, res potrebujem pomoč pri pošiljanju

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Torej, želim poslati paket iz eu v Avstralijo. vem, da je veliko sintetičnih zdravil organskih. ali mi lahko poveste, ali so sintetični noidi organski ali ne, in kako naj naredim, da bo rentgenski pregled (carinsko preverjanje) opravljen. Vnaprej se vam najlepše zahvaljujem.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Vsi kanabinoidi, naravni ali sintetični, so organski! Edini psihoaktivni anorganski snovi, za kateri sem kdaj slišal, sta N2O in ksenon
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Pošljite ga v nekaj keramičnega, prevlečenega z aluminijem (potrebovali bi ga veliko, saj so sodobni rentgenski žarki v carini peklensko močni), prekritega z več drugimi predmeti, ki običajno odbijajo/absorbirajo rentgenske žarke.

Na splošno. Če je videti kot droge, ga bodo natančno pregledali ali pa vas bodo ljubkovalno označili, kar koli od tega vas bo pripeljalo do tega, da vas bodo zajebali.

Prav tako se odpovem odgovornosti, nisem mednarodni pošiljatelj. Le navaden domači trgovec z blagom. Torej, če kaj, se pozanimajte.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
ugotovil sem, da so kanabinoidi sintetični organski in anorganski kot šampon
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Razlika med organsko in anorgansko kemijo ni povezana z oznako šampona... Videl sem "organska kuhinjska sol", kar je vrhunska laž v svojem lastnem pomenu.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
moja napaka :)
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Videl sem, da rentgenski žarki vidijo le gostoto ter organske in anorganske materiale, ne morejo vedeti, kaj imate v embalaži, razen če se skriva na mestu, kamor ne sodi
 
Top