Biri yardımcı olabilir mi? Triptamin

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Merhaba arkadaşlar,
Triptamin elde etmek için triptofanı dekarboksilatlamaya çalışıyorum, ancak başarısız olmaya devam ediyorum.
Sonunda çözeltiye girdikten sonra triptamini çözeltiden çıkarmanın harika bir yolunu gördüm (benzoat tuzu kullanarak ve kullanmadan önce tuzu çözerek)
Her neyse, elimdeki tek şey yine yapışkan madde!
O kadar rahatsız edici ki biraz satın almak istiyorum - tek istediğim bir ons kadar, yarım kilo bile almak istemiyorum... ayrıca İngiltere'deyim.
Her neyse; triptamin elde ettiğimde indirgeyici aminasyon yapabileceğime eminim. DMT anologlarıyla DMT'den çok daha fazla ilgileniyorum - bu sadece büyük bir bonus oluyor!
Her neyse, teşekkürler, çözücü olarak terebentin kullanıyorum ve katalizör olarak değişen miktarlarda siklohekzanon kullanıyorum - ya da bir keresinde fazla miktarda nane yağı ile yaptım. Artık Co2 oluşmayana kadar çalıştırıyorum ve tamamen berrak ama kırmızı oluyor. Henüz kullanılabilir bir triptamin elde etmeyi başaramadım....lütfen bana yardım edin!

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
287
Neden zahmet edeyim ki?... Üzgünüm, kendimi aştım, ulaşılabilir olduğunu biliyorum ama gerçek triptaminle karşılaşmanın imkansız olmadığı ve Trp ile ilgili olarak deneyimlerime göre büyük bir zaman, çaba ve reaktif kaybı olan dekarboksilativ preparatları yeniden üretmek kadar pahalı olmadığı noktayı göremiyorum. Sadece yolunuzda size yardımcı olmak için termal dekarboksilasyonu planlarınızdan çıkarın ve katalitik yöntemlere gidin ve indirgeyici aminasyon için umutlarınızı mütevazı tutun, triptamin kimyası biraz beceri gerektirir. Şerefe!