Looking for a vendor Potrebujem pomoč pri iskanju prodajalcev

ihavenoidea

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
potrebujem fenty , h , metamfetamin ali hidromorfon

Poskušal sem iskati trge na tem mestu, vendar sem po tem, ko sem na prvem mestu govoril o sranju, ker sem očitno dumbass in me je prevaral, ostal pri iskanju lokalnih zamaškov. sem se vrnil sem in spet poskušam, ker me ta fant stane 25 dolarjev za . od fenty, misleč, da sem neumen.

če ima kdo priporočila za prodajalce, ki mi lahko priskrbijo sranje, ki ga hočem, ki so zanesljivi in opravljajo depozit, mi prosim sporočite, sem v Kanadi in bi raje prodajalce, ki so tudi tukaj spodaj, ker bi bilo varneje z dostavo.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Pri tem bi vam lahko pomagal, vendar bi se morala o tem nekaj pogovoriti. Neaktivno v Kaliforniji, vendar je v bližini prijateljev v Washingtonu mesto, kjer je prehod precej odprt za vse, če veste zanj.
 

Microogata

Don't buy from me
Resident
Joined
May 2, 2022
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Sem tudi v Kanadi in v prihodnosti nameravam prodajati, čeprav trenutno nimam ničesar (žal). Rad bi se podrobneje seznanil s kanadskim trgom zdravil, vendar se zdi, da je tukaj zelo malo uporabnikov iz Kanade
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Moral sem ustvariti nov račun bc sem pozabil geslo za prvega, vseeno tho lmk, če se kdaj odločiš za začetek prodaje bc res potrebujem nekoga tukaj spodaj
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Moral sem ustvariti nov račun bc sem pozabil geslo za prvega, ampak ja, pogovarjajmo se o tem , mislim im down i j wanna get high lol
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Če bi bil na vašem mestu, bi se odpravil na temni splet.
V prostem času si oglejte deset najpomembnejših trgov,
poiščite prodajalca, ki pošilja iz moje države
in ima veliko zaključenih prodaj z dobrimi ocenami!
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
4
Points
3
Kot je dejal drug član, uporabite darknet. Zaradi lastne varnosti se prepričajte, da ste prebrali biblijo darkneta !!!
Večina velikih trgov je prepovedala sezname, na katerih je izrecno navedeno fent, vendar je enostavno ugotoviti, kaj je in kaj ni....preprosto bodite pozorni in se zavedajte, katere posebnosti ga izdajajo ;)
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Če nova abeceda ne gre navzdol, priporočam. Get kinks tor.taxi. Mislim, da se i2p povezuje
f
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Izdelke lahko pošljem v Kanado, vendar prodajam samo kristal KU, če vas zanima, me lahko kontaktirate.
 

REDCAJUN

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
nekaj res dobrih prodajalcev tukaj preizkusite vse, vendar uporabite escrow slišali RCS je dober slišali tudi VAKENTINO CARTEL je dober tudi
 
Top