daha iyi sonuçlar alacaksınız.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
52
Doğru, kaç kişinin koca kıçlı kristalleri burnuna çektiğine hayret ediyorum. Bunu hiç anlamamıştım. Bir kristali ezerken onu bir tabağa koyarım, üzerini bir banknotla kapatırım ve elimden geldiğince öğütmeye başlarım. Çatlama durduğunda, banknotu çıkarır ve üzerindeki kalıntıları alırım. Kartı alın ve en keskin olduğu açıda tutun. Gerisini herkes biliyor, ince bir toz haline getirene kadar gerçekten uğraşın, bana güvenin, düzgün bir şekilde ezdikten sonra yanmayı hiç hissetmeyeceksiniz.