Question Delovni procesi evropskih kokainskih laboratorijev

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Kakšni so temeljni delovni procesi v evropskih kokainskih laboratorijih?

samo zanima me, kaj na splošno počnejo, ker nimam popolnoma nobenega pojma.
Prepričan sem, da ne uvažajo listov koke... kaj torej počnejo?

se opravičujem, če se vprašanje zdi zastarelo, vendar sem nov na tem forumu in se zelo rad učim!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Na primer jemanje kokaina iz oblačil in njegova ponovna izdelava v opeko.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Beseda, ki jo iščete, je "troparil" in vem, kako razviti postopek njenega pridobivanja.
 

riahisunak

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 19, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Troparil je sintetični kokain, kaj torej pravite, da izdelujejo troparil in ga prodajajo kot kokain
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Obstaja še veliko več, vendar nočem javno povedati ničesar o premalo preizkušenih spojinah, ki lahko dajejo ideje, za katere kot dejstvo vem, da ne morejo biti dobre.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Ali je zato v evropskih vzorcih prevelika količina norkokaina? Fant mi je kazal spletno mesto, ki testira pošto v vzorcih, in med vzorci kokaina je bilo veliko v razponu od 20 do 50 % norkokaina, kar je vsaj 10, verjetno pa 20-krat več od naravne količine. Mislim, da je lahko 100-kratnik, ker je norco ciljal metabolit kokoze, vendar ali to ne pomeni, da ga je treba zaužiti in razgraditi z encimi? Norkokain ni preveč zdrava snov. In ko to rečem, ga primerjam s kokainom.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Nenavadno, ne samo, da je norkokain aktiven, zdi se, da bi lahko bil atom N O ali S in aktivnost bi bila podobna (na testu izpodrivanja molekularnega liganda).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
To je v redu. Ne spomnim se natančnih vrednosti, vendar je bila verjetnost, da boš zaradi 8t padel mrtev, približno 10× večja. Ne spomnim se in je 6:39 zjutraj in tudi predzadnjo noč sem ostal pokonci vso noč ( udaril 60 ur gor), vendar je bil ld50 kot 2 grama pri 100-kilogramskem človeku. To naredim v nekaj urah v torek
 
Top