Question Amfetaminimin içinde DPIA - kasıtlı mı?

justfortemp

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Merhaba deneyimli kimyagerler,

Burada bir süredir sessiz bir okuyucuyum ama bir sorum olduğu için hesap açmaya karar verdim.

Birisi bana DPIA Di(beta-fenilizopropil)aminin amfetaminimin içine nasıl girdiğini açıklayabilir mi?
Kaynağımdan aldığım her amfetamini test ediyorum ve zarar azaltma laboratuvarı düzenli olarak amfetaminin içinde DPIA kontaminasyonu olduğunu bildiriyor.
Birisi bana bunun kasıtlı olarak mı konulduğunu veya DPIA'nın nasıl ortaya çıktığını söyleyebilir mi? Belki de kötü sentez?

Yardımlarınız için teşekkür ederim :)

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,814
Deals
1
Merhaba, bu sadece sentezin bir yan ürünü. Endişelenmeyin. Sanırım DPIA'nın birkaç sunumundan fazlası yok, haksız mıyım?

justfortemp

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Hey G.Patton,

Cevabınız için teşekkürler :)
Gerçekten de, sadece içinde bulunuyor ancak miktarı belirlenemeyecek kadar düşük.
Ancak beni şüpheye düşüren şey, saflığın zaman içinde önemli ölçüde azalması oldu.
70 saflıkla başladık ve son birkaç partinin hepsi "sadece" %45-50'ye ulaştı.
Ancak başka hiçbir psikoaktif madde bulunmadı.
Yani kaynak test ettiğimi biliyor ve laboratuvar tarafından tespit edilemeyecek mannitol gibi aktif olmayan maddelerle karıştırıyor olabilir mi? Ya da düşük kaliteli bir yağ veya kötü bir üretim süreci saflığı bu kadar düşürebilir mi? Bunu söylemek muhtemelen zor, ancak bir uzmanın görüşünü duymak isterim.

Sentezin bu yan ürünü (DPIA) iyi yapılmadığı anlamına mı geliyor, çünkü onsuz da birçok numunem olduğu için açıkça önlenebilir olmalı mı?

Sorularıma cevap vermeye zaman ayırdığınız için teşekkür ederim!

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
512
Deals
5
İnaktif bileşenler de karakterize edildi mi? Geri kalan %30 ila %100'ün ne olduğunu merak ediyorum.

PNicole

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Amfetamin tuzları herkesin bildiği gibi kararsızdır ve oldukça hızlı bozulur. Saf farmasötik bileşenler kullanan farmasötik preparatlarda bile bu sorun yaşanabilir.

Ya da daha düşük kaliteli bir yağ veya kötü bir üretim süreci saflığı bu kadar düşürebilir mi? Bunu söylemek muhtemelen zor, ancak bir uzmanın görüşünü duymak isterdim.

Evet. Saflık büyük ölçüde değişebilir. Herhangi bir yan ürün kalıntısı kalitenin düşmesine ve bazen dramatik bir şekilde düşmesine neden olabilir. Sülfürik asitle titre etmenin son adımı öldürücü olabilir. Ayrıca Al/Hg ile yapılan tipik reaksiyon dağınıktır ve geride birçok tuz bırakabilir. LAH reaksiyonu daha temizdir ancak pek çok kişinin bunu kullandığından emin değilim. Çeşitli saflıklarda test edilen örnekler (güzel beyaz ve kristal) gördüm. Tek değişken operatörün reaksiyonu yürütmesiydi.

Birinin neden rasemik metamfetamin yerine amfetamin kullandığını ve neden Avrupa'da daha popüler olduğunu hiç anlamadım.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
276
Aslında Leuckart en fazla safsızlığa sahiptir, Hidrür indirgemeleri ve hidrojenasyonlar da potadan temiz değildir, buhar damıtma ile özel olarak Al / Hg yan ürünlerde şaşırtıcı derecede düşüktür ve Rp / I ile farmasötik sınıf efedrinden meth açık ara en iyisidir (başlangıç bileşiğini ve ara maddeleri yok eden son adımdan gelir). Na-metal ile uygulanabilir bir indirgeme de oldukça iyidir.
Şaşırtıcı - evet. Ama doğru.
Ben sadece aktif safsızlıklardan bahsediyorum, çünkü önemli olan sadece bunlar. Aktif olmayan safsızlıklar dolgu maddesi olarak kabul edilebilir.
Çünkü Amfetamin bir araçtır ama Meth bir yaşam tarzıdır. Bu, farklı sürelerden kaynaklanır, 8 ila 10 saat etkili bir ilaçla aklı başında kalmak, iki gün veya daha uzun süre aktif olan bir ilaçla daha kolaydır, çünkü ikincisi sizi kısa sürede bir tweaker'a dönüştürür.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
276
Birincil bir Amin olan Amfetaminin Keton olan P2P ile reaksiyona girmesinin sonucudur. Amfetamin, Keton için Amonyaktan daha çekici olduğu için bu çok sık gerçekleşir. Doğru şekilde yapılan bir buharlı damıtma (her şeyi 150 °C'de üflemeden!) veya fraksiyonel (vakumlu) damıtma bunu halledecektir, ancak nadiren yapılır. Bunun nedeni, DIPA ve ilgili safsızlıkların oldukça aktif ve uzun süreli olması ve müşterilerin Amph'ın daha güçlü ve daha iyi olduğunu düşünmeleridir, oysa sadece nor-adrenalin sistemi üzerinde güçlü bir şekilde etkili olan safsızlıklara sahiptir. Çok uzun süreli olması da geri dönüşü çok daha zorlaştırır. CNS uyarımı ve Öfori peşindeyseniz ve çok fazla espresso benzeri etkilerden sonra daha az iseniz DIPA kötü haberdir. Müşterilerin yanı sıra, elbette aşçılar da her zaman kestirme yollar arıyor ve ürünlerinden gurur duymuyorlar ama kendilerini kandırıyorlar. Çok kiloluk partiler pişiriyorsanız, gerçek analizi karşılayabileceğinizi düşünebilir miyiz? Hayır, bunu karşılayabilirler, ancak iyi bir nedenden dolayı gerçekten bilmek istemiyorlar.