Iskanje za sintezo tilidina (opioida)

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni Veliko sem raziskoval o šibkejših opioidih (tramadolu, kodeinu in zlasti tilidinu). Tilidin je opioid, ki se uporablja samo v Nemčiji in Švici. Našel sem navodila za sintezo tramadola, G. Patton pa je pred približno eno uro objavil navodila za sintezo tramadola. Za to sem zelo hvaležen. Kljub raziskavam, ki sem jih opravil, nisem našel javnega navodila za sintezo Tilidina (vključno s količinami posameznih kemikalij). Če mi lahko kdo pri tem pomaga, bi mu bil zelo hvaležen.
Hvala za branje.
 

Just*****MyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
5
Points
3
Nisem iz Nemčije, vendar živim v zahodni EU in po naključju sem dobil v roke to kemijo. Za nekoga z zelo visoko toleranco izjemno neuporabna, vendar sem jo želel imeti samo zaradi novosti 😄

Rad zbiram te nekako redkejše droge kot kakšen avtist. Ne razumem pa, da veliko ljudi trdi, da naj bi bila njegova evforija na ravni oksikodona, ampak kako je to mogoče, če je v vsaki tabletki tudi subokson (bubreprenorfin ali kako se piše xd) (da bi bil odvisnik/"džanki" 🙄 dokaz).

Zelo čudna droga tbh.
 

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, nikoli nisem slišal, da imata tilidin in oksikodon enako evforijo, in po mojem mnenju je to popolnoma napačno.
Subokson, ki ste ga omenili, spada v skupino kombiniranih zdravil/zdravil, ki vključujejo opioid in nalokson, znan tudi kot narkan. Nalokson ima učinek zmanjšanja prevelikih odmerkov, tj. smrti. Uporabnost naloksona pri tilidinu je po mojem mnenju 0 zaradi že tako zelo nizke
učinka, ki povzroča depresijo dihanja. Vsak izdelek Tilidin MORA vsebovati nalokson, ki ima močne učinke le v večjih odmerkih, kar pomeni, da bo preprečil prevelike odmerke, hkrati pa ohranil analgetične učinke Tilidina. Res ni uporaben za ljudi z visoko toleranco, vendar "normalnim" ljudem daje občutek opioida, ne da bi morali misliti, da so narkomani. Pomembno je tudi omeniti, da je Tilidin v Nemčiji izjemno priljubljen zaradi rap scene in da je veliko več ljudi, ki so ga pripravljeni kupiti in uživati, za razliko od heroina ali fentanila.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ali lahko objavite prispevek za proizvodnjo tilidina
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Tilidin je najbližje "podobno" zdravilo, pripravljeno za uporabo, oksikodonu (razen če lahko še vedno najdete hidrokodon brez paracetamola ali ibuprofena, pomešanega v njem, ali, srečno najdeno, oksimorfon ;) - lepa stimulacija, dobra evforija, povprečno protibolečinsko zdravilo. Boljši od tapentadola, saj je opoj bolj stabilen in traja dlje.
Vendar mu manjka učinek "življenjskega sloga" oksikodona in ga ne morete zares smrkavati, niti od njega ne morete pokimati. No, tehnično lahko, vendar bodite pripravljeni, da se boste spotaknili, saj začne udarjati po receptorjih kappa že po 300-400 mg.

To je bil poskus, da bi se izotilidin uporabil kot RC, vendar se je izkazalo, da ni bil aktiven.
Nortilidin je bil verjetno najuspešnejši poskus RC in mislim, da v večini držav niti ni prepovedan. Za kratek čas se je pojavil v Nemčiji in na Poljskem, vendar se iz nenavadnih razlogov ni nikoli uveljavil ali bil ponovno sintetiziran za tržno sceno RC. Morda zato, ker ni dovolj "slaven", morda zato, ker je celo nižja kappa max. Mg sprožilec, morda zaradi stroškov njegove proizvodnje. Žal nimam sintetične poti zanj, žal :]
 
Top