Question Kako izdelati kanabinoidni papir?

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Prosimo, da na zelo preprost način razložite metodo nanašanja nojev na papir za pošiljanje v objekt.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Raztopite v alkoholu in vanj namočite svoj papir.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
To razumem, toda ali ne obstaja način za oblikovanje, koliko kemikalije bo vseboval list itd.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Formula, ki jo uporabljate za taljenje kanabinoida. Imam prijatelje, ki so za taljenje tamkajšnjega noida v prahu uporabili evrclear 150 proof liquor.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Morda 5 g noida in nekaj žlic likerja, segretih, dokler se ne stopi. Nato vanj potopite papir in ga pustite, da se posuši na zraku. Zaradi prevelike količine bo začelo smrdeti..fyi. Da bi dobili svoje rezultate, boste morali z njim plačati.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
kot pravi fantje gor prej , samo namočite papir znotraj kozarca ali sklede in u bo dobil takojšnje rezultate , hvala vnaprej @Tony!
 

albeereal

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
vendar Če so noidi rumene barve, se bo to pokazalo na papirju. Kako doseči, da bodo noidi bele barve, da ne bodo obarvali bele strani v rumeno?
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Se vam zdi 5 gramov veliko za en papir? Prebral sem anekdotična poročila o ljudeh, ki so uporabili 250 mg na list (z uporabo nedavnih močnejših kemikalij)
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Da, imate prav. Vrnil sem se nazaj in vprašal svojega prijatelja, ki je to naredil. Smejal se je, da se je smejal temu, kar sem napisal. Pravi, da je 150 do 400 mg. Pravi, da karkoli, kar vam lahko uide. Verjame, da je vaš 250mg norma. Žal mi je..lol
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Najraje ga bom uporabil z razpršilno pištolo, tako da bodo nekatera območja ostala brez noida. Kajti če je noid zelo močan in aktiven, lahko namakanje celotnega papirja povzroči zastrupitev ali KO.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Vse to se povzame po tem, kako aktiven je noid, ki ga uporabljate. Za nekatere nove formule je lahko 5 g celo preveč
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Dobra ideja. Za to lahko naredite tudi nizko koncentracijo raztopine noida. Raztopino N mg/ml na primer namočite v X g papirja in lahko preštejete, koliko noida vsebuje 1 g papirja. Xg / N mg/ml.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

@GPatton imaš popolnoma prav, brat, izračunavanje glede na mase in molske mase bo najvarnejša in najbolj praktična pot, vendar dvomim, da bo imel potrpljenje za to pot, vendar bom za varnejše potovanje rekomentiral tvojo rešitev.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Hočete reči, da je treba najprej stehtati suh papir, nato pa stehtati moker papir, da ugotovimo razliko v teži, preden opravimo matematične izračune? Ali pa obstaja še kakšna druga metoda, ki je ne vidim 😅..
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Ne, suh papir lahko stehtate pred in po dodatku te raztopine. Razlika v masi je količina noida. Tudi če raztopino z N mg/ml (na primer 1 ml) namočite na 1 g papirja, dobite 1 g papirja z N mg noida. Ali ste razumeli mojo zamisel?
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Ah, okej, hvala za pojasnilo, zdaj razumem, to je res odličen način merjenja, hvala!
 
Top