Question Kako narediti 4mmc utež bolj in manj močno

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Pred kratkim sem sintetiziral 4mmc in moj prijatelj je poskusil to snov, rekli so, da imata tista, ki je na voljo na trgu, in ta ogromno razliko, ta je zelo močna, kako naj jo naredim bolj težko, kakšno vrsto stvari v prahu naj dodam, da ne škoduje nikomur

In koliko moram dodati, recimo, če imam 100 g 4 mmc.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
To je kup neumnosti. U hočeš vzeti že tako blago stvar in jo oklestiti z bs ? Prenehajte biti poceni. 4mmc je 4mmc u bodo imeli uporabnike, ki ne poročajo o nobenem učinku ali skoraj o ničemer. Ampak vi ga želite zmanjšati.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Brat ne boste dobili, ali veste, kaj lahko dodam, če veste, prosim povejte
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
WAT

Premočno? @freedum je zadel v glavo: BS.
Želim si, da bi vedel, kateri prodajalec ste, da bi vedel, da se moram držati TF stran od vašega sranja. Ali so spet devetdeseta? GTFOutta tukaj s svojim "Ne želim škodovati nikomur" bullllshit
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Mislim, da odgovarjate napačni osebi sin
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Okej, fantje, oprostite, bil sem samo radoveden, imel sem samo idejo, nisem prodajalec ali kaj podobnega, samo naredim svoje za sebe, se opravičujem
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Ne opravičujte se, svojega vprašanja niste pravilno formulirali. Vsi delamo napake in ljudje so mislili, da ste želeli izdelek razrezati in imeti večjo količino, nihče pa ne mara ljudi, ki prodajajo razrezane izdelke. :)
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Ureditev: Nihče ne mara ljudi, ki razrežejo svoj že čisti izdelek, včasih pa si ljudje ne morejo pomagati, da ne bi imeli že razrezanih izdelkov za prodajo. Če imate torej dober in čist izdelek, ga prodajte takšnega, kot je, saj boste tako zagotovo dobili več dobička. Ljudje imajo radi močne izdelke. V vašem primeru ste ga želeli razrezati zase, ker je premočan, kot sem razumel. Tega ne počnite, raje poiščite svoj odmerek in preverite, koliko ga potrebujete, da dobite želeno količino. Po mojem mnenju je to veliko bolje kot uničiti izdelek s kakšnimi sramotnimi sredstvi za rezanje. Ostanite varni!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Dokler ne poskušate vzeti že tako čistega izdelka in z njim zajebavati plačilnih kupcev: Opravičujem se za svoje ostre pripombe in mi je "žal" (vidite, kaj sem naredil?), vendar sem mnenja, da "tega" tukaj sploh ne smemo imeti.

Če so vaše stvari res "zelo" močne in močne, domnevam, da gre bodisi za bolečine v sinusih bodisi za okus, morda preveč "otrplega obraza" za vaše udobje? Samo malo, vzemite "najmanjše" kristale, zmeljite jih čim bolj na drobno (brez koščkov) in začnite znova od tam. Ti in tvoj prijatelj bi morala imeti boljše rezultate.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
To je res, im presenečen, koliko ljudi smrči velike ritne kristale. Tega nikoli nisem razumel, tbh. Ko drobim kristal, ga položim na krožnik, pokrijem z računom in začnem to sranje drobiti, kolikor lahko. Ko se drobljenje ustavi, odstranim bankovec in z njega odstranim ostanke. Vzemi listek in ga drži pod kotom, kjer je najostrejši. Vsi vedo, kako naprej, res se lotite tega, dokler ga ne naredite v droben prah, verjemite mi, da po pravilnem drobljenju sploh ne boste čutili žganja.
 
Top