Question Yanık mimoza hostilis

Gauss

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar
AB ekstraksiyonunda ilk dmt partimi pişiriyordum ve birisinin yaptığı gibi su üzerinde aşırıya kaçtım, bu yüzden neredeyse 1.5L kaynattım. Bu süreçte yanlarda oldukça fazla mimoza yaktım, aktif çorba da biraz siyah görünüyor. Bütün partiyi berbat mı ettim? Yoksa bu sadece tencerede sıkışmış mimozadan dmt çıkaramayacağım anlamına mı geliyor?

Pişirme hakkında bilgi:
su 2L
sirke (%9) 150 mL
mimoza hostilis 250g

100g NaOH kullanmayı planlıyorum

Aşçımda bir sorun mu var?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
963
Deals
1
Hmmm 🤔 150 ml %9 sirkenin ekstraksiyonun işe yaraması için yeterli asitlikte olduğunu sanmıyorum. Turnusol kağıdınız ya da pH ölçeriniz var mı? Eğer yoksa durun. Malzemeden DMT'yi çıkarmak için çok daha fazla aside ihtiyacınız olduğundan oldukça eminim. Sodyum hidroksitiniz var, neden aynı derecede güçlü bir asit almadınız? Geçmişte bunun için %28 hidroklorik asit olan muriatik asit kullanmıştım. Yıllar oldu ama pH 2 asitlik ve ardından en az pH 12 bazlık değil mi?

Gauss

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Benim tek A/B'm pH 4 asitlik ve 13 bazlık diyor

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
963
Deals
1
Evet, görünüşe göre mahvetmişsiniz. Bazın buharlaşma sıcaklığı yaklaşık 150f gibi görünüyor. Su 212 derecede kaynar. Asit tuzunun buharlaşma sıcaklığı çok daha yüksektir ancak bunu oluşturmak için yeterli asit kullanmamışsınız. Ne kadar para harcadınız? Nasıl oldu da 29 dakika araştırma yapmadın? İnsanların neden paralarını çöpe attıkları hakkında bir araştırma makalesi yazıyorum, sizinle röportaj yapabilir miyim?

Gauss

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Çorbayı bir kavanoza taşıyana kadar baz eklemedim

Gauss

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Ayrıca bununla ne demek istediniz?

Gauss

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
merhaba %9 asetik asit 1,5 M'a eşit olduğu için hesaplamalarımın doğru olduğunu umuyordum, bu yüzden 0 var... 2L, 3'ün biraz altında varsayımsal bir pH vereceğinden. Belki de yanlış bir şey yaptım. Ayrıca çok daha az kullanan insanlar gördüm. Ayrıca dmt'nin suda buharlaşacağından emin misiniz?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
963
Deals
1
DMT buharlaşmaz, hayır. 0 neyiniz var? Bana şu %9 sirkeden biraz daha bahset, damıtılmış sirke marketlerde %5'e kadar seyreltilir. Diğer tüm sirkeler de öyle. FDA sirkede sadece %8'e kadar asetik aside izin veriyor.
10'luk asetik asidin pH'ı %2,88'dir, burada rakamları karıştırdığınız yer %10'luk asidik asidin %1 mol değil %0,1 mol olduğudur. Buzul asetik asit %100 asittir.
150ml 2.88ph +2000ml 7ph=...6.7 pH
Polar çözücünüzün pH değeri 6.71xx
Bir A/B'de aradığınız pH değerine gelince, nn-dmt çok bağışlayıcıdır. Diğer alkaloidler asit tarafında 0,5 daha düşük ve baz tarafında daha yüksektir. Yine de doğrusal olmaması için bir neden düşünemiyorum, yani 2 ve 12, 3 ve 11, 4 ve 10. Nötralize edici eşdeğerler.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
963
Deals
1
Devam etmenize engel olmama izin vermeyin. Ağaç kabuğu açık ara en pahalı şey. Gerçek asit alın. Ama o 0.88$'lık turnusol kağıtları ve devam et DMT sert bir moleküldür. Üzerine bir alev koyabilirsin ve hiç bozulmadan buharlaşır. Birçok uyuşturucu buharlaşmadan önce parçalanır. Annenin lavabosunun altında muhtemelen biraz lavabo açıcı vardır. Bu işe yarar. PH'ı test etmek için bir baş lahana al. Artık kimse seni vücudunu terk etmekten alıkoyamaz. 👽👽😉😉

MrSung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
DMT'nin sadece baz ve Nafta gibi bir çözücü ile ekstrakte edildiği ancak asit kullanılmadığı başka eğitimler de gördüm...?