Question Kadite ketamin?

Die*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Zahvaljujemo se vam za vse informacije LJUBEZEN
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Že vrsto let me begajo misli, da več ljudi ne pozna k-rocka. Vsakomur, ki mu to povem, nihče od njih ne verjame, ko pa izvedo, postanejo obsedeni!
Pretvarjajte se, da je to kokain, in iz njega naredite crack. Uporabite lahko sodo, jaz imam raje amoniak, tudi lug se obnese, vendar morate paziti, da ga dobro sperete. Vtaknite jo v pipo in trobite naprej. Lahko pa to storite tudi z žebljičkom, kar je najboljši način.
Svojo sol K lahko tudi zmešate s koksom v poljubnem razmerju in mešanico skuhate, da dobite hibridni kamen.
Ne morem verjeti, da tega ne ve več ljudi, zlasti ker krekerji vedno prosijo za nov kamen za kajenje.
Običajno kajenje ketamina ni dobra stvar. Včasih sem imel sostanovalca, ki je goljufal ljudi tako, da je napolnil metamfetaminsko cev s K, jo rahlo stopil in jo podajal ljudem, kot da gre za džib. V cevi bi se obarval rdeče, nato pa bi se zadušili s strupenim dimom. Preprosto grozno!
Pred približno 19 ali 20 leti je krožila serija metamfetamina, ki je bila kontaminirana z majhno količino ketamina. Ne dovolj, da bi to opazili pri izvajanju tirnic, vendar dovolj, da je imel okus po sranju in da se je cev obarvala rdeče. Verjetno je bila to velika serija ali pa so jo posredovali naokoli, ker se je pojavljala še kakšnih šest mesecev.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Kajenje sintetičnih je zame čisti rak. Ne bi priporočal, če pa to počnete, ostanite varni.
 
Top