Question İlaç şirketleri ve benzerleri için insanlar nasıl işe alınır?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Bilen var mı? Onlara önceden söylemeli miyim yoksa sadece postacı olan insanları ve bunun gibi şeyleri mi kullanmalıyım yoksa buradaki gibi internet üzerinden bir ağ kurmaya çalışmalı mıyım?

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Yapılan web sitesi kaliteli ürün alır ve tüm dünyadan insanlara satar. Streat'te sattığınız gibi çok daha güvenli

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Ne demek istediğimi anlamıyorsun, insanların bilgisiyle bir şeyler yapmasını mı sağlamalıyım yoksa rastgele postacılar tutup hiçbir şey söylememeli miyim?

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Sadece sizin için paketleri gönderecek bir kişiyi işe alın. Satın aldığınız kredi kartıyla tüm paketler için ödeme yaparsınız. Rastgele bir kişiyi işe alırsanız daha iyi olur, böylece sizi tanımaz ve sizi ispiyonlayamaz. Değiştirmeyeceğini bildiğiniz iyi bir arkadaşınızı her zaman işe alabilir ve işleri yukarıdaki çözümden çok daha güvenli hale getirebilirsiniz.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Şahsen internetin pastanın üzerindeki krema olduğunu düşünüyorum. Belli bir miktarın altında asla satış yapmazdım, kimsenin beni tanımadığı yerlerde işlem yapardım ve en az 1 koşucu tutardım, ne olduğunu bildiğinden emin olun yoksa öğrendiğinde kötü tepki verir ve öğrenmeleri uzun sürmez. Ona iyi ödeme yaptığınızdan emin olun ve koşarken kafayı bulmasını engellemeye çalışın ancak mesai saatleri dışında cömert olun. İşi devretmesi ve sosyalleşmemesi gerektiğinin açık olduğundan emin olun. Kendi tedarikinizi yapın yoksa sorun yaratabilir.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Şahsen internetin pastanın üzerindeki krema olduğunu düşünüyorum. Belli bir miktarın altında asla satış yapmazdım, kimsenin beni tanımadığı yerlerde işlem yapardım ve en az 1 koşucu tutardım, ne olduğunu bildiğinden emin olun yoksa öğrendiğinde kötü tepki verir ve öğrenmeleri uzun sürmez. Ona iyi ödeme yaptığınızdan emin olun ve koşarken kafayı bulmasını engellemeye çalışın ancak mesai saatleri dışında cömert olun. İşi devretmesi ve sosyalleşmemesi gerektiğinin açık olduğundan emin olun. Kendi tedarikinizi yapın yoksa sorun yaratabilir