Question Katera je najboljša pot za sintezo metamfetamina v velikem obsegu?

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Pozdravljeni vsi, zanima me, katera je najboljša pot za sintezo metamfetamina (približno 500 kg), najlepša hvala za vaše informacije.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
najcenejše in najhitrejše bi bilo obračanje z žveplovo kislino, Hg/Al.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Oprostite, ali bi za izdelavo metamfetamina iz 2p2 s pomočjo amalgamacije aluminija uporabili isto metodo, ki je tu na forumu?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Zdi se mi, da nekdo, ki zastavlja to vprašanje, na to ni pripravljen...

Veliki psi na Nizozemskem uporabljajo Leuckartovo reakcijo in hidrogeniranje s katalizatorji iz plemenitih kovin. Prebral sem poročilo, da je uporaba katalizatorjev iz plemenitih kovin še posebej priljubljena, in prebral steber pred približno 10 leti, kjer so našli kanistre z vodikom, ki se uporablja za to pot. Menim, da je priljubljena, ker omogoča obdelavo več amfetaminov naenkrat kot druge metode pri enaki velikosti reakcijske posode.

Zdaj imam v mislih bolj mdma, vendar je uporaba katalizatorjev iz plemenitih kovin pri mdma podobna kot pri metamfetaminu.

Zato si oglejte uporabo katalizatorjev iz plemenitih kovin
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
98
Points
28
Pred kratkim sem se začel ukvarjati s katalizatorji iz plemenitih kovin, saj so ti, če so pravilno izvedeni, veliko bolj učinkoviti. Težava je, da o tem nisem našel nobenih dobrih navodil, tudi na youtubu je le nekaj videoposnetkov. Ali lahko kdo priporoča kakšno dobro izobraževalno gradivo? Hvaležen bi bil za PM ali komentar tukaj.

Prav tako: najlažje bi bilo nekako dobiti jeklenko plina H2, ki je teoretično na voljo, po mojem vedenju zanj ni nobenih omejitev, čeprav je precej nevaren, če se z njim napačno ravna. Kljub temu sem poskušal naročiti jeklenko H2, vendar mi nobena od spletnih trgovin ni odgovorila (poskusil sem z dvema). Ali kdo pozna kakšen dober način/izgovor, da ga dobim?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Pripravite svoj h2 .... 🤷‍♂️

Kako?

Poiščite v Googlu... 🧐
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Verjetno bi morali razmisliti o ustanovitvi podjetja, ki ima legitimno uporabo za kanister vodika, in od tam nadaljevati. Tone kraja ne bo prodajal posameznikom, ampak bo prodajal podjetjem, nekateri pa bodo pošiljali samo na komercialne naslove.
 

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Lahko bi sledili NAZIJSKI METODI;
  1. D-PSEVDOEFEDRIN
  2. Hidrojodna kislina

  3. rdeči fosfor
Rdeči fosfor:
  • znan tudi kot "Red P", "Tweeker" ali "Mexican National".
  • Efedrin ali psevdoefedrin se v kemičnem postopku z uporabo rdečega fosforja in vodikove kisline reducira v d-metamfetamin
  • Nevarnosti: Rdeči fosfor je zelo nestabilen: rahlo trenje povzroči vžig, pri pregrevanju pa lahko nastane smrtonosni fosfinski plin. Simptomi so lahko: težko dihanje, glavobol, dvojni vid, tremor, zlatenica in pljučni edem. Zastrupitev pljuč se lahko pojavi takoj, lahko pa tudi z zamikom 18 ur ali več.
Pri proizvodnji metamfetaminov se uporabljajo še številne druge kemikalije, ki pa jih ni mogoče kupiti v naravni obliki. Tako se kot nadomestni viri uporabljajo številne avtomobilske in/ali gospodinjske kemikalije:

  • Aceton: odstranjevalec laka za nohte
  • metanol: tekočina za čiščenje zavor
  • Benzen: laki, lazure
  • eter: tekočina za zaganjalnik
  • hidriodna kislina: čistilo za cestišča
  • kristali joda: antiseptiki
  • kovinski litij: litijeve baterije
  • Muriatna kislina: čistilo za bazene
  • natrijev hidroksid: čistila za odtoke, lug
  • žveplova kislina: kislina za akumulatorje
  • toluen: razredčila za barve
 
Last edited:

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Ali lahko navedete vir trditve o jodovi kislini, ki se uporablja za čiščenje voznih poti?

Precej prepričan sem, da ste imeli v mislih klorovodikovo kislino.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Vaša najboljša izbira bo Al/Hg. Nizozemska bi morala biti polna zlahka dostopnih P2NP. Uporabite lahko kovinske reaktorje, vendar bodo morali biti prevlečeni z epoksidno prevleko, sicer bo kislina po približno 3-5 reakcijah prežrla reaktor (ne želite biti tam, ko se to zgodi). Če iščete manjši velik obseg, lahko stvari poenostavite z 200-litrskimi steklenimi reaktorji, vendar boste dosegli le približno 7,5 kg P2P na serijo. Uporabili smo 20-litrske karboise s plastično cevjo, ki je bila iz karboisa pritrjena na stekleni nastavek, in HCl dodajali počasi v majhnih korakih. Ko smo dodali en karboli, smo priključili še enega. Nato smo dodali NaOH, da smo vse bazificirali, in velike količine vode, ki bo reakcijo dovolj ohladila, da bomo lahko prešli na destilacijo. Uporabili smo podaljševalno kolono, da smo se spoprijeli s povratnim curkom, in P2P destilirali s paro neposredno iz erlenmajerice. To je eno od grl, poskusili smo s peristaltičnimi črpalkami, ekstrakcijo s toluenom ... na koncu boste morali destilacijo izvajati 8 ur. To je najboljše. Če ste učinkoviti in začnete dan zgodaj, lahko končate v 12 urah.

Večino reaktantov v bučko, ki je pripravljena za uporabo, damo že prejšnji večer. Po destilaciji bi počakali, da se ohladi, dodali nekaj vode, ko bi se prepričali, da bučka ne bo počila, in iz bučke izsesali vse sranje z nekaj izpiranjem in raztopino oksalne kisline. Čistite na mestu. Ni vam treba odstraniti nobene namestitve. Predstavljajte si, da imate ob delovanju 4 reaktorjev in 4 dni zapored na koncu 120 kg P2P. Ta reakcija je v majhnem obsegu strašna. Ko jo zares povečate, jo vzljubite in donosi se povečajo. Če izberete nekaj, kot je kovinski reaktor, je še boljša, vendar je vaša oprema lahko na koncu za enkratno uporabo. Reakcija se skoraj linearno spreminja, brez pravih presenečenj.

Na žalost Al/Hg ni tako enostaven. Vse, kar je o tem na voljo na spletu, je skoraj vse napačno. Veliko stvari velja za MDMA, ne pa toliko za proizvodnjo metamfetamina. Z ustreznim razumevanjem, kako ustvariti katalizator in kako ga vnesti v reaktante, jo je mogoče izjemno povečati. V manjšem velikem obsegu jo je mogoče izvajati z istimi 200-litrskimi reaktorji v steklu z več kot 90-odstotnimi izkoristki. Da bi dosegli te izkoristke, mora biti reakcija nasilna. Folija ne bo delovala. Prav tako jo je mogoče izvajati v 220-litrskih kovinskih sodih, tudi brez mešanja, z 73-78 % izkoristkom, pri čemer je pokrov rahlo priprt.

Oblika reakcijske posode, kako lahko zadrži pritisk in koliko topila v Al na Hg je bistvena razlika. Tudi v velikem kovinskem reaktorju je to odlično, vendar boste morali amalgam oblikovati ločeno v drugi posodi in ga ob pravem času dodati Schiffovi bazi. Če vam je mar za vaš reaktor, boste morda želeli Al po aktivaciji tudi sprati z alkoholom, da odstranite dobršen del HgCl2. Najboljši del: če je postopek pravilno izveden, zunanja toplota ni potrebna. Dodajte toluen in sipajte s peristaltično črpalko.

Plinjenje se izvede tako, da se 200-litrski reaktorji napolnijo z žveplovo kislino, HCl pa se počasi meša in pretaka skozi CaCl kolono v 220-litrske plastične bobne (z možnostjo odpiranja pokrova), ki stojijo na bobnarskem vozičku. Uporabite več nastavitev in bobnov. Ponovno uporabite peristaltično črpalko za črpanje tekočine/kristalov v namizni buchner. Izperite z acetonom in ponovite uplinjanje.

Najboljša metoda.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Imam nekaj vprašanj, na katera upam, da boste znali odgovoriti

Katera vrsta epoksidne kisline?

Ali imate kakšne dodatne informacije o uporabi 55-galonskega sodčka kot reaktorja? Razmišljal sem, da bi na 55-galonski boben postavil domačo destilacijsko kolono, tako da bi lahko vse opravil naenkrat, reakcijo, destilacijo, vse skupaj.

Kakšno je dobro razmerje med topilom in Al ter Hg?

Omenili ste, da je pomembno, kako dodamo katalizator (mislim, da to pomeni amalgam). Ali lahko podate splošno navodilo, kako je treba dodati katalizator?

Hvala!
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Pri tem morate upoštevati naslednje spremenljivke

  • prostornino ali "prostor", v katerem lahko Al sodeluje s HgCl2
  • površina Al
  • čas, potreben za amalgamacijo
  • prostornino uporabljenega topila
  • uporabljeno topilo
Zato za topilo vedno (in mislim, da vedno) uporabite metanol. To je enostavno in preprosto.

Druge spremenljivke so odvisne od ene in druge. Edina spremenljivka, ki jo morate ohraniti dosledno, je Al. Ko določite pogoje, kako bo vaš vir Al reagiral s HgCl2, lahko nadaljujete z volumni potrebnega topila in razmerji Al:HgCl2

Na splošno želite, da je prostor, kjer se stikata Al in HgCl2, zelo majhen. Bučka z okroglim dnom to zlahka doseže, ker se na dnu skrči.

Z zadržanjem močne reakcije dosežemo visoke izkoristke. Z reaktorsko bučko ali bučko z okroglim dnom in edinim izpušnim plinom, ki je eden ali dva kondenzatorja, lahko ustvarite zadosten tlak, da dosežete 90-92-odstotni izkoristek.

Prav tako lahko ustvarite dovolj pritiska, da alkohol ne gre več v kondenzatorje in se eden od vaših delavcev odloči odlepiti električni trak okoli zamaška, da bi zmanjšal pritisk, in naredi salto nazaj skupaj z zamaškom 45/50, ki se izstreli do stropa z veliko brozgo blata, katerega večji del je pristal na vizirju njegovega respiratorja serije 3M 7800. Nekako je dosegel 77-odstotni izkoristek.

Zdaj pa se vrnimo k vprašanju o bobnu. Nikoli nisem poskušal zatesniti bobna ali narediti to, kar predlagate. To bi lahko delovalo, poskusil bi, vendar sem se prej upokojil. Vsekakor je vredno poskusiti.

Zdaj pomislite na obliko bobna. Je širok. Če želite v bobnu ustvariti katalizator, ga boste morda morali nagniti, da bo glasnost majhna. Katalizator lahko ustvarite tudi v veliki čaši ali erlenmajerici in ga zlijete v Schiffovo bazo, ki je že ustvarjena v bobnu.

S tem ne boste dosegli 90 % + izkoristka, vendar je to cenovno dostopna in lahko pridobljena reakcijska posoda.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Katera je najboljša za velik obseg? fenilocetna kislina + svinčev acetat ali p2np + fe/HCl🤔
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@PNicole

(Uporabite lahko kovinske reaktorje, vendar bodo morali biti prevlečeni z epoksidnim premazom)



Ali veste, kje bi jih lahko našli?

Ali lahko objavite povezavo?

Hvala !
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Zame so za to najboljši lokalni stiki, morda pa za vas ne. Kupoval bi na krajih, ki kupujejo in obnavljajo opremo za industrijske procese. Velikokrat imajo radi gotovinske posle, ker so na dražbah kupili velike količine iz proizvodnih obratov, ki se zapirajo, in vsa zaloga ni obračunana.

Če želite postati resen ponudnik, bi bilo pametno, da sčasoma sami postanete eden od teh ponudnikov ali pa nekoga postavite v to vlogo. To je pravzaprav zelo dober posel. Našli boste velike dražbe, ki so na seznamu in vam bodo omogočile ogled objekta, nato pa boste oddali ponudbo. Moj fant se je zanimal za generatorje, na laboratorijsko steklo pa je vedno gledal kot na nekaj drugega. Bilo je skoraj brezplačno. Govorim o 22- in 50-litrskih bučkah, včasih o reaktorjih, heidolfovih mešalnikih... itd.

Nekaj primerov je na LabX. Ni nujno, da vam priporočam, da kupujete na tem mestu, to sem storil večkrat, vendar nisem bil v ZDA in sem imel verodostojna podjetja za prejemanje.

Te ljudi, ki prodajajo rabljeno procesno opremo, na koncu kontaktira policija, ko se podatki o njihovem podjetju znajdejo v razkritem laboratoriju za prepovedane droge. To morate imeti v mislih in biti previdni.

Previden bi bil pri nakupu popolnoma novih reaktorjev in procesne opreme v razvitih državah, kot sta Kanada in ZDA. Poznal sem posameznika z ustreznimi licencami in pravim podjetjem, ki je od podjetja iz Calgaryja v Alberti kupil reaktorje za več kot 50.000 USD, pa so ga preiskovali in aretirali. (Ukvarjanje z ekstrakcijo efedrina iz efedre)

Zato je lahko tudi "krinka", kot verjamejo nekateri ljudje, iluzija. Plačal je z bančnim nakazilom s svojega poslovnega računa in vse je bilo nad planom. Podjetje je sprejelo njegov denar, izpolnilo njegovo naročilo in informacije posredovalo policiji. Zanje je to le povod, ki ga je vredno raziskati.

Najvarneje je preveriti procesno opremo na področju živil/kozmetike in nefarmacevtske industrije. Osnovni mešalni rezervoarji so na voljo v industriji mlečnih/sirnih in kozmetičnih izdelkov. Lahko jih prilagodite svojim potrebam ali pa jih uporabite takšne, kot so na voljo. Res niso dragi, vendar niso tako od*****i.

Kadar torej delate v velikem obsegu, se želite izogniti nekaterim vratom steklenic, kot so uporaba toplote in delo pod pritiskom, plinska atmosfera itd.

Zato se mi zdijo te zamisli o katalitičnem hidrogeniranju za resnično velik obseg zabavne.

Za P2NP -> P2P, morda z NaBH4 ali s Fe/HCl. Za slednje bo potrebna toplota. Lahko uporabite propanov grelnik, če v bližini ni topil. Če boste vodo segreli na približno 80 °C, bo dodatek kisline tako ali tako dvignil temperaturo.

Če prvič vstopate v svet pilotnih obratov, si priskrbite kovinski odprti 220-litrski boben, ki je prevlečen z epoksidno prevleko, grelec za boben, voziček za boben in zgornji mešalnik za boben. Potrebovali boste tudi peristaltično črpalko in ustrezne cevi.

Nato boste morali obiskati strojnika in poskusiti spremeniti zgornji del, da bi izboljšali prirobnico in našli boljši O-obroč, ki je odporen na kemikalije. Ali pa naj vam izdelajo nov vrh. Mešalno lopatico boste morali premazati z epoksidnim premazom ali izdelati posebno, da boste lahko pravilno premikali železo.

Če se ne želite ukvarjati z vsem tem, bo ta sistem deloval za zmanjševanje Al/Hg brez mešanja.

Spet sem začel in končalo se je v blogu.

Pošljite mi sporočilo PM in dal vam bom povezavo za boben in vso dodatno opremo.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Najboljši način za skaliranje sinteze po Leucartovi metodi je, kadar morate dobiti več kot 100 kg
Vendar ima ta metoda številne pomanjkljivosti.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Da slabosti so najdražja priprava in izredno skrbni reakcijski pogoji ..
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Pravim samo Platinum.......
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Kako to pomeni?

Adamov katalizator ali morda platina na ogljiku?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Sliši se, da verjetno ne bi smeli izvajati tako obsežnih reakcij IMO ni preprosto preprosta in je nad plačilno kategorijo "večine" ljudi
 
Top