Kako potovati na letalu z zdravili?

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Rad bi potoval s približno 10 g ketamina iz Združenega kraljestva v ZDA, kartuše za vape THC sem skozi carino peljal v torbicah za ličila, prav tako pa tudi Shrooms v prahu v posodicah za tablete (saj veste, tiste, ki jih imajo vsi z vsakim dnem v tednu na vsaki škatlici). Ketamin je v prahu, zato domnevam, da moram najti način, da bo videti kot izdelek za nego kože, tako da ga raztopim v tekočini ali naredim piling za ustnice, tako da izdelek ponaredim z drugimi stvarmi.
Ali kdo ve, kako varno prevažati ketamin ali ketaminu podobne kristalinične praške na letalu?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
10 gramov je zelo enostavno, samo zapakirati jih je treba in jih dati na sredino zadnjice, seveda jih ni treba vstaviti, na sredini je samo eden, ker je to majhna količina, in dober, normalen odnos brez klepeta po mobilnem telefonu, ki ne vzbuja sumov, in je enostavno Običajno so naprave, ki jih človek prehaja, kovinske kontrole. Če jo vstavite v kovček, lahko pregledajo vse, kar imate pri sebi, to je bolj sumljivo. Ko potujem, svoje stvari prevažam tako
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
In če ste proizvajalec zdravil, je bolje, da se izogibate letalom, če veliko potujete, saj vas bodo opazovali radarji in vas bodo preverjali na vsakem potovanju.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Raztopite v vodi, dajte v majhno stekleničko za šampon, dajte v torbico za tekočine
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
iz Velike Britanije😭ZDA, stisnite v tablete in napišite paracetamol
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
dam, da je pametna af
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Svinčnik za ustnice (širok), prevrtajte ga več kot do polovice in ga skrbno stisnite.
 
Top