Videoposnetek sinteze LSD

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Pozdravljeni prijatelji,
že nekaj časa načrtujem sintezo LSD-ja. Če bi jo radi videli, mi sporočite. Obstaja verjetnost, da bom to vseeno naredil, z ali brez snemanja s kamero, zato poskušam ugotoviti, ali je vredno truda. Sinteza bi bila na lestvici 100mg, začenši s tabletami cafergot. Ergotamin bi ekstrahirali z etil acetatom/heksanom in ga s kolonsko kromatografijo ločili od drugih sestavin v tabletah. Hidrolizira se a la Shulgin do lizergične kisline. Nato bo reagirala z dietilaminom s peptidnim spojnim reagentom. Sledi obdelava za pridobitev LSD. S tartratno soljo se ne bom ukvarjal, saj je ne nameravam čistiti dlje kot do te točke.

Če bi radi podprli ta projekt, lahko pri meni kupite nekaj čarobnih praškov. Če bom dobil dovolj naročil ali dovolj zanimanja, bom to naredil. Oprostite, da vas vse modro obkladam z oglasom, vendar žal vsega tega ne morem narediti zastonj.

Za tiste, ki menijo, da sem poln sranja:
GNRz0*****xH8
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Pripravljeni smo od vas odkupiti videoposnetek sinteze, če bo dobro opravljen. Če vas ponudba zanima, se obrnite na naše strokovnjake.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
98
Points
28
To bi bilo zelo kul, še posebej, če bi bile vsakemu koraku dodane razlage/nasveti (npr. na kaj je treba biti pozoren, kako pripraviti posamezen material itd.) Prispeval bi k nakupu takega videoposnetka, Heisenberg, sporočite mi, če se posel nadaljuje.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Trenutno se pripravlja; vendar bi lahko prikazal, kako posušiti DCM s fosforjevim pentoksidom, sintezo katalizatorja za reakcijo peptidnega spajanja, osvoboditev dietilamina iz njegove soli, kako voditi kolono, kratko razlago o ekstrakcijah itd...
To je napredna kemija, vendar se lahko potrudim, da jo predstavim na način, ki ga bo večina razumela.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Kakršen koli napredek? To potrpežljivo preverjam že več mesecev in upam na posodobitev
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
To bi širilo ljubezen po vsem svetu 💘
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Kakšne nove posodobitve v zvezi z videom?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Načrtujem tudi, da ga bom naredil, čeprav morda ne bom prvi, ki ga bo objavil... Upam, da bo dober. Potrebujem samo stroj za rotacijo, saj imam steklovino zanj, manjkajo mi tudi mešala in stojala z objemkami, morda velik lijak za sep. Veselim se, da bom našel ustrezno mesto. Razmišljal sem, da bi pri razlagi razkril svoj obraz, vendar je moja najljubša skupina Sleep Token, maske in nihče ne ve nič o njih. Morda bom sprejel identiteto plovila (člana skupine Sleep Token), ki jo bom popačil, ko si bom nadel masko Hannibala Lecterja.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Niti kapljica nastale kisline ne bo prodana!!!.... Tako mislim. Pozno obdobje mi je teklo precej slabo in pred nekaj urami sem ostal brez službe. Imam mlado prihodnost me v usposabljanju in pomagam vsem brezplačno na tem forumu, tudi če vem, da jim zaradi mojega nasveta prinaša velik denar. Pripravljen sem sprejeti pomoč v kakršni koli obliki, pa naj gre za reagente (zlasti dietilmonometulamin, ki je drag za nakup pakiranja), viala 5-10 ml je draga glede na večino majhnih aminov, oprema je bila ukradena mojim prejšnjim dvema poskusoma pripravnikov, pa tudi vakuumska črpalka in nekaj kul steklovine.
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
To je trenutek, ko HerrHaber postane Heisenberg.
Poleg šale vam predlagam, da kislino podarite "vlagateljem", ki financirajo kemikalije za vaš videoposnetek. To je koristno za vse. Forum dobi video, ki pomaga ljudem, vi boste lahko pripravili video brez večjih lastnih sredstev, ljudje, ki financirajo kemikalije, pa dobijo nekaj povračila. 1-2 g LSD bi zadostovalo za 5000x 200uq potovanj, kar je dovolj, da bi vsakega vlagatelja oskrbeli z dobro količino kisline.
Tudi BB Forum bi vam lahko dal nekaj denarja za video gradivo.

Upam, da se bo tvoj položaj izboljšal, tudi sam poznam ta boj.

Na zdravje
 
Last edited:

PsychedelicDog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2023
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
@HerrHaber Ali lahko pripravite grobo oceno, koliko ustanovitev je potrebnih?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Opravil sem nekaj izračunov in se vam zahvaljujem za to vprašanje, ker imam razodetje, da ne vem niti približno oceniti, koliko to stane. Situacija je takšna, da lahko izračunam opremo, kemikalije, čas in kemijo, vendar bi moral na primer vključiti tudi kraj. Na splošno sem nekoliko presenečen, da je pridobivanje "kislega" dela kot tretji najdražji material za asimetričnim aminom in PyBOP. Pristop k temu z neposredno kondenzacijo kisline, ki nastane pri hidrolizi metilnega estra in situ, je preveč mamljiv, da ne bi poskusil. Po drugi strani pa je uničenje kiralnosti ključna točka, ki jo je treba upoštevati, da ne bi prišlo do prevelike reakcije, kar se pri preparativni količini morda splača, vendar se zdi, da je postopek stereoselektivno objavljen leta 2023. Dobro se zavedam dejstva, da je mogoče racemično ločitev doseči s kiralno kromatografijo in diastereoselektivno tvorbo soli z optično čisto kislino, kot je vinska kislina. Čeprav je racemizacija zgodovinsko gledano prava pot in se jo splača izvesti, če vemo, da je največji izkoristek 50 %.
 
Top