1.4-bütandiol (BDO) - GHB'ye Nasıl Dönüştürülür?

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
8
Elimde saf 1.4-bütandiol (BDO) var, 20.1c'de donmuş durumda, bu yüzden saf bir madde olduğunu biliyorum.

BDO'yu erittiğimde ve 1ml veya 2ml aldığımda hiçbir etki yok! Sindirildiğinde vücutta GHB'ye dönüştüğünü DÜŞÜNDÜM... ama hiçbir etkisi yok ...

Vücutta GHB'ye dönüşmesi ve GHB veya GBL ile aynı etkilere sahip olması için BDO'ya bir şey eklemem veya yapmam mı gerekiyor....

Neyi kaçırıyorum lütfen yardım edin?

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Ne kadar ağırlığınız var? Bazı insanlar daha fazlasına ihtiyaç duyar, ben şahsen 1,8 ml alıyorum ve bu benim için en uygun miktar. Vücudunuz BDO'yu GBL'ye dönüştürür ve BDO'yu GBL sentezine aramak için arama çubuğunu kullanabileceğinizi biliyor musunuz?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
BDO, doğrudan bdo olarak kullanırsanız sinir sisteminizi tahrip edecektir. Bunu da oldukça hızlı yapacaktır. GBL'ye ve ardından ghb'ye dönüştürmeniz gerekir. Eğer GBL kullanıyorsanız bu çok daha zayıftır. Örneğin GBL kullanımınız 1 ml'lik bir doz ise, bdo 2,5 ml'ye yakın olacaktır.

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
BDO doğrudan kullanıldığında sinir sisteminizi nasıl tahrip eder?

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
224
BDO yutulduktan sonra karaciğer enzimi alkol dehidrogenaz tarafından hızla GHB'ye dönüştürülür. GHB, beyindeki inhibitör reseptörler olan GABA_B reseptörlerine etki ederek nöronal aktivitenin baskılanmasına yol açar.

Yüksek seviyelerde GHB'ye tekrar tekrar maruz kalmak, nöronal aktivitenin kalıcı olarak baskılanması ve GHB seviyeleri düştüğünde ve sistem toparlandığında potansiyel eksitotoksisite nedeniyle nöronal hasara yol açabilir. Ayrıca, GABA_B reseptörlerinin aşırı uyarılması ve buna karşılık gelen nörotransmitter salınımının engellenmesi beynin hassas bölgelerinde hücre ölümüne yol açabilir.

BDO derin merkezi sinir sistemi depresyonuna neden olarak uyuşukluk, baş dönmesi, kafa karışıklığı ve daha yüksek dozlarda solunum depresyonu, bilinç kaybı ve hatta koma gibi semptomlara yol açabilir. Bunun nedeni, uyarılma ve otonom fonksiyondan sorumlu kritik beyin bölgelerindeki nörotransmisyonun engellenmesidir.

BDO'nun kronik kullanımı kalıcı hafıza ve bilişsel eksikliklere yol açabilir. Bunun nedeni, GHB'nin hafıza oluşumu ve bilişsel işlem için çok önemli bir beyin bölgesi olan hipokampusu etkilemesidir.

Eğer kısa sürede

dvswhitehat

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Yaklaşık 3 yıldır her gün yalnızca BDO kullanıyorum. Yoksunluk önemsiz değil, ancak GHB'ye kıyasla atlatmayı çok daha kolay buldum. Karaciğer enzimleri tarafından hızla GHB'ye metabolize ediliyor - ve işte DOĞRU DOZLAMANIN yanı sıra en büyük uyarı. BDO almadan önce veya aldıktan bir süre sonra ALKOL İÇMEYİN. Etki yöntemi, bileşiği dehidrojenazlamak için karaciğer enzimlerini kullanmaktır - vücudunuz zaten yeterince karaciğer enzimi kullanıyorsa, GHB'ye dönüşüm gerçekleşmez ve metabolize edemeyecek bir zehir vermiş olursunuz - kötü bir zaman geçirmeyi ve hasta olmayı bekleyin. Bu madde 68 derecenin altında donmaya başlar ve bu soğuğu soğuk bir paket gibi tutar. Tadı süper hoş değildir ve toleransı olmayan biri için temel dozaj yaklaşık 2,5 ml'dir. İki saatin altında tekrar doz vermeyin ve son dozun yarısını kullanın. Bilinçsiz olmak ile iyi hissetmek arasındaki çizgi, almak isteyeceğinizin .5 ila 1 ml üstü kadar küçüktür. Yıllarca kullanımdan kaynaklanan oldukça sağlam bir toleransla, bir dozda 3,5 ml'yi aşmak, aptal gibi davranmam için son derece muhtemeldir ve kız arkadaşım düzenli olarak düşmeden 2,5 ml bile alamaz.

GBL'ye 97-99 dönüşüm oranlarıyla 200-240 derecede hibrit metal katalizörler kullanan yöntemler vardır. Patentleri kontrol edin.

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
224
Deneyiminizi paylaştığınız için teşekkürler. Mesleki bir merakım var - böyle bir kullanım süresinden sonra yoksunluk sendromu yaşadınız mı? Yaşadıysanız, ne kadar çabuk ortaya çıktı ve kendini nasıl gösterdi? Eğer daha uygunsa, özel mesajla cevap verebilirsiniz.

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
27
Beni öldürmesi gereken dozlarda bile 1.4 bdo denedim, ancak tamamen ayıkken hiçbir şey yaşamadım. Belki de SSRI kullanımının bununla bir ilgisi vardır

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
224
Nörokimyanızın kendine has özellikleri olması muhtemeldir. Buna, zaten değişmiş olan sistemi değiştiren psikoaktif ilaçların alımını da ekleyin. Ortalama dozajların geçerli olmayacağı bir durum ortaya çıkacaktır.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Bu adamların çoğunun sahip olduğu bilginin yakınında bile değilim ve nedenini bilmiyorum ama ghb'den önce bdo'yu dönüştürdüğünüz şey olan GBL, esasen bu özel kullanım için tek bir damla suyla bile yok edilir. örnek olarak bir jigger alın ve içine bir gbl shot koyun, birkaç damla su koyun ve jigger'da neredeyse yaşayan bir şey varmış gibi görünecek ama birkaç saniye boyunca çıldıracak ve sonra düz gbl dediğimiz şeye sahip olacaksınız, onunla hiçbir şey yapamazsınız sudan nefret eder.