Question Zakaj prodajalci ne naredijo skritega paketa ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Kot na primer, ko sem naročil roide, mi je vir skril viale, pelete ect v škatle z magnezijem in vitamini, celo škatle z mikadom, ki niso bile odprte !

Zakaj prodajalci drog preprosto dajo prah v plastično vrečko in ga vložijo v pismo ali škatlo? Če bi bil prodajalec, bi kupil veliko majhnih knjig, jih odprl in na vseh straneh izrezal kvadratek, da bi vanj vstavil plastično vrečko in knjigo zlepil, ali pa bi kupil lisopain in odstranil vse tablete, da bi vanj vstavil majhno plastično vrečko in vanjo ponovno vstavil tablete, zakaj tega nihče ne naredi?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
to zato, ker imajo veliko naročil in če bi to začeli početi za vsako naročilo, bi jim to trajalo celo večnost.
skratka, vaše naročilo za 12 dolarjev ni vredno te bolečine, če bo večina paketov brez ovir dosegla svoj cilj.

vendar se strinjam, da je dajanje zaznavne snovi v paket v razsutem stanju le njihova lenoba, saj bi moral vsak prodajalec doseči minimalni prag.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Nekoč sem naročil 1 g metamfetamina in možakar je gram vložil v avtomobilski filter, v embalažo, to je bilo zelo diskretno
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
običajno za manjše količine povsem v redu, večina držav ne pregleduje mednarodnih pisem, zato za pisma, ki vsebujejo samo voščilnice ali korespondenco, običajno ni potreben carinski obrazec, vedno sem uspešno pošiljal količine pod 50 g v notranjosti rojstnodnevnih voščilnic, kolikor je mogoče plosko.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Vse, kar morate zares storiti, je, da poskrbite za vakuumsko zapiranje in da ne uporabljate močnih dišav. vem, da se morda sliši kot dobra ideja, vendar bo pošiljka, ki diši po sivki ali kakšnem odstranjevalcu vonja, poštnemu uslužbencu veliko bolj sumljiva kot zgolj rahlo grbasto pismo.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Pozdravljeni, bratje!

Zelo zelo zelo zanimivo vprašanje. Odgovor, ki ga je podal xoxo2.0, je dejansko na splošno resničen. Prodajalcem preprosto ni več mar, naročila so dostavljena, dobijo plačilo in konec dogovora. Prodajalci zdaj ne razmišljajo o končnem uporabniku. Prodajalci se ne pustijo ujeti, končni uporabnik, trgovec, pa se uvrsti na seznam opazovanih v trenutku, ko prevzame naročilo.

To je nekako razlog, da izberem mrtve točke v državi izvora vsega, kar želim kupiti, predvsem trave. Raje se sam odpeljem domov s skoraj 100-odstotno gotovostjo, da sta jaz in moj izdelek varna.

Upam, da bodo prodajalci spet začeli razmišljati o svojih strankah.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Vsi prodajalci ne ravnajo na ta način, vsaj govorim o svojem primeru, ko tako skrbno pazim na skritost pri pošiljanju, da lahko to potrdijo tudi moje stranke ;-), vendar imajo morda največji prodajalci to težavo.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Zanima me, kakšni so zakoni v vašem kraju, saj običajno ne morete biti odgovorni za pošiljke, ki so namenjene na vaš naslov, razen če lahko LE do neke mere dokažete, da ste vedeli, kaj je to, in ste ga naročili, kar je mogoče zanikati in podobno.

malo verjetno je, da bo vaša lokalna vlada napadla vašo lastnino zaradi prestrezanja dohodnih paketov, čeprav lahko svoj naslov zažgete in ga boste podrobneje pregledali. DD so vedno idealni.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Koliko časa običajno traja, da pride naročilo teh prevodov? Prejšnji ponedeljek so mi enega poslali in še vedno čakam, da ga prejmem. Bojim se, da ga ne bom dobila
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Vedno naročim samo Če je prikritost dobra
. Z veseljem plačam nekaj več za dobro prikritost. Nekateri ljudje želijo, da je poceni, je mogoče, vendar je po mojem mnenju dobro stealth je win win. Prodajalci obdržijo svoje stranke in dobijo nove stranke. Nekaj prijateljem sem že povedal o Peaks in njegovem izdelku. Njegov stealth je morda najboljši, kar sem jih kdajkoli videl, in od njega bom naročil več, prav tako pa tudi moji prijatelji.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Nekateri ponudniki za dodatno plačilo ponujajo možnost prikritega prevajanja. Odvisno od številnih dejavnikov je lahko "stealth" nasprotje prikritosti, vendar nobena prikritost ni neopazna. Poznamo vse trike, to vam zagotavljam. Če imajo sume, jih ne bo premagal noben stealth.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
To zelo drži. Prijatelj je nekoč delal kot poštni uradnik in ko so koga ujeli, so ga označili. Poklicali so K9, da je vohljal, in tisti fant je pakiral nekaj tednov. Naročite na varnem naslovu s čistim imenom in če vas ujamejo, si vzemite odmor
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
zame, čeprav v večini primerov, ko sem naročil, nisem prejel ničesar diskretnega, enkrat sem celo prejel naročilo, v katerem sem, ne da bi to zahteval, prejel zelo dobro skrito v rojstnodnevni voščilnici z balonom za sedem let, tudi jaz sem se trudil najti ovojnico
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ja, večinoma mednarodna pošta pod določeno težo zaradi velikega obsega mednarodne pošte ne gre skozi številne preglede, zato za posamezna pisma niso potrebne carinske deklaracije.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Večina prodajalcev, ki sem jih uporabljal, v paketu uporablja veznike. Njegovo vakuumsko zapečatijo in ga vstavijo v etui za mobilni telefon, komplet poceni otroških igrač itd. ter ga nato ponovno zapakirajo v originalno embalažo. Generalni dolar je lahko najboljši prijatelj prodajalcev pri iskanju predmetov za vabo.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Menim, da je precej narobe skrivati droge na mestih, kamor ne sodijo, da bi bile , zato je bolje, da jih ne skrivamo, kot da jih skrivamo tam, kamor organska snov ne sodi :)
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
kadar koli naredim lokalni DD, ga vedno pustim na mestu, za katerega vem, da bodo do njega dostopali samo odrasli
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
alpino Nekako sem izgubljen. Ali pravite, da pošiljate zdravila z rastlinami?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
terpeni in terpenoidi, kot sta mentol, spojina, ki jo najdemo v olju poprove mete, ali timol, sredstvo proti glivicam, ki se uporablja v ustni higieni, flavonoidi, kot je rutin, ki ga najdemo v citrusih, ogljikovi hidrati in polisaharidi, kot so destran, maščobne kisline ali vitamini, kot sta vitamin c ali d, ki so ekološki, lahko uporabite tudi stekleničke iz njih, vendar ne tranparentne stekleničke, vendar vam to ne priporočam. Vsakdo mora imeti svoj način pošiljanja.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Zdaj vas razumem! Oprostite, da me je za trenutek zmedlo. Da, to je smiselno
 
Top