Looking for a vendor kateri je najmočnejši dostopni bromaz(benzo) ali drugi benzo

darknet-princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Iščem najmočnejši benzo, ki je na voljo, in bi rad videl čistost% in stregth ali ima kdo kakršne koli zamaške, razen bromaza
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
34
Points
18
Deals
18
Bromazolam, diklazepam, flubromazepam
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Te niso najmočnejše.
Zlasti bromazolam ni tako močan (je pa zelo funkcionalen benzo, ker ne povzroča sedacije in je precej varen).

Če iščete res močne benzoze, poskusite tiste, ki imajo opazne učinke pri odmerkih 0,1 mg:
Flualprazolam
Flubromazolam
Klonazolam

Obstajajo rumene tablete z 1 mg flualprazolama. Pri običajnih ljudeh se, če ga le malo zaužijejo, ne morejo izogniti temu, da ne bi zaspali. Je neverjetno močan in deluje pomirjevalno.

Flubromazolam ima najslabši sloves od vseh benzoaktivnih zdravil. Obstaja nekaj poročil o tem, da so žrtve potopile dve majhni drobtinici in naslednja stvar, ki se je spomnijo, je 10 dni pozneje, ko se zbudijo v zaporu po dveh prometnih nesrečah in številnih drugih kaznivih dejanjih. Seveda se tega ne spomnijo in se nikoli ne bodo.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Resnično obstajajo prodajalci, ki jih prodajajo z MOQ 5 g, kar pomeni 50000 odmerkov.
Kdo to potrebuje?
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Flubromazepam bi bil zagotovo najmočnejši od teh treh, ne morem se spomniti nobenega drugega, ki bi ga bilo enostavno dobiti ATM, če dobiš roke na nekaj strel me pm brat
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Ne, flubromazepam ni najmočnejši. Oglejte si drugo mojo objavo:
Flualprazolam in flubromazelam sta veliko močnejša. Flubromazepam ni niti v isti ligi.

Opomba za strokovnjake za kemijo: Na splošno so -Zolami veliko močnejši od -Zepamov.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
In še ena opomba: zdi se, da dodatni atom fluora drastično spremeni učinek v smeri sedacije, zmedenosti in izgube spomina. Npr:

Alprazolam -> Flualprazolam
Bromazolam -> Flubromazolam

Levi enkrat niso sedativni in so dokaj varni. Če dodamo črko F, dobimo pošasti na desni strani.
 
Top