Question kako tržiti novo zdravilo v mestu? (P*****)

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Torej imam svoj vir za pridobivanje visoke čistosti in velikih količin kristalov P***** Freebase , vendar je težava v tem, da v moji državi sploh ni znan, zato me zanima, kako prvič tržijo popolnoma nova zdravila
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Dajte brezplačne preprostosti, imejte visoko kakovost za dobro ceno, naredite izvirno embalažo, ki je edinstvena za vas, ...
 

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
dal sem nekaj brezplačnih vzorcev nekaterim ljudem v mestu, vendar to ni delovalo, in poskušal sem izdelek tržiti na spletu, vendar tudi to ni delovalo, čeprav sem ga ponudil po zelo dobri ceni, ker nisem našel boljšega mesta za trženje, zato ga zdaj poskušam tržiti v tujini, vendar ne vem, ali je to dobra ideja zaradi pošiljanja in vseh teh stvari, ali imate kakšno idejo?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
spletna prodaja je imo najboljša rešitev
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Preučujete tržno nišo. Osebno bi rad imel vse potopneže, ki bi jih lahko dobil v roke, ampak to sem jaz. Ime je omadeževano, ne bo veliko novih ljudi, samo staroselci.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Nekaj jih dobite pri ljudeh, ki imajo veliko prijateljev, ki jih uporabljajo. Poiščite ljudi, ki radi preizkušajo nove stvari. Od ust do ust je najboljša izbira
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Ne poskušajte spremeniti strukture lokalnega trga zdravil, to je dolgotrajen proces in verjetno vi osebno od tega ne boste imeli velikih koristi.
Preprosto začnite trgovati po vsem svetu in verjetno boste čez nekaj časa dobili nekaj preprodajalcev, ki so iz krajev z dobrim povpraševanjem po teh stvareh.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Zelo super bi bilo, če bi razmislili o izvedbi kakšnega promocijskega darila. Nekaterim ljudem pošljite potopljeno cigareto ali dve. Sam še nikoli nisem poskusil prašiti, vendar sem si to vedno želel. Na mojem območju je to neznanka in vsi mislijo, da je to pravzaprav tekočina za balzamiranje ali formaldehid. Nimam več potrpljenja, da bi rekel: "Ne, kreten, to je P***** - fenciklidin."

Če je izdelek dober in dobro sprejet. Sem sredi popolnoma neizkoriščenega trga.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Pri tem sta najpomembnejša brezplačni vzorci in pridobivanje zaupanja pri strankah. Podobno izkušnjo sem imel z nekim zdravilom, nihče ga ni hotel, ker ni bilo zares znano in nihče ni vedel, kakšna je njegova kakovost in ali je varno, seveda nobeno zdravilo ni varno, vendar danes žal ne moreš biti prepričan, ali je lahko samo enkratno početje nečesa usodno. Razdelite nekaj majhnih vzorcev, da jih ljudje preizkusijo, in če jim bo všeč, bodo zagotovo stopili v stik z vami. Če ne, potem samo veste, da bodo vedno imeli v mislih, da ste velikodušen in zakonit prodajalec. To je v poslu zelo pomembno.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
IM v ZDA imam nekaj ppl, ki ga uživajo, vendar so iz mesta, kjer je priljubljen. Ne bi ponedeljek vzorec samo, da vidim, ali je označevalec, kjer sem .. samo eno dipper in videli, če ppl preganjajo cigareto
 
Top