Question Vprašanje o načinu proizvodnje metamfetamina v Mehiki!

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Fantje, gledal sem ta dokumentarec: /threads/the-crystal-meth-road-video.198/
Vendar imam vprašanje
V tem videoposnetku so govorili o nekaterih kemikalijah, poslanih s Kitajske, kot je (CAS 288573-56-8) za izdelavo kristalnega metamfetamina v Mehiki.
Torej, kaj so te kemikalije in ali jih je še vedno mogoče dobiti s Kitajske in iz njih lokalno izdelati metamfetamin? Ali je ta kemikalija prepovedana? Kako celo pretvoriti ta prah v kristalni met?

Hvala za pomoč.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
679
Points
93
CAS 288573-56-8 je predhodnik za fentanil, v tem videoposnetku je prišlo do napake. Mislim, da so imeli v mislih glicidate ali APAAN, iz katerih se zlahka dobi BMK, ki se nato reducira v metamfetamin.
Upam, da bomo pred novim letom objavili podrobne in razumljive videoposnetke na temo sinteze metamfetamina na različne načine.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8

Hvala za vaš odgovor.
Prebral sem nekaj člankov o uporabi "fentanila za metamfetamin", ugotovil sem, da metamfetamin preprosto razrežejo s fentanilom, ker je poceni, lahko ga je najti in je zelo močan.
Poimenovali so ga "metamfetamin s fentanilom".

Zato mislim, da je to le sredstvo za rezanje in ne surovina za proizvodnjo.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Rezanje metamfetamina s fentanilom je izredno nevarno. Higgs, kaj točno so `glikocidi`, ali je to ime skupine molekul? Če da, katera natančno je najboljša za pridobivanje BMK? hvala.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. "Glikocidi" so estri, ki v strukturi molekule vsebujejo 2-metil-3-oksiransko skupino.
 
Top