Question Çin web sitelerinden başarılı bir şekilde prekürsör satın alan var mı?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Eğer öyleyse, hangi web sitesi ve birçok Çinli kimyasal tedarikçisi gümrükten geçmek için ürünlerini yanlış etiketlemeye istekli mi? Özellikle hidroiyodik asit ve kırmızı P'ye ihtiyacım var ancak paketteki kırmızı tozu fark edip Çinli tedarikçinin yanlış etiketlediğini değil de kırmızı P olduğunu anlayabileceklerinden ve daha bir şey yapamadan kapımı kırabileceklerinden endişe ediyorum.

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Yakın zamanda Shanghai JOA Yunao Biotechnology Co. Ltd. ile kötü bir şans yaşadım. İyi görünüyorlar ve kulağa hoş geliyorlar ama saçmalık. Aramaya devam edin, çok sayıda gerçek tedarikçi var.

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Wendy Dreamer ve Vivian Rose, onlardan 3 kez sipariş verdiler. İngilizceleri o kadar iyi değil. Her ikisi de aynı şirkette, 10 gün içinde yurtdışı teslimatı

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Çinli bir tedarikçiden açık web üzerinden mi yoksa burada emanet sistemi aracılığıyla mı satın almak daha iyi / daha kolay? Kripto para konusunda hiç deneyimim yok

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Genellikle müşteriler güvenlik ve gizlilik ile Cryptocurrency (Bitcoin, USDT, XMR) seçerler, gerekirse Escrow da tamamdır.

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
66
Çin malı bazı gerçek şeyler var, sadece yeni şirketleri kullanmazdım

AnnieGalaxy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Deals
1
Satın alma konusunda iyisiniz, firmamız Made in China'ya katıldı, BTC, USDT, XMR, ETH, Wechat, Alipay, Banka Havalesi vb. ile ödeme sağlıyor, ayrıca burada emanet desteği de var.

Kimyasalların çoğu 24 saat içinde sevk edilebilir.

tablet press

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Çin en kötü kargo servisine sahiptir, herhangi bir şey hakkında ayrıntılı talimatlar sorma zahmetine girmeyin ve size herhangi bir şeyi sınırdan geçirebileceklerini söyleyeceklerdir, ki bu da işin zor kısmıdır, dışarı çıkarabilirler ama nereye gittiği tamamen farklı bir senaryodur ... tüm Çin ürünleri ekstra bir denetim katmanı alır çünkü sattıkları tüm yasadışı şeyler .. işte tamamen radarın altında olan bir ülke ve bu HİNDİSTAN ve muhtemelen daha ucuz ve İngilizce konuşuyorlar ve harika bir müşteri hizmetleri var ve daha ucuz olabilir Çin'den daha fazla şey alabileceklerini buldum Özellikle bir şey arıyorsanız bana DM atın, sizin için bakacağım

• Wow
Reactions: vis

Profesor

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Hindistan'da bir aracı konusunda yardımcı olabilir misiniz?
Kargo satın almak ve 20 kg'a kadar göndermek için.

tablet press

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Made in china compamy berbat satacaklar ama bundan sonra hiçbir şey yok şimdiye kadarki en kötü şirket onlara ödeme yaptıktan sonra size hiç yardımcı olmayacaklar ve çılgınca olan şey, özel ABD müşterilerinin adresini ve telefon numarasını reval etmek için 1 temsilcim var, böylece sorunlarımda bana yardımcı olabilirler yemin ederim adam bu adamları ara dedi yardımcı olabilirler ve bana ne satın aldıklarını söylediler ... Çin'de gerçekte ne olduğu umurlarında değil

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
66
Yani, neden umursasınlar ki? Muhtemelen sadece yasadışı maddeler yapmak için kullanılan bir kimyasal satıyorlar.

Bu bir Gri/Kara Pazar, ne eksik ne fazla.

Satın alacaksınız ya da almayacaksınız. Gri/kara piyasada onların ya da herhangi birinin umurunda olan tek şey bu.

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
681
Tüm Çinli tedarikçiler kötü değildir, satın alımlarınızı korumak için Escrow hizmetini kullanın, böylece para iadesi veya kargonun alınması garanti edilir.

Hindistan iyi bir seçenektir, ancak çok az pozisyonları ve daha zor ihracat koşulları vardır. Hintliler daha yavaştır ve mal gönderirken bazen daha büyük hatalar yaparlar. Çinli tedarikçiler pazarda daha fazla deneyime sahiptir.

tablet press

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
sadece kişisel deneyimlerimi sunuyorum ve ürünleri geri gönderemeyeceğinizi unutmayın opsec ve nakliye ücreti bir kez aldığınızda onunla sıkışıp kaldınız catious olun